Şimdi Ara

Spotify Playstation'a GELDİ [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konsol tarihini boyunca god of war ve mgs oyun duyuruları dışında en sevindiğim olay oldu

daha bir kaç gün önce bununla ilgili spotify'a tweet atmıştım ps4 için app yapacak mısınız diye

başka bir şey istesem olacakamış derler ya

aynen o durum
  • Arkaplanda calabilirse mükemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen güzel haber

• İyi haber.

• Bilgisayardaki müzikleri USB' ye atıp, USB' yi PS4' e bağlayıp arkaplanda müzik çalabilirsiniz. Şahsen ben öyle yapıyorum. Spotify ayrı bir seçim fakat USB olayı tak-çıkar, internet gerektirmiyor. Daha kolay gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Su konuda yaptigi hangi yorum size battida laf attiniz o kisiye ?

Mazisini bilmedigin meselelere bulasma sen, isine bak...

• Ne mazisi git konuyla alakali olmayan seyleri ozelden hallet ozaman adam gelmis duzgun yorumunu yapmis gelmis birde sacma yorumlar yapiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Ne mazisi git konuyla alakali olmayan seyleri ozelden hallet ozaman adam gelmis duzgun yorumunu yapmis gelmis birde sacma yorumlar yapiyorsunuz

Amma atarli delikanliymissin sen ya, pardon bilemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Bilgisayardaki müzikleri USB' ye atıp, USB' yi PS4' e bağlayıp arkaplanda müzik çalabilirsiniz. Şahsen ben öyle yapıyorum. Spotify ayrı bir seçim fakat USB olayı tak-çıkar, internet gerektirmiyor. Daha kolay gibi.

Spotify Premium alırsan müzikleri offline olarak dilnleyebilmen için depoluyor En sevindiğim haber oldu, umarım Facebook ile açtığım hesabı eşlerken sorun çıkarmaz Arkada çalma özelliği varsa değmeyin keyfimize

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerksabird

quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Bilgisayardaki müzikleri USB' ye atıp, USB' yi PS4' e bağlayıp arkaplanda müzik çalabilirsiniz. Şahsen ben öyle yapıyorum. Spotify ayrı bir seçim fakat USB olayı tak-çıkar, internet gerektirmiyor. Daha kolay gibi.

Spotify Premium alırsan müzikleri offline olarak dilnleyebilmen için depoluyor En sevindiğim haber oldu, umarım Facebook ile açtığım hesabı eşlerken sorun çıkarmaz Arkada çalma özelliği varsa değmeyin keyfimize

Tamam hoş güzel de, zaten biz bunu USB ile yapabiliyoruz ben onu anlayamadım. Herkes diyor arkadan da müzik dinlenir güzel olur falan. Mesela benim için farketmiyor, ha alacağım orası ayrı iş. Ama zaten yapabildiğimiz bir şey için heyecan yapmak boşuna gibi geldi bana.

• Oyundaki seslerin cok da onenli olmadigi indie oyunlari oynarken dinlemek icin guzel bir secenek olabilir.Offline dinleme ozelligi ile de gelirse tadindan yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 28 Ocak 2015; 22:41:52 >
  • PC'de ve iPhone'da zaten kullanıyorum, PS3'e gelmesi çok iyi olmuş.
  • Guzel haber spotify guzel program arka planda dinlemek guzel olcakta acaba nasil entegre etcekler oyuna?

• Tamda bugun keske olsa diyordum harika bi haber

• PS4'ü satmayı düşünüyordum bu haber üstüne vazgeçtim.
  • Abarttınız bence biraz ps4 satmaktan vazgeçirecek bir özellik mi bu :D bedava oyun verseler bu kadar heyecanlanmazdınız :D
  • Müzik oyun sesiyle karışacağı için bir süre sonra oyun konsantrasyonundan dolayı ya müziğin sesi duyulmaz yada sesler iç içe geçtiği için kapatılır muhtemelen.Eve konsol almadan evvel cafelerde pes oynardık bütün millet jon champion ,jim beglin sesi dinlemek için bile sesi açtıkça açıyordu ulan ne anlıyorlarsa sanki deyip kızıyordum .
    Bizim millet oyunun sesini kısıp müzik açacak güldürmeyin adamı :)

Kratosla ares kapışırken arkadan kahtalı mıçı çalıyor düşünmesi bile dumur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 29 Ocak 2015; 10:51:52 >
  • Hizmet verilecek ülkelerin listesi:

quote:

The PlayStation Music featuring Spotify launch markets are as follows: Andorra, Austria, Australia, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malaysia, Malta, Mexico, Monaco, New Zealand, Netherlands, Norway, Peru, Poland, Portugal, Singapore, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, UK and USA

http://blog.eu.playstation.com/2015/01/28/playstation-meet-spotify/#comment-607707

Spotify premium'un yanında dileyenler reklamlı ücretsiz versiyonu da kullanabileceklermiş bu da doğrulandı.

http://blog.us.playstation.com/2015/01/28/playstation-meet-spotify/#comment-1061504

Ekleme: Bu arada Spotify Premium için geçenlerde bir kampanya vardı, bir aylık üyelik fiyatına üç aylık üyelik alıyorsunuz. Tavsiye ederim sadece 10 TL, fırsat olmasa bile bence bu fiyata değer bir hizmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadGuy -- 29 Ocak 2015; 12:53:19 >

• Mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Baharda gelecekmiş, psn kimliğimizle premium üyelik alabileceğiz ve oyun oynarken geri planda müzik dinleyebilecekmişiz. Bence harika bir haber.

http://blog.us.playstation.com/2015/01/28/playstation-meet-spotify/#sf7153061

isteyenler ücretli olan Spotfiy Premium servisinden, isteyenler de reklamlı ücretsiz Spotify servisinden yararlanacak.

Çok iyi be

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.