Şimdi Ara

Spy Drop - Amazon TR Fiyat takip uygulaması -HepsiBurada,Teknosa,MediaMarkt ve daha fazlası eklendi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
136
Favori
20.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmış olduğunuz eklenti için Chrome uyarı verdi "verileri okuma ve değiştirme izni istiyor" şeklinde.
    (ve uygulama riskli görülerek devre dışı bırakıldı)
    Bu riskli bir durum mu ?. Sizin bilginiz dahilinde mi ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirano978

Yapmış olduğunuz eklenti için Chrome uyarı verdi "verileri okuma ve değiştirme izni istiyor" şeklinde.
    (ve uygulama riskli görülerek devre dışı bırakıldı)
    Bu riskli bir durum mu ?. Sizin bilginiz dahilinde mi ?.
    Merhaba, eklentiyi yakın zamanda güncellemiştim ve birkaç site daha eklendi. Haliyle bu siteler için yeni izinler alınması gerekiyor. Bu yüzden böyle bir uyarıyla karşılaştınız. Kabul ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. İleride de yeni siteler eklenince bu şekilde bir uyarıyla karşılaşabilirsiniz.

Uygulamanın aldığı izinler eklenti sayfasında görülmektedir ve chrome tarafında düşük güvenlikli izin olarak kabul edilmektedir. Detaylı bilgi için ilk mesajdaki Chrome Döküman linkine bakabilirsiniz.

@Amcui

Trendyol için bu hafta sonu bir çalışma yapıcam. Eklenti tarafında Trendyol hazırlığını yapmıştım. Taramaya eklediğimde kullanılabilir olacak.

HepsiBurada tarafında nadiren fiyatlar Hepsiburada tarafından yanlış gelmekte. Bun hata benden kaynaklanmıyor ama bir çözüm bulmak için tekrar inceleyeceğim.

İyi günler.

• @RaiNFallDown tablonun sağ altında yer alan linke basıldığında server hatası veriyor. Örneğin https://spydrop.app/product/3126 olsun.
    Buna basıldığında şu uzun linke yönlendirmesini sağlayabilir misin? https://spydrop.app/product/amd-ryzen9-3950x-soket-am4-35-ghz-64mb-105w-7nm/3126 .
    Product ID'ler eşleşiyor ama illa linkte ürün ismi yazıyor olmalı. Bu da kısa linki işlevsiz kılıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam teşekkürler geri bildirim için.
  • Sitenizdeki Firefox eklentisine yönlendiren link eski, isterseniz şununla değiştirin:https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/spy-drop-fiyat-takip/?src=search
  • Çok faydalı. Geliştirilirse ki gördüğüm kadarıyla geliştiriliyor, çok harika bir çalışma olur. Tebrikler

• selamlar,

Öncelikle elinize sağlık, çok güzel bir ürün olmuş ve takip ettiğim kadarıyla çok güzel çalışıyor.

İşin teknik kısmından biraz bahsedebilir misiniz?

Scraper'ı kendiniz mi yazdınız, ban yememek için proxy mi rotate ediyorsunuz, kaç request atıyorsunuz saniyede vs gibi?

Tekrardan tebrik ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Sitenizdeki Firefox eklentisine yönlendiren link eski, isterseniz şununla değiştirin:https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/spy-drop-fiyat-takip/?src=search
    Merhaba

@Artizt

Teşekkürler hocam ,kontrol edip düzelttim eski linki

@mmyyyymmm

Teşekkürler hocam, tek başıma geliştirmeye devam ediyorum, aklımda güzel şeyler var inşallah daha kullanışlı olacak.

@natkingcole

Scraperı ben yazdım, hazır bir tool kullanmıyorum. Ban yememek ve bazı güvenlikleri geçmek için farklı yöntemler kullanıyorum, proxy rotate bunlardan biri. Her site için farklı hızlarda request atılıyor tam bir sayı ne yazıkki veremeyeceğim. Scraper anlık olarak çok sayıda request atmak yerine biraz daha zamana yayarak atıyor requestleri saldırgan gözükmemek adına.

Bu rutin taramanın yanında, kullanıcıların baktığı ve benzer olan ürünlerin daha sık taranmasını sağlıyorum. Şimdi yakın zamanda açılcak olan fiyat alarmı özelliğinde de aynı sistem çalışıcak. Favorilere alınan yada alarm kurulan ürünler normal ürünlere göre daha sık taranacak şekilde çalışacak.

Bu arada Trendyol taramaya geçen hafta eklendi. Chrome bazlı tarayıcılarda trendyol kullanılabilir durumda. Firefox için bir güncelleme gelecek Trendyol için.

Siteye bir kampanya feedi ekledim. Buradaki kod ve linkler üzerinden alışveriş yaptığınız takdirde uygulamaya ufakta olsa bir katkı sağlamış olacaksınız.

Eklentide geldiğim son durum aşağıdaki gibi;

Daha önce baktığınız ürünleri geçmiş olarak tutan yeni bir ekran mevcut eklentide. Otomatik olarak belli aralıklar ile fiyatları güncelleniyor bu listenin. Kullanıcıda istediği zaman güncelleyebiliyor bu listeyi.

Spy Drop - Amazon TR Fiyat takip uygulaması -HepsiBurada,Teknosa,MediaMarkt ve daha fazlası eklendi

Eğer listede fiyatı düşen bir ürün olursa size bildirim yolluyor aşağıdaki gibi.

Spy Drop - Amazon TR Fiyat takip uygulaması -HepsiBurada,Teknosa,MediaMarkt ve daha fazlası eklendi

Burada karşılaştığım bazı sorunlar ve kısıtlamalar mevcut eklenti tarafında. Çözüldüğünde kullanıma açacağım.

İyi geceler.

• Selamlar ben de bir bakayım dedim, n11 ve gittigidiyor yok mu?
  • Hocam bildirim sistemi var mı, nasıl aktif ediyoruz?
  • Merhaba,

Bildirim sistemi şuan için aktif değil, açtığımda konu üzernden bildiricem hocam ,

N11 ve Gittigidiyoru taramıyorum henüz . Şuan için taranan siteler sitedeki fırsatlar listesinde görebileceğiniz 15 site taranmakta.
  • Mesajim bulunsun. Bulun bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firefoxa ekledim ama sağ üstte buton vs çıkmadı?
  • camelcamelcamel diye bir site vardı , direk mail atıyordu. O aklıma geldi. tabi o amazon yurtdışı için çalısıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Firefoxa ekledim ama sağ üstte buton vs çıkmadı?
    Firefox ta sağ üstte grafik linkini almak için bir buton mevcut.

Bildirim için camelcamelcamel gibi mail seçeneği olacak. Ancak mobil bildirim almak isteyen kullanıcılar daha fazla o yüzden eklentiden değil site üzerinden eklediğiniz mobil cihazlara ve bilgisayarlara bildirim atılcak şekilde bir yenilik olacak. Gelişmeler olduğunda buradan bildiricem.

Kullanıp destek verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • Fiyat bildirimeri açılmıştır. Detaylar ilk mesajda güncellenmiştir.

Bir sıkıntı yaşarsanız buradan pm ile yada info@spydrop.app mail atabilirsiniz.

İyi günler
  • süpersiniz hocam favori uygulamam bu. şöyle bi telefon uygulamsı da yapsanız da maddi açıdan da destek olsak hocam reklamsız ücretli üyrelik falan gibi
  • Emeğinize sağlık, teşekkürler.
  • Mobilde çalışıyor mu acaba tebrik ve teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.