Er
16 Kasım 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba az önce diş hekiminin yanından çıktım, kendisi bana diş teli tedavisi uygulanırsa alt çenenin üst çeneye göre gelişmediğinden dolayı tedivi gerçekleşse bile üst ve alt dişler arası uzaklık farkı oluşacağını cerrahi tedavi ile alt çenenin kesilip uzatılması gerektiğini söyledi ve alt çenedeki süt dışı diğer alt çenedeki dişler gibi gelişmeyi kemikle kaynaşmış. Böyle bir tedavi hikayesi geçiren var mı? Ne yapılması gerek? Şuan mezuna kaldım. Hem ders yönünden mentalim düşük hem bu sebeplerden. Kilo vermeye de çalışan biriyim cidden kafayı yicem lan bari stres için öneri falan verin.
Önceden olsa birçok şeyle ilgilenir hissederdim ama şuan hissiz, ruh gibi yaşıyorum. İçimden ne dışarı çıkmak geliyor ne bir şey yapmak geliyor. Önceden çok çabaladım 45kg verdim hatta, 4 5 dil öğrendim. Şuan ruh gibiyim. Sevgiyi önceden önemli bir şey olarak görürdüm, flört sevgili cs olunca 1 yılda aşırı önemsizleşti. Önceden özgüvensiz biriydim şuan özgüvenliyim. Kızlarda da aynı aşırı tatlı/güzel bir kız baksa bile yola odaklanıp geçiyorum umursayamıyorum. Bazen aile kızıyor ama hı deyip geçiştiriyorum. Sürekli mutsuzum, yüzüm bile gülmüyor. Depresyon Vs gibi bir şeyde değil gerçekten ilgimi çektiğinde yapıyorum. İçimden nasıl geliyorsa öyle yaşıyorum. Çocukluğum kötü geçti kilo Vs yüzünden aşağılanmalar, dışlanmalar dalga geçilmeler en çokta babamın yapması üzücü veren şeydi. Ailenin ilgilenmemesi, hep kendi başıma hareket etmem ve kendi başıma hareket ederken karar almada sorun yaşamamı sağladı. Evde sürekli öfke patlamaları falan olurdu. 19 yaşındayım ama 11 12 yaşında kendi kendine etmeye çalışan biri olmaya çalışırdım, mesafe koymayı bile 10 yaşında öğrendim. Lise de 9.sınıfya kaldım şimdi de mezuna bırakacam. Şuan yaşıtlarım laylay lom takılıyor yok içki yok başka bir şey. Hergün günümü planlamakla uğraşıyorum. Hergün belirli saatlerde dil çalışıp spor yapıyorum, sadece okuduğum kitaplardan zevk alırdım. Arkadaş ortamı vs hiç ilgilendiğim şeyler değil. Sınıfta bile yolda 3 4 kelime eden biriydim.

Merhaba mezuna bırakmaya karar verdim. Gün içinde yeterince boş zamanım var. İlle de dershaneye para akıtma a gerek var mı? Disiplinli bir insan değilsindir dershane vs git diyebilirsiniz ama 120kgden 80kgye kadar vermiş biriyim. Disiplinin sorun olacağını düşünmüyorum. İstediğim bölüm için çalışmak istiyorum. Ne dershaneye ne hocalara ne de gereksiz insanlara ne zamanımı ne de paramı ayırmak istemiyorum. En az 8 9 saat çalışabilirim. Gün içinde spor yapan biriyim. Para konusu da önemli değil. Ailemin durumu iyi, dövizle harçlık alan biriyim o kadar iyi durumum ama bu sene gittiğim dershanenin yetersizliği ciddiyetsizliği vs dershaneden soğumaya yetiyor.

Merhaba 400₺ye kadar iyi diyebileceğiniz günlük kullanım ve müzik dinlemek için önerebileceğiniz kulaküstü kulaklık var mı?

Merhaba elimdeki tlyi krona çevirip öylece tutuyorum bu ne kadar mantıklı?

Ne kadar mantıklı? İngilizceyi saymadım İngilizce hiç yokmuş gibi de bahsedersej ne kadar mantıklı bir hareket olur? Bahsettiğim diller rusça İspanyolca ve İtalyanca (rusça'nın bir hükmü pek yok gibi de neyse)
Günlük 1500-2500 kalori arası alıyorum ve günlük 4500-5000 kalori yakıyorum.(kardiyo vs) Amacım kilo vermek ve bu tarz şekilde sağlıklı bir şekilde kilo verilebilir mi? 20 Kilo verdiğimden dolayı gün içerisinde eskisine göre daha aktif ve enerjiğim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 14
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 214
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.936 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.