Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.974
Cevap
718
Favori
1.708.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

selamlar, fiyat nasıl?https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682

güzel gibi geldi. Birde iyi bir ssd midir?

edit: trendydolda 172 tl ücretsiz kargo

edit2 : trendyoldan sipariş verdim. Umarım iyidir.
    Bu arada sanddisk bu modelde 3d Nand teknolojisi yokmuş heralde. Almışken 3Dnand li bi ssd alsam daha mı iyi olurdu acaba?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    dram'li bir model alın samsung evo, wd blue, sandisk ultra, crucial mx500 vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haksancan

dram'li bir model alın samsung evo, wd blue, sandisk ultra, crucial mx500 vb.
    siparişi vermiştim hocam ya kargoda şuan. Dramsiz mi sanddisk ssdplus modeli?
    Windowsu kurulduğu bölümü silerek disk yönetiminden diski birleştirebilirsiniz yada yeni birim olarak kullanmaya devam edebilirsiniz
    HDD de olan c diskinde Windows dosyaları olduğu için sistem dosyası olarak göreceği için Windows açıkken silmeyi izin vermeyecektir büyük ihtimal ile bu yüzden herhangi bir linux CD ile çalıştırıp kullanmayacağiniz bölümü silebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 21 Aralık 2019; 22:11:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

siparişi vermiştim hocam ya kargoda şuan. Dramsiz mi sanddisk ssdplus modeli?

Alıntıları Göster
    Açmadan iade edin hocam onu. Çöpün çöpü bir model açıkça söylemek gerekirse. Anlaşılmadık şekilde de çok satıyor Türkiye'de, sonra bozulunca ya da düşük performans gösterince insanlar SanDisk'in tüm modellerine b*k atıyor. Markaya değil modele bakmak gerektiğini bir türlü anlamıyor insanlar, halbuki SanDisk'in çok iyi, hatta herkesin eşi bulunmazmış gibi lafını ettiği Samsung'dan daha iyi modelleri de mevcut.

https://www.vatanbilgisayar.com/wd-250-blue-sata-3-0-530mb-okuma-560mb-yazma-3d-nand-ssd-disk.html

Yerine bunu alın 225 liraya 860 Evo kalitesinde bir ürün almış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

Açmadan iade edin hocam onu. Çöpün çöpü bir model açıkça söylemek gerekirse. Anlaşılmadık şekilde de çok satıyor Türkiye'de, sonra bozulunca ya da düşük performans gösterince insanlar SanDisk'in tüm modellerine b*k atıyor. Markaya değil modele bakmak gerektiğini bir türlü anlamıyor insanlar, halbuki SanDisk'in çok iyi, hatta herkesin eşi bulunmazmış gibi lafını ettiği Samsung'dan daha iyi modelleri de mevcut.

https://www.vatanbilgisayar.com/wd-250-blue-sata-3-0-530mb-okuma-560mb-yazma-3d-nand-ssd-disk.html

Yerine bunu alın 225 liraya 860 Evo kalitesinde bir ürün almış olursunuz.

Alıntıları Göster
    neden kötü bi model acaba hocam?

• quote:

evet hocam masaüstümde hala hdd var. Laptopa 128ssd takmıştım adata 1-2 sene önce 170 küsüre almıstım 128 gbı. Şuan 240lar bu fiyatlarda.

Şuan jamesdonkey, hkvision tarzı ssdler bile 180tl civarında dolaşıyor. Sandisk fiyatı çok iyi geldi bana 172 tl

Alıntıları Göster
    O fiyata en iyi tercih zaten samaung alınmıyorsa 2. Sırada alınması gereken ürün SanDisk. Faturasını kaybetme bozulma durumunda SanDisk.com.tr üzerinden irtibata geç anında önceden Cekya idi şimdi neresi bilmiyorum ücretsiz UPS kargo kodu verip gönderip yeni 0 varsa onu yoksa yeni çıkan modelini anında gönderiyorlar. Garanti ve müşteri memnuniyeti konusunda SanDisk i hiçbiri yakalayamaz.

Dram siz denetçi ve en ucuz nand leri kullanan model.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

O fiyata en iyi tercih zaten samaung alınmıyorsa 2. Sırada alınması gereken ürün SanDisk. Faturasını kaybetme bozulma durumunda SanDisk.com.tr üzerinden irtibata geç anında önceden Cekya idi şimdi neresi bilmiyorum ücretsiz UPS kargo kodu verip gönderip yeni 0 varsa onu yoksa yeni çıkan modelini anında gönderiyorlar. Garanti ve müşteri memnuniyeti konusunda SanDisk i hiçbiri yakalayamaz.

Alıntıları Göster
    âynen hocam o konuda içim rahat. Daha önce sdkartım falan bozulmuştu sanddisk marka, dediğiniz gibi çekya diye hatırlıyorum bende . Oraya gönderdim ücretsiz. Hemen kısa sürede aynı kapasite ama üst model ve sdkart okuyucu ile beraber yenisini göndermişlerdi.

• Adata XPG Gammix S11 PRO 512GB - 514 TL
    Adata XPG SX8200 Pro 512GB - 475 TL

hangisi tercih edilmeli arkadaşlar sanırım incelemelerde DRAM bulunuyor.NANYA DDR3 diye geçiyor.

Elimde işletim sistemi için Samsung Evo 750 Sata ssd mevcut bu alacağım ssd programlar oyunlar genel multimedya klasörleri için kullanacağım.
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    İkisi de aynı ssd diye biliyorum. Heatsink mi rgb mi ne öyle bi farkı var ama hangisi hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 23 Aralık 2019; 17:18:20 >
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    birisi düz elektronik devresi görünüyor öbürü korumalı kırmızı renkli beni üzmez değil mi hocam almayı düşünüyorum
  • Samsung 970 EVO 500GB Amazon.com'da kargo + gümrük ile 102$, benim 10 dolar indirim kuponum ile 550 TL'ye mal oldu, düşünenler varsa araştırabilir, şuan Amazondaki en düşük fiyatına gelmiş durumda...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    İyidir . Ucuz olanı alın 40 lira fazla vermeye gerek yok

• Arkadaşlar hangi ssd, çok kafam karıştı. kuponla birlikte 2sini de 359 TLye alabiliyorum.
    Kingston
    A2000 500GB 2200/2000MB/S NVMe M.2 2280 PCIe SSD (SA2000M8/500G) AD000KNG11
    https://www.trendyol.com/kingston/a2000-500gb-2200-2000mb-s-nvme-m-2-2280-pcie-ssd-sa2000m8-500g-p-32054255?boutiqueId=378694&merchantId=105919
    XPG
    512GB SX6000PNP PCIE m.2 2100/1500 Flash SSD ASX6000PNP-512GT-Chttps://www.trendyol.com/xpg/512gb-sx6000pnp-pcie-m-2-2100-1500-flash-ssd-asx6000pnp-512gt-c-p-4971845?boutiqueId=378694&merchantId=107311

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 26 Aralık 2019; 20:48:24 >

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    https://m.trendyol.com/adata/adata-xpg-512gb-sx8200-pro-3d-nand-nvme-m-2-sata-ssd-disk-asx8200pnp-512gt-c-50130479-p-4510680

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bütçemi fazlasıyla aşıyor 40 TL fark dahi olsa
    Kingston A2000 düşünmeye başlamıştım alıp kullanan yok mu acaba yeni çıkmış seri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Kingston o modeli o modelden daha iyi tabiyki

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.