Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıkıntı hala devam ediyor, kartımla ödeme yapamıyorum.

3 aylık veya 6 aylık hediye kartı satın alıp bana parasıyla gönderebilecek bir hayırsever var mıdır ?

Edit: Bir arkadaştan 5 aylık 1+1+3 aylık hediye kartı 35 tl'ye aldım. Bakalım 5 ay sonra ne yapacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 14 Mart 2016; 17:05:42 >
  • ‘Oyun, müzik ve eğlenceye %50 indirim’ kampanyamız 31 Mart'ta sona erecek. Ancak 1 Nisan - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli olacak ve sadece Ayın Enparalılarının yararlanabileceği yeni bir kampanyamız olacak. Yeni kampanyamızın kapsamında mevcut kampanyamızdan farklı olarak oyun platformları (Steam, League of Legends, PlayStation, Xbox) ve Facebook olmayacak. Yeni kampanyamız sadece Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Apple Music, Google Play, Windows Store ve Deezer platformlarında geçerli olacak ve bu platformların üzerinden Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50’si bir sonraki ay iade edilecek. Siz de Nisan ayından itibaren 'Ayın Enparalısı' olarak bu platformlardan yapacağınız harcamalarınıza %50 indirim kazanmaya devam edebilirsiniz.
  • Ben de sıkıntı yaşamıştım ama Internet Explorer (windows 10 için Edge) kullanarak sorunu aştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htutuncu

Ben de sıkıntı yaşamıştım ama Internet Explorer (windows 10 için Edge) kullanarak sorunu aştım.

Eyvallah dostum dediğin gibi yapınca oldu. Chrome'da sıkıntı oluyordu.
  • arkadaşlar nisanda ayın enparalısını olayını beklemeden kendi hesabımı kod ile 6 ay uzatmak istiyorum.

şimdi kendime 6 aylık hediye alıp yollarsam hem enparadan iade alıp hem de 6 ay kullanabileceğım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: algkmn

arkadaşlar nisanda ayın enparalısını olayını beklemeden kendi hesabımı kod ile 6 ay uzatmak istiyorum.

şimdi kendime 6 aylık hediye alıp yollarsam hem enparadan iade alıp hem de 6 ay kullanabileceğım değil mi?

Evet, 60 TL ödersiniz, 25tl iade gelir, 6 ay uzar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan 3 aylık alsam enpara iadesi ile 14,99 tl ödemiş olurum bittiğinde tekrar 3 aylık enparayla alsam iade oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: starim07

şuan 3 aylık alsam enpara iadesi ile 14,99 tl ödemiş olurum bittiğinde tekrar 3 aylık enparayla alsam iade oluyor mu?

kampanya o zaman devam etmeyebilir.yapacağınız en iyi şey 3 ay + 1 ay + 1 ay şeklinde hediye kartlarını şimdi almak,böylece ay sonunda 25tl iade alırsınız,kartları da ister şimdi yüklersiniz ister sonra.
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Haziran 30 kampanya bitiş tarihi 3 ay alsam haziran 19' da bitiyor aslında ama sizin dediğiniz gibi yapayım bittikçe kod girerim, teşekkür ederim.
  • *Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.
    1 aylık hediye kartı almaya çalışıyorum enpara ile ve bu hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim maalesef.
  • internet explorer çalışıyor, oradan deneyin arkadaşlar.
  • *Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

Bu hatayı çözen veya geçen oldu mu?
  • Arkadaşlar Spotify premium üyeliği için google play kart ile alma imkanımız varmıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En para kampanyasında Ayın Enparalısı olma koşulu var. açıklaması şöyleymiş. bi heves başvuru yaptım sonradan fark ettim.

Ayın Enparalısı
    1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere 'Ayın Enparalısı' denir.

Bu işlemler:

Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL'lik para girişi olması

Toplamda en az 100 TL'lik para transferi yapılması

Toplamda en az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödenmesi

En az 1 adet fatura ödenmesi

Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi

ATM'den en az 1 defa para çekilmesi

Encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması

Bir önceki ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi

Ayrıca, zaman zaman size 5 işlemi tamamlamanıza destek olacak bazı sürprizlerimiz de olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

En para kampanyasında Ayın Enparalısı olma koşulu var. açıklaması şöyleymiş. bi heves başvuru yaptım sonradan fark ettim.

Ayın Enparalısı
    1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere 'Ayın Enparalısı' denir.

Bu işlemler:

Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL'lik para girişi olması

Toplamda en az 100 TL'lik para transferi yapılması

Toplamda en az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödenmesi

En az 1 adet fatura ödenmesi

Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi

ATM'den en az 1 defa para çekilmesi

Encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması

Bir önceki ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi

Ayrıca, zaman zaman size 5 işlemi tamamlamanıza destek olacak bazı sürprizlerimiz de olacak

Takla da at deselermiş hiç sırıtmazmış bunca şart arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closer -- 21 Nisan 2016; 0:32:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BANSHE

Kişi başı 4 TL ücret ile 4 kişi arıyorum arkadaşlar. Aile paketi satın alıcam.
     Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan!

+1 varım

• quote:

Orijinalden alıntı: skintas

quote:

+1 varım

+2 varım. Aylık paket dimi bunu?
  • quote:

+1 ben de varım hocam

• quote:

Ben de katılabilirim. Nasıl oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Ben de katılabilirim. Nasıl oluyor?

Aileye bende katılabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.