Şimdi Ara

St.Petersburg İle ilgili soruları yanıtlayabilirim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
7
Favori
33.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uçak bileti 350-500 arası değişiyor. skyscanner.com dan en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.
    petersburg için en az 2 hafta diyorum gittiğinize değsin.
  • neyse ben yardımcı olayım.Öncelikle rusça biliyor musun ve ayıracağın bütçe nedir?

@xreplaaynen sadece gezmek için bir hafta , diğer hafta eğlence falan filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3506E4896 -- 1 Aralık 2014; 12:55:55 >
  • serhhan kullanıcısına yanıt
    evet gerçekten çok kötüydü hava alanı neyse ki yenisini yaptılar.

galiba sağdakine gittiniz soldaki yeni

St.Petersburg İle ilgili soruları yanıtlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norsk

evet gerçekten çok kötüydü hava alanı neyse ki yenisini yaptılar.

galiba sağdakine gittiniz soldaki yeni

St.Petersburg İle ilgili soruları yanıtlayabilirim.

aynen oradan dönerken inşaatına yeni başlamışlardı yanılmıyorsam taşeronluğu türk firmasına vermişlerdi umarım eskisini de yenilerler yada kapatırlar.

• www.airbnb.com.tr bu sitede günlük 150-300 TL evler var bu siteyi tavsiye edermisiniz?

tavsiyeleriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 2 Aralık 2014; 10:07:53 >
  • evet güvenilir bir sitedir fakat daireyi tutmadan önce mesaj atmalısın müsait yerleri var mı yok mu diye kimisi güncellemiyor çünkü
  • PEKİ BABA BURADA EĞİTİM DURUMU NASIL ? BENİM RUSÇAM VAR O YÜZDEN PETERSBURGTA OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDERMİSİN NE TÜR ZORLUKLARI VARDIR YA DA YOKTUR ? PAHALLIMIDIR NESİ PAHALLI NESİ UCUZDUR BU ŞEHRİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • Petersli arkadaş ben motorkaravanımla Lviv-riga-Talin üzerinden sant petersburg'a gelmek istiyorum.şehir merkezinde veya yakınında karavan parkları varmı eğer yoksa sokakta karavanla kalmak güvenlimidir? Avrupadan gelen karavancılara rastladınmı,türklere karşı bakış açıları nasıl.şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

ilkbaharda 5 günlüğüne st petershburg a gitmeyi düşünüyorum. ingilizcem az ve rusçam hiç yok. gidiş amacım bir dostoyevski hayranlığım ikincisi de tabi ki gece hayatı.
    öncelikle tek başına gidecek biri için güvenli mi, daha önce tayland da gittim ve 3 şehir dolaştım. güvenli ve gece hayatı oldukça renkliydi. sizce tayland görmüş birisi st petersburgh gece hayatından tatmin olur mu? tavsiyeleriniz yorumlarınız nedir?
  • ortalama bir rusun maaşı nedir?

tek kişi yerleşik olarak güzel yaşamak için aylık ne kadar para gerekli?
  • Öncelikle seviyeli yazışmalarınız için sizi kutluyorum. bir çok sitede malesef bu samimi ortamı bulamadım.
    20 aralık günü 1 haftalık Petersburg 'da olacağım. dünyaca ünlü bir içecek sektöründe yönetici olarak çalışıyor ve ödül kapsamında seyahate katılacağım.
    rusça bilmiyor olmanın dezavantajını yaşayacağım. orada bulunan veya halen orada yaşayan arkadaşlardan destek rica ediyorum.
    en azından bana yön verebilirseniz sevinirim.
  • Rusya'ya yapılan yaptırımlar sizi nasıl etkiledi? yada ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarr33

Öncelikle seviyeli yazışmalarınız için sizi kutluyorum. bir çok sitede malesef bu samimi ortamı bulamadım.
    20 aralık günü 1 haftalık Petersburg 'da olacağım. dünyaca ünlü bir içecek sektöründe yönetici olarak çalışıyor ve ödül kapsamında seyahate katılacağım.
    rusça bilmiyor olmanın dezavantajını yaşayacağım. orada bulunan veya halen orada yaşayan arkadaşlardan destek rica ediyorum.
    en azından bana yön verebilirseniz sevinirim.

hocam bi rusça konuşma klavuzu alın bazı temel şeyleri çalışın derim size faydası olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda pek etkiledi diyemem. Vallahi galerilerde araba kalmadı. İnsanlar haddinden fazla alışveriş yapmaya başladı. Buda pazara sıcak para sokuyor ve çarkı döndürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: petersli

Şu anda pek etkiledi diyemem. Vallahi galerilerde araba kalmadı. İnsanlar haddinden fazla alışveriş yapmaya başladı. Buda pazara sıcak para sokuyor ve çarkı döndürüyor.

üstad,

benim sorularıma cevap verebilir misin?

Mayıs gibi St Petersburg a 4 gün için gitmek istiyorum. Daha önce Tayland a gittim 3 şehir dolaştım. Gece hayatı oldukça renkliydi ve güvenli. Rusya St Petersburg gece hayatı nasıl, güvenli mi şehir olarak? Ya da tavsiye edebileceğin başka bir şehir var mı?
  • Şehir güvenli Taylanta gitmediğim için kıyaslayamam. Ama eğlenmesini güzel zevkili ve aktif bir şehir.
  • Merhaba, bir kaç sorum olacak.

Yazın 10 günlük bir iznim var. Moskova - Petersburg şehirlerini gezmek istiyorum. Fakat hangisine daha fazla gün ayırmalıyım karar veremedim. Moskova da mı daha çok kalmalı yoksa petersburgda mı?

Moskovada sanırım gezilecek daha çok yer var. Gece hayatı nasıl moskova nın? Bilginiz var mı?

Türklere karşı ön yargı var mı hala?

Moskova - Petersburg arası trenle seyehat yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Birde konaklamayı hostelde ucuz yollu halledelim diyoruz. Hosteller nasıldır petersburgda? Avrupadaki gibi güvenilir midir?
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    St petersburga daha cok sure ayirmalisiniz. Moskova guzel buyuk bir sehir ama 2 gunde gezilecek yerleri gorebilirsiniz. St petersburg ise basli basina yasayan bir muze kultur sehri...gez gez doyamazsiniz...

• arkadaşlar merhaba,20 mart gibi moskovaya ordan da petersburg'a geçip 1-2 gün konakladıktan sonra kiev'e geçmeyi planlıyorum;ancak tren fiyatlarına baktım el yakıyor.Daha uygun bir ulaşım şekli tavsiye edecek bir arkadaş var mı özellikle kiev'e geçiş aşamasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozsi34

arkadaşlar merhaba,20 mart gibi moskovaya ordan da petersburg'a geçip 1-2 gün konakladıktan sonra kiev'e geçmeyi planlıyorum;ancak tren fiyatlarına baktım el yakıyor.Daha uygun bir ulaşım şekli tavsiye edecek bir arkadaş var mı özellikle kiev'e geçiş aşamasında.

hocam tren bileti en uygunu koltukda vip almazsanız fiyat normal.daha ucuza başka bir şey bulacağınızı hiç zannetmiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.