Şimdi Ara

Spotify Premium üyeliğinin yarısı Enpara `dan! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
20
Favori
45.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify Aile de boyle kart olayi var mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar enpara ile ödeme yapmak istediğimde her seferinde "Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan." uyarısı çıkıyor ve ödeme almıyor, farklı tarayıcılar ile denedim kart internet alışverişine açık, bu konu ile ilgili sorun yaşayan oldumu daha önce?? ve nasıl çözdü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 28 Şubat 2016; 20:55:05 >
  • Arkadaşlar 1 Encard ile 2 Spotify hesabı %50 indirimli alabilirmiyiz ?
  • Dünden beri spotify hediye kartı aldırmıyor enpara.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaşlar 1 Encard ile 2 Spotify hesabı %50 indirimli alabilirmiyiz ?

Evet,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

arkadaşlar enpara ile ödeme yapmak istediğimde her seferinde "Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan." uyarısı çıkıyor ve ödeme almıyor, farklı tarayıcılar ile denedim kart internet alışverişine açık, bu konu ile ilgili sorun yaşayan oldumu daha önce?? ve nasıl çözdü?

Ben de Encard ile abonelik alamiyorum. Premium aboneligim 3 gun once bitti, o gunden beri Encard'i defalarca denedim. Kabul etmiyor. Nuvo ve Cepteteb'in debit kartlarini denedigimde uyari vermiyor ama Encard numarasi girince "Gecerli bir kart numarasi gir" uyarisi veriyor. Bugun subat ayi icin son gun. 25 ya da 50 TL'lik iTunes hediye ceki alip Spotify aboneligini uygulama ici satin alma (IAP) ile 12.99 TL'ye almak disinda cozum gelmiyor akla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    az önce ödeme yaptım enpara ile
  • version53 kullanıcısına yanıt
    Ben hala yapamiyorum. Kampanyalardan birden fazla kere faydalandik diye bizim Encard bloke mi edildi acaba? Sadece normal 9.99'luk aylik ucreti odemeye calisiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 29 Şubat 2016; 15:32:15 >
  • yok olmuyor bir türlü, spotify e mail attım ama cevap yok, tweet attım ona da cevap yok. İstanbul da olsaydım zorlu center da ki spotify bürosuna gidecektim bu ne rezillik diye, şubatın son günü ama bu ay ki hakkım boşa gidecek..

• Az önce 6 aylık aldım ben de. Ödeme geçti, sorun olmadı arkadaşlar enpara ile.

• Bir sınırlama koydu galiba spotify. 3 aylık hediye kartını aldıktan sonra çektirmedi enparadan bir daha. 20tl Kota boşa gitti bu yüzden Şubat ayında.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    İnternetten aylık alışveriş limitiniz yetersiz olmasın, belki o yüzden çekim yapmıyordur. Geçen gün d&r dan sürekli hata aldım, internetten alışveriş limitini yükseltince düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler spotify e-kartlari var. 1-3-6-12 aylık. 6 aylık 60 tl. enpara ile alip 25 tl iade kampanyasi ile 35 tlye 6 ay premium kullanabiliriz herhalde değil mi?

https://www.spotify.com/tr/purchase/ecards/

son 2 aya girdik bu kampanyada maalesef. bu ay spotify gelecek ay da playstation plus i halletmemiz lazım.

Family üyelikler için bu kartlari kullanabiliyor muyuz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

İnternetten aylık alışveriş limitiniz yetersiz olmasın, belki o yüzden çekim yapmıyordur. Geçen gün d&r dan sürekli hata aldım, internetten alışveriş limitini yükseltince düzeldi.

Yok ona da baktım. Hatta enparayı da aradım sıkıntı kesinlikle Spotify ile ilgili.

Benim durumum da ayni. Tepki olarak bir sure ucretsiz surumle devam...

• Kampanya var mı şu anda? 6 aylık için falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler spotify e-kartlari var. 1-3-6-12 aylık. 6 aylık 60 tl. enpara ile alip 25 tl iade kampanyasi ile 35 tlye 6 ay premium kullanabiliriz herhalde değil mi?

https://www.spotify.com/tr/purchase/ecards/

son 2 aya girdik bu kampanyada maalesef. bu ay spotify gelecek ay da playstation plus i halletmemiz lazım.

Aldık bakalım 6 ay daha kafa rahat, umarım 25 TL iade yatar.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 1 Mart 2016; 14:35:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Benim durumum da ayni. Tepki olarak bir sure ucretsiz surumle devam...

Bugün denediniz mi?

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Yatar dostum. Ben aylardır alıyorum.

Sevindim.

Yanit icin tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.