Şimdi Ara

Spy Drop - Amazon TR Fiyat takip uygulaması -HepsiBurada,Teknosa,MediaMarkt ve daha fazlası eklendi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
136
Favori
20.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Gelen yorumlara toplu şekilde bir cevap veriyim.

@0GasiOr

spydrop.app sitesinde indirimleri görebilirsiniz. Şuan için çok kullanışlı değil ama kategori ve mağaza filtreleme , sıralama gibi şeyler ekleyeceğim yakın zamanda.

@neozine

Mobil kısım için şuan bir geliştirme yapmıyorum ama ileride neden olmasın.

@355GTS

Moda kategorilerini kontrol edip eksikleri eklerim hocam.

@Vega

Şuan için Amazon Türkyie dışında Vatan Bilgisayar,Invetnus, Webdenal, Incehesap, Teknosa, Media Markt ve Hepsi Burada taranıyor. Aynı şekilde Migros sanal marketide ekleyebilirim.

Bugün yada yarın eklentiyi güncellenicek ve bu sitelerde de Amazonda kullandığınız gibi kullanılabilir olacak.

Bildirim atma için çalışmayı bitirmiştim ama yanlış durumlar olmaması için biraz test etmem gerekiyor. Bir sonraki güncellemeye onuda açmış olurum.

Ayriyetten grafikleri paylaşmanızı kolaylaştırmak adına grafiğin tepesine bir buton koydum.Grafiği kopyala butonuna bastığınızda grafik resim olarak upload edilip linki panoya kopyalanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiNFallDown -- 8 Mart 2020; 19:2:36 >

• Merhaba, sitede arama kısmına ürünün linkini yapıştırınca da ürünü görüntüleyebilirsek güzel olur.
  • Chromda güncelleme tarihi hala aralık görünüyor.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Dün akşam buraya yazmadan yayımladım uugulamayı. Normal zamanda inceleme süresi bir saati geçmiyordu, sanırım yaşanan salgın olaylarından ve yeni geçilen chrome mağaza yönetim paneli yüzünden biraz gecikme var. Eklenti yayınlanınca otomatik olarak kendini güncelleyecektir hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RaiNFallDown kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • hocam emekleriniz için teşekkürler. gerçekten çok iyi bir uygulama
    . firefox eklentisinde amazon dışında eklenti pasif görünüyor. acaba bende mi böyle sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam emekleriniz için teşekkürler. gerçekten çok iyi bir uygulama
    . firefox eklentisinde amazon dışında eklenti pasif görünüyor. acaba bende mi böyle sadece
    Firefox eklenti yöneticisinde, dişli simgesine tıklayarak "Güncellemeleri Denetle" ye basın hocam. Eklenti güncellenmemiş gibi sanki.Son version 1.1.0 yüklü olması gerekiyor. Amazonda grafiğe bakarken sağ üstte grafiği kopyala diye bir ikon olması lazım yeni versiyonda. Eğer yoksa güncellenmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiNFallDown

Firefox eklenti yöneticisinde, dişli simgesine tıklayarak "Güncellemeleri Denetle" ye basın hocam. Eklenti güncellenmemiş gibi sanki.Son version 1.1.0 yüklü olması gerekiyor. Amazonda grafiğe bakarken sağ üstte grafiği kopyala diye bir ikon olması lazım yeni versiyonda. Eğer yoksa güncellenmemiştir.

Alıntıları Göster
    evet hocam şimdi oldu. oysa gündelemeleri otomatik açık bırakmıştım.
    efsanesin hocam gerçekten müthiş uygulama. destek olalım reklam falan tıklayalım ne bilim nasıl destek olabiliriz

• @RaiNFallDown Yeni izinler gerekince farkettim. Uygulama güncellenmiş, elinize sağlık.

Konuyu Sıcak Fırsatlar Konu Dışı 'na yansıma yarattım: https://forum.donanimhaber.com/sicak-firsatlar-konu-disi--f2137

Böylece daha çok kişi görebilir.  ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

@RaiNFallDown Yeni izinler gerekince farkettim. Uygulama güncellenmiş, elinize sağlık.

Konuyu Sıcak Fırsatlar Konu Dışı 'na yansıma yarattım: https://forum.donanimhaber.com/sicak-firsatlar-konu-disi--f2137

Böylece daha çok kişi görebilir.  ?

Sağolun hocam teşekkür ederim desteğiniz için.

Yeni izinler hakkında;

Önceki izinlere ek olarak

-Yeni eklenen siteler için izinler eklendi.Hangi ürüne bakıldığını anlamak için almak gerekiyor bu izinleri.

-Panoya kopyalama izni eklendi

• Takip.
    Müsait zamanda inceleyelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim tıklamalarımdan gelir elde edebilirsiniz. hatta özellikle bişi alacağım zaman sizin üzernizden gidebilirim. bu kadar ewek var nerden karşılayacak bu arkadaşımız bu işin masraflarını
  • Ben forumu neredeyse her gün giriyorum. BU uygulamayı daha yeni gördüm. Tam aradığım şey. Nasıl görememişim hayret.
  • - İtopya
    - Trendyol
    - Teknobiyotik
    - Sinerji
    - QP

gibi diğer siteleri de eklense ne iyi olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

- İtopya
    - Trendyol
    - Teknobiyotik
    - Sinerji
    - QP

gibi diğer siteleri de eklense ne iyi olur.
    İtopya , Teknobiyotik, Sinerji, QP

Taramaya eklendi, şuandan itibaren o sitelerde taranıyor. Web ve eklenti tarafında bir sonraki güncellemede kullanılabilir olacak.

İlerleyen günlerde Trendyolla ilgili bir çalışma yapıcam oda eklenmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiNFallDown -- 30 Mart 2020; 18:56:55 >
  • Merhaba,

Hepsiburada tarama kısmında bir çalışma yapıyorum bu süreçte HB için güncellenemeyen ürünler olabilir.

Anlayışınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiNFallDown

Merhaba,

Hepsiburada tarama kısmında bir çalışma yapıyorum bu süreçte HB için güncellenemeyen ürünler olabilir.

Anlayışınız için teşekkürler.
    Hocam eklenti gayet kullanışlı elinize sağlık. Tek ricam bazı ürünleri takip listesine alsak, fiyat düşünce bize bildirim atsa? Mümkün mü böyle bişi :)
  • Haydaa böyle bir eklenti nasıl haberimiz olmadı ya. Yarın direk pcye kuruyorum. Eyv eyv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi konuda denk geldim uygulamanıza. mükemmel olmuş. umarım zamanla tüm sitelere entegre edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Hocam eklenti gayet kullanışlı elinize sağlık. Tek ricam bazı ürünleri takip listesine alsak, fiyat düşünce bize bildirim atsa? Mümkün mü böyle bişi :)

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam,

Kısa zamanda ekleyeceğim özellik olarak fiyat alarmı ve Trendyolun taranması.

Bittiğinde yine buradan bildiririm.

Ayrıca destek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

-----------------

Bugün chrome için ufak bir güncelleme yayınladım.

Kullanımda ve görselde kayda değer bir değişiklik yok ancak gezdiğiniz ve o ürünle alakalı ürünlerin daha sık taranması için bir güncelleme yaptım.

Chrome mağaza incelemesi bittikten sonra otomatik olarak eklentileriniz güncellenecektir.

İyi günler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.