Şimdi Ara

Spotify Playstation'a GELDİ [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Ps3'de oyun oynarken arkada müzik çalmıyor değil mi?

Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Birde şu ETS oyunu gelse ps4'e tamamdır.

Vericeksin arkadan arabesk müziği tıs tıs gidecen.

Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Çok kullanışlı ve sıkıntısız bir müzik keyfi sunmasıyla beraber bence olumsuz bir yanı var. Oyunu açtıktan sonra Spotify' a girdiğimizde oyun askıya alınıyor. Bu da BF4' te serverla bağlantımı koparıyor. Sırf o serverdan atmasın diye aynı listeyi dinleyip duruyorum.

Telefondan vea pc den kontrol edebilirsiniz illa ps4 uzerinden degistirmenize gerek yok

Telefondan kontrol işi yalan premium istiyor karışık çalma zorunlu parçayı bile seçtirmiyor ipad de öyle bir sorun yok

• Aynen super olmus oyun oynarken istedigin muzikleri dinleyebilmek hemde spotify tadında.. eline sağlık sony
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Çok kullanışlı ve sıkıntısız bir müzik keyfi sunmasıyla beraber bence olumsuz bir yanı var. Oyunu açtıktan sonra Spotify' a girdiğimizde oyun askıya alınıyor. Bu da BF4' te serverla bağlantımı koparıyor. Sırf o serverdan atmasın diye aynı listeyi dinleyip duruyorum.

Telefondan vea pc den kontrol edebilirsiniz illa ps4 uzerinden degistirmenize gerek yok

Telefondan kontrol işi yalan premium istiyor karışık çalma zorunlu parçayı bile seçtirmiyor ipad de öyle bir sorun yok

Sende bir sıkınti var o zaman,bende diger arkadasin dedigi gibi telefondan Kontrolde oluyor,sarki da degisiyor,seste acip kapaniyor

• Driveclub oynarken veriyorum son ses oyunun müziklerinide kısıyorum off offf fena oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5+1 desteği premium da var mı bari ?
  • Siradaki tunein olsun.

• beyler spotify ı açıyorum bir hata oluştu yardım edermisiniz ps yi yeni aldım kusura bakmayın

• Arkadaslar hersey iyiydi premium alayim dedim aldim sonra sarkilarda o play isareyine basinca direk duraklat isareti gelio tkrr basiom yine bole ve yine yine bikac kez tekrarladigim zaman sarki acilio birde telefondan ayarlari karistirmistim ordan olabilirmi telefonda durum normal ama

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Premium üyelik aldım ps üzerinden ama iPhone dan girip aynı üyelikten giriş yapmaya kalkınca premium olarak değil free algılıyor. Sorunu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 22 Ekim 2015; 10:44:06 >
  • ps4 te radyo dinlemek sitiyorum metro fm i ama çözemedim

nasıl yapabilrim
  • Kullanan varmı, oyun menüsun de istediğiniz müzik calarken, maça gecince susuyor mu ?

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Maça geçerken derken anlamadım hocam oyuna geçinceyimi kastediyosunuz?
    Eğer öyleyse, müzik susmuyor oyundaykende arkaplanda çalıyor. Bazı oyunlarda oyunun müziğini kısıp spotify’dan müzik açmak çok keyifli oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Evet oyuna geçerken susup sadece menü de çalması.fifa pes vs.ama olmuyormuş maalesef dediğinize göre teşekkürler

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Otomatik ayarı yok bildiğim kadarıyla hocam, Manuel olarak şöyle yapabilirsiniz PS tuşuna basılı tutunca gelen hızlı menü ekranında Spotify’a gelip orda Üçgen’e basarsanız müzik pause’luyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Onunla ugrasilmaz.tesekurler ilgin için

• ses kalitesi cok kotu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.