Şimdi Ara

St.Petersburg İle ilgili soruları yanıtlayabilirim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
33.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam bu perşembe st petersburga geliyorum 3 aylık bir iş havalanında çalışmaya ilk defa gelecem rusyaya ortam ansıl rus kızları gece barlar discolar falan kız arkadaş yapma şansımız varmı :D
  • yok :)
  • petersli hiçmi yok yarın saat 3 buçukda uçağım orda kazıklanmıyacağımız güzel votkamızı biramızı içeceğimiz güzel bar mekanlar varmı :D
  • bu arada geçmiş olsun petersli sağlık nedeniyle yoktum yazmışın sağlığın yerindedir ciddi bişe yoktur umarım
  • boranayazdag B kullanıcısına yanıt
    Liteyni prospekte dom 23 olması lazım adres olarak. NEBAR bar var küçük fakat çok güzel bir mekandır. Fiyatlarda makuldür.
  • saol şu an için herşey yolunda
  • St petersburgdan selamlar su an ordan yaziyorum kis ayina girilmis burda sehir cok guzel tarihi olarak petersli dedigin yeride bulup ugrayacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba Petersli,

sana bir kaç sorum olacak. cevaplarsan çok sevinirim.
    14-16 kasımda Nevsky prospekt yakınlarında orta halli otel yada kiralık oda tavsiyesi verebilirmisin?
    herhangi bir night club girerken 2 erkek girebiliyormuyuz?

saygılar..
  • hocam merhaba benim de sorum Türklere karşı tutumun nasıl olduğu. ırkçılık yapan vardır illa gece gruptan ayrı takılırken güme gitme olasılığımız var mı acaba
  • cuba07 C kullanıcısına yanıt
    özelden sana adres vereceğim bir arkadaşın arkadaşla görüş onda Nevskiy bölgesinde daireleri mevcut. Motel tarzı istersen Nevskiy caddesinde Babuwkin diye küçük pansiyon tarzı bir yer fakat tavsiyem ya otel yada daire kiralaman böyle gerek yok pansiyon falan. Diskolara rahat bir şekilde girebilirsiniz problem olmaz
  • boranayazdag B kullanıcısına yanıt
    mutlaka uğra benden de Barman Alexsey Dudu ya selam söyle :)) İlgilensin senle
  • Ya çok güzel şehir ama hırsız çok var. Aurore denen müze gemide cüzdanı çaldılar. Allahtan pasaport gitmedi ama bütün param ve kartlar çalındı. Bankamatik kartlarının şifresi hikaye arkadaşlar. Adam gidip atmden 600 tl çekmişti ben kartları iptal ettiremez kadar. Tabi taa oradan Türkiye telefon bankacılığı ile uğraşmak 400 tl telefon faturasına maloldu. Çok çok dikkat edin. Para pasaport ve kartları otelde bırakın gezerken.
    Ama şehir harika. Biblo ggibi bütün binalar.

• C4_1400 C kullanıcısına yanıt
    Üzücü gerçekten geçmiş olsun. Peki kartsız parasız ne yaptınız orda onu öok merak ettim. Kart yok para çekesin para yok harcayasın zor bir durum
  • petersburg'da 1 artı 1 evler 60m2 civarı ne kadardır minimum satın almak istesek merkezi lokasyonda, tabi nevsky caddesi üzerinde olacak hali yok ama yürüme mesafesinde olması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 4 Kasım 2014; 20:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petersli

Üzücü gerçekten geçmiş olsun. Peki kartsız parasız ne yaptınız orda onu öok merak ettim. Kart yok para çekesin para yok harcayasın zor bir durum

Grup olarak gitmiştik. Borç aldım arkadaştan.

• C4_1400 C kullanıcısına yanıt
    500 dolar civarı. Tabiki sadece göreceli fiyat verdim.
  • petersli P kullanıcısına yanıt
    kiralamak için değil, satın almak için sormuştum fiyatları.moskova ile arasında uçurum pek yok sanırım.oradayken nevsky caddesindeki evler 1 milyon $'dı ama ara sokaklarında daha ufak yerler ne kadar merak ediyorum.
  • Genel olarak otel fiyatları hangi bazda ve St Petersburg' a gelen ortalama kaç gün ayırmalı ? Gezilecek yerler, kültürel, alışveriş merkezleri, eğlence mekanları olarak dağılımı ne durumdadır ?
  • En uygun şekilde uçak bileti nasıl alınabilir acaba?
  • slm arkadasım bende yılbasından sonra gidecem ev lazım bıde 4 gece hayatımı yasıyayım dıyorum yardımcı olabılırmısın ??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.