Şimdi Ara

Spotify Supremium aboneliği netleşmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify Supremium aboneliği netleşmeye başladı
    Kullanıcı sayısını arttırsa da gelir tarafında sıkıntı yaşamaya devam eden Spotify, yeni bir abonelik seçeneği ile alternatiflerini çoğaltmaya çalışıyor. Spotify Supremium adı verilen abonelik farklı avantajlar sunacak.

Spotify Supremium nedir?

Spotify Supremium olarak daha önce sızdırılan abonelik seçeneğinin 24-bit kayıpsız ses ile sunulacağı iddia ediliyor. Bununla ilgili bazı kod satırları Spotify uygulamasının kaynak kodlarında tespit edilmiş durumda.

Ayrıca Bkz.Spotify, test etmeye başladı: Popüler özellik ücretli olabilir

Spotify Supremium ayrıca yapay zekânın daha yoğun kullanıldığı bir abonelik olacak. Örneğin kullanıcıya özel hazırlanmış oynatma listeleri, dinleme alışkanlıklarına göre tavsiyeleri kişiselleştiren Soundcheck, 30 saatlik sesli kitap hakkı bunlar arasında.

Spotify Supremium aboneliği bir son dakika değişikliği olmazsa aylık 20$ isteyecek. Bu rakam herhangi bir Spotify Premium planından daha pahalı ancak Tidal 24-bit HiFi aboneliği ile aynı seviyede. Henüz Spotify Supremium ne zaman tanıtılacak bilinmiyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/09/22/spotify-lossless-music-new-tier/

• Deezer ve Apple müzik denedikten sonra bir daha dönme ihtimalim olmayan bir uygulama artık, Sunduğu ses kalitesi diğerlerinin yanında sönük kalıyor bunca zaman aynı paraya daha kötü kalite sunmaları ve bu kadar kullanıcısı olması ayrı bir şaşırtıcı.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    hocam hifi de deezer mı apple music mi iyi size göre *0

• Apple müzik paketin içerisinde sunuyor ekstra bir ücret istemiyor.

• crashris kullanıcısına yanıt
    Şunuda iyi bilmek gerek kaynak hiç şüphesiz iyi olacak lakin cep telefonu ile vede piyasada satılan çoğu kulaklıkla bu işler pek olmaz.

İkisi arasından bu daha iyi diyebilmek için kullanılan kaynağın çok iyi olması lazım hocam, Kendi kullandığım donanımda bu daha iyi diyemiyorum aynı performansı veriyorlar diyebilirim, Şuan huawei kullanıyorum mağazada Deezer direkt kendi uygulaması olduğu için bunu kurdum direkt olarak.

İkiside memnun eder, Lakin kullanılan kaynak fark etmeksizin yt veya spotify'dan daha iyi olduğunu anlar bir çok kişi.

Ben youtube dan dolayı youtube music kullanıyorum bir fark var ama en üst kalitede beni üzmüyor ek para ek program olmadan rahat oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Donanım yükseldikçe fark daha belirgin bir hale geliyor zaten hocam, Bende pc ile müzik dinlerken yt kullanırım çoğunlukla, Rahat ve alışkanlık ama daha temiz ve kaliteli dinlemek için tercih edilecek gibi değil.

• Tamam bunu ayrı paket olarak versinler de mevcut paketlerdeki ses kalitesine de bir el atsınlar.

Ses kalitesi konusunda apple music ile spotify arasında çok büyük fark var.. aynı şekilde ses yüksekliği bakımından da fark var.. Onun dışında playlist ve önerilen müzik kısımları konusunda hiçbir uygulama spotify kadar güzel arayüz sunamıyor. dediğim gibi tek artısı da bu..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Spotify müzik listeleri bakımından bir numara fakat ses kalitesinde  Music muhteşem. Arabada dinlerken o kadar fark ediyor ki. Hatta AirPods üzerinde bile bariz temiz geliyor ses.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söğüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platformlar arası harika uyum, istenilen cihazda sesi yönetme özelliği halen apple music tarafından başarılamayan bir özellik. Sırf bu yüzden spotify'dan vazgeçemedim. Yoksa ne ses kalitesinde ne de içerik sunmada apple music gibi "İlham verenler" kalibresinde ne liste hazırlayabiliyor ne de ses kalitesinde hissedilir bir fark yaratabilir.

• Apple cihazınız varsa kesinlikle apple müzik tercih edin. Böyle bir ses kalitesi yok

• YouTube Music’in ses kalitesi diğerlerine göre nasıl arkadaşlar ?

• Iphone varsa Apple Music en iyisi

• Ben zaten apk kullanıyorum premiumu da cracklenir illaki. Biz kaçakçılara hava hoş 🥱

• Deezer ses kalitesi nasıl ve fiyatı? Birde ttnet uygulaması sanırım Muud var. Tt net taahhütlü abonesi olduğum için yükledim ama kullanmadım. Spotify kullanıyorum aile paketi. Ama ses kalitesi ve fiyatı bence uygun değil.

• endoplazmikkul kullanıcısına yanıt
    S23 ultra da apple music kullanıyorum ve hi res audio ile gayet memnunum.Apple telefonun olmasi gerekmiyor...

Apple Music,Tidal ve Deezer siralama böyle gider hem kalite hem f/p

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.