Şimdi Ara

Star Wars Battlefront 2 - ÜCRETSİZ YAMA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
6.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: FaturaMerkezi

sen raad ol aslan halldilir hersey okey.

Alıntıları Göster

aga senin kendi dil dosyalarını bana gönderde önce seni bir Türkçe' ye çevirelim yamayıp. Daha yazmakta zorlanıyorsun bence değerli vaktini boşa harcama tiktok falan izle.

• Ben türkçe yamayı satın alacağım. Size başarılar diliyorum. Sırf ücretsiz türkçe yama ile oynayacağım diye ne olduğu belirsiz bir projeyi beklemeyeceğim.

• Isteyen istedigini alsin, indirsin. Konu sahibi belli ki birine sinirlenmis ve bu konuyu acmis. Hic tecrubesi olmadigi belli.

Burada turkce kurallarina uymasini beklemiyorum birinin ama inat yerine inad yazip yamasina elestiride bulunanlara "hiyar" demesi bu yamanin hic cikmayacak oldugunu gosteriyor.

Su cumleden ne kadar yakinda cikacagini anlatiyor: "rahat olubn yama yakıdna cıkacaktır".

Biraz uslup yahu bedava olacak diye terbiyesizligin luzumu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 16 Ocak 2021; 0:20:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gazla açılmış bir konu ama istiyorsa yapsın yamasını. Tabi yama yapacaksan böyle hızlı yazıp yanlış yazma.

• Adam acik acik trolluyor, bilerek yanlis yaziyor ve uzerine basa basa cikaricam diyor sizce ciddi biri boyle mi yapar? Abi bu yama forumundaki insanlar neden cok saf gercekten enteresan. Azcik gozunuzu acin yav. Dram varsa egleneyim diye giriyorum, sizi boyle goruncee uzuluyorum cidden sunlarin sizinle oynamasina musade etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas kafa buluyor sanirim cok ciddiye alan olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaturaMerkezi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Aslanım sen yürek mi yedin ?

• Konuyu açan arkadaşın türkçe yaması var mı arkadaşlar ?

• -*-rahat olubn yama yakıdna cıkacaktır.--

• Şu foruma Tc kimlik şartı getirilip, yaşa göre konu açma, konuya yazma gibi zorunluluklar yapılmalı. İnsan bazen şöyle konular, şöyle yazışmalar görünce hayret ediyor. Bu kadar mı enterasan yeni nesil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Şu foruma Tc kimlik şartı getirilip, yaşa göre konu açma, konuya yazma gibi zorunluluklar yapılmalı. İnsan bazen şöyle konular, şöyle yazışmalar görünce hayret ediyor. Bu kadar mı enterasan yeni nesil?

• Forumu bırak online oyuna giriyorsun,selam dediğin ananı ...kimm Allahını peygamberini diye baslıyor.Bu nesili anlamıyorum ,saygısız seviyesiz.Abartısız her ortamda küfür hakaret var.

• Dikkatimi çeken şey konu sahibinin 13 mesajı olması ve hatalı yazımdan eleştirilen yoruma bile cevap verirken kasıtlı olarak kelimeleri hatalı yazmaya devam ediyor. Yani 1 - 2 harf hata yaparsın da kasıtlı olarak yapıldığı bariz belli

olay bence şu, muhtemelen konu sahibinin forumda başka bir üyeliği var ve bu fake hesap ile trollüyor, tahminimce translate yama çıkaranlara,ücretsiz yama peşinde olan insanlara gıcık kapıyor. Ücretsiz yama peşinde olanları dolaylı yoldan aşağılamaya çalışıyor ( hani siz buna layıksınız manasında )

Hatta karşı cevap üreten kişi bile hesabı bakılabilir çünkü olayı çaktırmak için inatla kelimeleri yanlış yazan kişi sabırsızca davranıp başka hesaba geçip kendisini çürütmeye çalışmış olabilir  

Sonuç olarak boş, işsiz güçsüz düşük zekasını böyle basit şeylerle yüceltmeye çalışan saf bir arkadaşımız.

(durumu çakan arkadaşların sayısını görünce bu kadar detaylı cevap yazmış olmama bile utandım doğrusu, kendi kendime ciddi olamazsın anlamamıştık tribine girdim  )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 17 Ocak 2021; 0:39:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

Dikkatimi çeken şey konu sahibinin 13 mesajı olması ve hatalı yazımdan eleştirilen yoruma bile cevap verirken kasıtlı olarak kelimeleri hatalı yazmaya devam ediyor. Yani 1 - 2 harf hata yaparsın da kasıtlı olarak yapıldığı bariz belli

olay bence şu, muhtemelen konu sahibinin forumda başka bir üyeliği var ve bu fake hesap ile trollüyor, tahminimce translate yama çıkaranlara,ücretsiz yama peşinde olan insanlara gıcık kapıyor. Ücretsiz yama peşinde olanları dolaylı yoldan aşağılamaya çalışıyor ( hani siz buna layıksınız manasında )

Hatta karşı cevap üreten kişi bile hesabı bakılabilir çünkü olayı çaktırmak için inatla kelimeleri yanlış yazan kişi sabırsızca davranıp başka hesaba geçip kendisini çürütmeye çalışmış olabilir  

Sonuç olarak boş, işsiz güçsüz düşük zekasını böyle basit şeylerle yüceltmeye çalışan saf bir arkadaşımız.

(durumu çakan arkadaşların sayısını görünce bu kadar detaylı cevap yazmış olmama bile utandım doğrusu, kendi kendime ciddi olamazsın anlamamıştık tribine girdim  )

yama cıkcak dostum hıc kafanı yorma bu ıslere

• ücretli yada bedava fark etmez kafamdaki tek soru yama kurunca ya oyundan ban yersek? sonuçta online tabanlı bir oyun ve çoğunluğu mp çok kısa bir kısmı sp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shapu -- 17 Ocak 2021; 5:22:22 >
  • Eyyyy Koca Çınar % kaçı tamamlandı

• Yamada konudaki Türkçe'n gibi olacaksa  çıksın ya.

• yama ne zaman cıkar tahmini bir gün ver bari

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Google Translate'e çevirt en azından senin çevirinden daha anlaşılır olur:)

"I will try to patch all the patches that have been paid, unfortunately, that group got paid, I used the edit finch patch, it was free but when I saw it, I wanted to patch it when I had the ready tool"

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.