Şimdi Ara

(Ss’li) Yurtdışına Ne Gerek var Mis gibi Ülke (Bügünün özeti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yani içeride müşteriler varken siz koltuklara yatıp uyuyorsunuz ve kafe sahibi izin veriyor öyle mi.

• Olay ülkenin doğal güzellikleri, tarihi dokusu sanki, söylediğin şeyler saçma. Bu ülkenin insanının ahlak anlayışı çarpık, azıcık dinlerinden dolayı kendilerini tutuyorlar o da olmasa purge olur tüm ülkede.
    Umudumu kestim ben artık, bu zamana kadar yine az da olsa iyi işim olursa kalırım diye düşünüyordum ama bu ülke geri döndürülümez şekilde çökmüş, ileride irtica bile düşünüyorum planladığım şeyler yolunda gitmezse.. Çökmüş derken iktidar partisini destekleyenlerden de bahsetmiyorum, onların üstüne muhalif taraf da aynı. Zaten ben umudumu aslında desteklediğim tarafın da onlardan çok bir farkı olmadığını iyice anlayınca kestim.
    Hani Atatürk demiş ya ileride kurtarıcı beklerseniz ben size bir şey öğretememişim demektir, doğru. Bu ülkeye kurtarıcı lazım, halkın kafasına vura vura zorla yanlışı doğruyu öğretecek biri lazım. Bu halk başka şeyden anlamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herşeyi anladım da en sondaki fotoğrafı niye koydun ki bir de tablet , PC , telefon ne varsa dizmişsin amaç hava atmak mı , ilgi çekmek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Herşeyi anladım da en sondaki fotoğrafı niye koydun ki bir de tablet , PC , telefon ne varsa dizmişsin amaç hava atmak mı , ilgi çekmek mi
    Para kazanmak mesele ya bu ülkede, bahane ediliyor hep… fakirlikten değil yani sağda solda uyumak diye, imkan varken kütüphanede kalmıştım üniversitede üç ay…

Bir telefonla tüm sistem dizildi bu sistemle evler alındı… değerlendirmesini doğru yapan için ekonomik sıkıntı bahane olamaz amaç bu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geldi yine

• Bu adam bir seyler yapmaya calisiyor en azindan siz anca elestiri yapmaya devam edin ne degisecekse

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ben de mutlu oluyorum bu adamın konuları gördükçe. Aslında mutlu olunacak ne çok fırsat olduğunu gösteriyor. Yalnız biraz da çapkınlık hikayeni duymak istiyoruz Theo şu Luna'dan mesela fena yenge olmaz gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemiz coğrafi güzellikler adına birçok dünya ülkesinden güzel buna katılıyorum ama bir ülkede yaşayan insanların mutlu olabilmesi için coğrafi güzelliklerden fazlası gerekiyor. Bu gereksinime para diyoruz. İnsanlar geçim sıkıntısı, yaşam standartlarının düşmesi gibi konularda haklı bir sitemdeler çünkü dünyanın dört bir yanındaki insanlar gibi yaşamak her vatandaşın hakkıdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Master-Z kullanıcısına yanıt

Zengin parasıyla fakir karısıyla bu da aynı şey degil mi hocam

• Laniakea kullanıcısına yanıt

Malum partinin trolüdür kardeş bunlar. Herşey iyi güzel cıvıl cıvıl. Malum yandaş haber kanalına çalışıyor da olabilir?

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Bizde o kültür yok.
    Akşam işten eve geldikten sonra çay içip televizyon izlemek ve şükretmekten ibaret aktivitemiz
    kapasite bu kadar çünkü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.