Teğmen
26 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
CİDDEN ARTIK ARABLARDAN, HER DAKİKA BOTTAN PAS İSTİYENLERDEN, GOL YEDİKTEN SONRA TOPU ALİP DİREK KOŞANLARDAN BIKMIŞ DURUMDAYIM ARTIK Bİ CLUB KURUP OYNAMAK İSTİYORUM ŞUANDA ST MEVKİĞİNDE OYNUYORUM 2 3 TANE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIM. PSN: spexyyy
KULLANAN VEYA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YORUM ALMAK İSTİYORUM
SELAMLAR CUMARTESİ GÜNÜ TRV-580 KAWAI ST1 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR SİSTEM HAKKINDA YORUM YAPABİLİRLERMİ
PS4 SAHİBİYİM VE İLK RPG DENEYİMİMİ YAŞAMAK İSTİYORUM İLK DENEYİM İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ?
intel pentium e6700 3.20 ghz
2gb ram
1gb ekran kartı
Bilgisayarım tarayıcıda bile kasıyor yani diskten garip garip sesler geliyor zorlaniyormuş gibi böyle bişe mümkünmü? disk eski biraz bu yüzden kasma yaparmı birde yedek pcmdeki disk daha yeni ama Amd işlemcisi olduğu için kendi kasama nasil uyumluluk sağlatirim?
KAÇ GÜNDÜR ONLİNE OYUN OYNUYAMİYORUM EVDE DEĞİLİM SORUN YOKSA EVE GEÇİCEM SORUN HALA DEVAMMI?
Toshiba l505 11e cihazi aciyorum cihaz calisir durumda fakar 2 3 saniye ekran geldikten sonra ekran karariyor cok dikkatli bakildiginda hafif gorunuyor
Evde çok sıkıyorum zaman geçirebilcegim asker ordu falan yapabilcegim grafik önemsiz sarsın yeter.
Merhabalar
Bugun oglen saatlerinde bilgisayarimi actigimda bu ekranla karsılastım. Direk ramleri alkolleyip yerine taktim devam ediyordu. sonra ekran kartını cıkardıgımda sorun ortadan kalkmişti.. Ekran kartının sorunu nedir ve tamir edilebilirmi?
Teşekkürler.

https://store.donanimhaber.com/6d/d7/37/6dd737160351589c72db46e3e8089394.jpg
Bugun bilgisayarimi açtiğimda windows başlatılıyor yazısının hemen ardından mavi ekran hatasi verip kendini resetlemesi durumuyla karşi karşiya geldim. Suan güvenli moddan giriş yapabiliyorum Format atamiyorum usb yi okumuyor bunun sebebi çözümü nedir Teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Oyun Platformu
PS4
PSN ID
spexyy
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 268
İkinci El Bölümü Mesajları: 122
Konularının görüntülenme sayısı: 19.944 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.