Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone ' da spotify+500 mb'a 5 tl veriyorum. Bu tarifeye geçseniz de, zorlanmasanız
  • İşletmelerinde Spotify kullanan varsa hatırlatmak isterim, Spotify bireysel bir hizmettir.Kurumsal olmadığından dolayı işletmede kullanılması yasaktır.

Kurumsal müzik yayını için bana ulaşabilirsiniz
  • Enparası olan arkadaşlar bana spotify 3 aylık premium hediye kartı yollayabilirler mi karşılığında 20 tl yollarım
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    bireysel olarak da windowstan tut flashget winampına kaar her şey yasak. alayınız sahne korsan yazılım kullanıyor. adım gibi eminim senin de her şeyin korsan. komik olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bireysel olarak da windowstan tut flashget winampına kaar her şey yasak. alayınız sahne korsan yazılım kullanıyor. adım gibi eminim senin de her şeyin korsan. komik olmayın.

Öncelikle birilerini birşeyler için suçlamadan önce kim olduğunu bilmeniz gerekiyor diye tahmin ediyorum

Bireysel olarak korsan yazılım kullanıyorum doğrudur.O kadar yazılıma para vermeyi tercih etmiyorum.

Firma olarak kullandığımız tüm ürünler lisanslı ve orjinaldir

Konuya böyle bir şey yazıyor olma sebebim de işletmelerin 5846 sayılı yasa ile denetleniyor olmasından kaynaklı.Biraz araştırırsanız ne demek istediğimi daha net anlayacağınızı tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Vodafone ' da spotify+500 mb'a 5 tl veriyorum. Bu tarifeye geçseniz de, zorlanmasanız

Hangi tarife?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caguar

quote:

Vodafone ' da spotify+500 mb'a 5 tl veriyorum. Bu tarifeye geçseniz de, zorlanmasanız

Hangi tarife?

Esnek spotify

ben 30 lira veriyorum toplam.

Başka hattan geçişle gelirseniz 27 civarına 2.5 gb internet+spotify 500 dk 5000 sms falan veriyor. spotify ücretini düş. 17 liraya geliyor tarife
  • Spotify da galiba uygulama içinden Premium başlatırsan 12.99 TL çekiyor ve ücretsiz bir aylık denemeyide alamıyormuşsun.
    Ben böyle yaptım bilmeden ve 15 gün sonra fatura geldi e mail adresime.Galiba ben yararlanamıyorum ücretsiz denemeden.
    Bir sonraki ay PC üzerinden premium üyelik alıcam.9.99 TL ücreti var o zaman.
  • Şu anda en uygun uzun vadeli üyelik hangi yolla uzatılır? Bu ay bitiyor uzatmam gerek kötü alıştım spotify a
  • 6 aylık gift card satın almak istiyorum fakat tüh'le başlayan o hatadan alıyorum. 2 defa müşteri hizmetlerini aradım fakat bir çözüm getiremediler. sizlerin, bu durumu çözmek için, özellikle yaptığı bir şey var mı? cevap için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

6 aylık gift card satın almak istiyorum fakat tüh'le başlayan o hatadan alıyorum. 2 defa müşteri hizmetlerini aradım fakat bir çözüm getiremediler. sizlerin, bu durumu çözmek için, özellikle yaptığı bir şey var mı? cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Geçen ay bir şekilde engel koydular o işe, ben de alamıyorum artık. 3 ay denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler spotify i sadece 1 aylık yada 1 senelik mi alabiliyoruz ? Ben 6 aylık almak istiyorum mesela. Alamıyormuyum ?
  • Beyler bu ay sonuna doğru premium üyeliğim bitecek. Kendi hesabıma 6 aylık hediye alabiliyor muyum? Yoksa başka bir hesaba mı hediye yolluyoruz? Malum enpara kampanyası bu ay son.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Caguar

quote:

Hangi tarife?

Esnek spotify

ben 30 lira veriyorum toplam.

Başka hattan geçişle gelirseniz 27 civarına 2.5 gb internet+spotify 500 dk 5000 sms falan veriyor. spotify ücretini düş. 17 liraya geliyor tarife

vodafone'da tüm tarifelerde gecerli mi bu spotify+500mb 5 tl olayı?

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    hediyeyi eposta olarak kendine göndertebilir, daha sonra hesabında premium ödemeyi durdurup hediye kartı olarak kodu girince kullanmaya başlayabilirsin
  • fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Esnek tarifeler için geçerli hocam. Diğer türlü 12tl olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1984 kullanıcısına yanıt
    Enpara indirimi bu ay sonuna kadar mı geçerliydi?

• Bende böyle oluyor beyler. Kabul ettiğimde ise üyeliği kabul ediyor ama indirim kampanya vs varmı faydalanamazsın diyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: spondane

Enpara indirimi bu ay sonuna kadar mı geçerliydi?

Enpara bu ay son.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984

hediyeyi eposta olarak kendine göndertebilir, daha sonra hesabında premium ödemeyi durdurup hediye kartı olarak kodu girince kullanmaya başlayabilirsin

Kod şeklinde geliyor o zaman. İstediğimiz zaman kod girip premium uzabiliyorsak şimdi enpara kampanyası bitmeden alalım.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.