Şimdi Ara

spx billabong guzel indirimler (kargo var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • billabong markasini bilen vardir. ben de cok urununu kullandim. kalitelidir. fiyatlari indirimde. 50 tlye deniz sortu, 30 liraya tisort var. kargo 9 tl ne yazik ki. linki birakiyorum.

https://www.spx.com.tr/billabong/lifestyle/?srt=UP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• decathlon daha ucuz ve kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

decathlon daha ucuz ve kaliteli

Ya şöyle saçma sapan konuşuyorsunuz, insanı hayattan soğutuyorsunuz.

Giydin mi daha önce Billabong ürünleri?Neye göre daha kaliteli arkadaşım anlat biz de bilelim

Dünya çapında ürettiği ürünler konusunda profesyonel bir firma ile decathlon nasıl karşılartırılır onu anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

Ya şöyle saçma sapan konuşuyorsunuz, insanı hayattan soğutuyorsunuz.

Giydin mi daha önce Billabong ürünleri?Neye göre daha kaliteli arkadaşım anlat biz de bilelim

Dünya çapında ürettiği ürünler konusunda profesyonel bir firma ile decathlon nasıl karşılartırılır onu anlamıyorum.

+1

• billabong ve quicksilver güzel şortlar üretir , hatta bazısı o kadar hafiftir ki çıplak denize giriyormuş hissiyatı verir çabuk kuruması ve güneş koruması en büyük avantajları , baya da dayanıklı şortlar zamanında tanesini 9 tl hepsiburadadan almıştık . ne günlerdi be !! kaç yıldır şort fırsatı gelmiyor ama bu fırsatta fena değil sezonu gelince bu fiyatlara bulmak imkansız olur

• Billabong herkes almasın ya

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    decathlon dünya çapında değil mi kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onore

Billabong herkes almasın ya

Çok çok geç. Kızılayın stoklarına girdi, ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor bile.

• Buradan zamanında 30 lira falandı galiba board short almıştık. Fiyatlar 2 katına çıkmış!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Homo Eroticus

decathlon dünya çapında değil mi kardeş?

Değil kardeş.

Billabong un ürettiği ürünler, genel olarak profesyonel ve spor branşında quiksilver ile birlikte en fazla kullanılan ürünlerdir.

Sörf ve kayak için profesyonel sporcular bu markaları tercih eder.Gidip de decathlon dan ürün almaz.

Ha decathlon fiyatına, billabong alabiliyorsan o zaman zaten sıcak fırsat olur.

@selamivural

Hocam aynı şekilde ben de 40TL ye fırsatı yakalayanlardanım ve fiyatlar sezon fiyatına çıkmış.Ayrıca beden yok doğru düzgün.
  • 5 sene önce 60-70 liraya billabong şort almıştım rengi 4 sene atmadı geçen yaz solmaya başladı valla parasının hakkını veriyor şortlar 5 dakika geçmedende kuruyor

• fiyatlar iyide billabongla quicksilver kalıpları çok dar oluyor
  • quote:

Mahmutcuğum; Decathlon ürünleri kendi çapında kaliteli olabilir ama Billabong'dan kaliteli olamaz...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    hocam olması da beklenmez zaten şu fiyatlara bakarsak
  • siyahlı kırmızılı deniz şortu 10 küsür senedir rengini bile kaybetmedi. ilk günkü gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • billabong'dan 5 sene önce aldığım 2 tane şortum var hala giyiyorum ne bir renkte solma nede bir deforme var mükemmel ürünler üretir.

benim sorum ise bu site hakkında spx nasıldır acaba daha önce kullanan var mı ? ( not:kredi kartı internet alışverişlerinde biraz pimpirikliyim maalesef korku var o yüzden araştırıyorum.)
  • bi bellemişler decathlon basacam küfürü şimdi dayıyacam decathlonunuza eskiden kızılay mızılay diye dalga geçilirdi böyle herkesin aldığı şeylerle. o tayfada bitti anasını satayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.