Şimdi Ara

Spotify Playstation'a GELDİ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
4
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama bomba gibi olmuş, müzik ses kalitesi harika, stream edilirken nokta kadar takılma yok, sar yada geri al farketmez. İlk 1 ay deneme sürümü, Sonra 9.99 lira. Muhakkak kullanmak lazim benim çok hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam işim olmaz 1TL bile verirsem ne olayım diyordun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Dün akşam işim olmaz 1TL bile verirsem ne olayım diyordun

Sus lan köylü

• Xbox da da boyle iynarken srka planda muzik caliyir mu tam ekranken
    Kenarda muzik uygulamasi acik olmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M9bilde premium varsa ps4 te de premium kullanabiliyoz mu

• premium olmasa da bedava şarkılar var mı ve dts desteği bulunuyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

premium olmasa da bedava şarkılar var mı ve dts desteği bulunuyor mu

Aynen paraliysa isimiz olmaz

• Tabletten playstationu kontrol edip yattığın yerden müzik dinlemek çok keyifli. Uygulama süper olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

M9bilde premium varsa ps4 te de premium kullanabiliyoz mu

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

quote:

Orijinalden alıntı: french press

M9bilde premium varsa ps4 te de premium kullanabiliyoz mu

Evet

Eee supermis o zaman. Androide premiym crackli apkyi kuruyorum hemen

• Birde şu ETS oyunu gelse ps4'e tamamdır.

Vericeksin arkadan arabesk müziği tıs tıs gidecen.
  • Şimdi anlamadığım bişey var.. Ok ps4 e bu tarz uygulamalar gelsin iyi güzel ama bundan bir önceki yazılım güncellemesi ile istediğimiz mp3 leri hali hazırda oynatabiliyoruz ps4 üzerinden.. Hatta yine oyun oynarken vs çalışyorda problemsiz. Spotify ın kullanıcısı değilim farklı ne sunuyor bilmiyorum ama bu şartlar altında neden aylık 10 tl vereyim ki ? Ekstra sunduğu ne var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Şimdi anlamadığım bişey var.. Ok ps4 e bu tarz uygulamalar gelsin iyi güzel ama bundan bir önceki yazılım güncellemesi ile istediğimiz mp3 leri hali hazırda oynatabiliyoruz ps4 üzerinden.. Hatta yine oyun oynarken vs çalışyorda problemsiz. Spotify ın kullanıcısı değilim farklı ne sunuyor bilmiyorum ama bu şartlar altında neden aylık 10 tl vereyim ki ? Ekstra sunduğu ne var ?

Şöyle Spotify tüm cihazların ile eş zamanlı çalışıyor. En önemli artısı bu
    Pc, telefon, tablet, ps4 bunların hepsine tek tek aynı mp3leri indirmek atmak bana zor geliyor. Hatta artık mp3 indir at uğraşmak zor geliyor.
    Sürekli online radyoları dinliyorum hergün 1-2 yeni parça keşfediyorum, bunları indirip tüm cihazlara tek tek atmak uzun iş.
    Bir parçayı beğendiysem yazıyorum arama bölümüne saniyede tüm cihazlarımda aktif oluyor. Ya da yolda giderken, radyo dinlerken vs. güzel bir müzik denk geldi açıyorum Shazam'ı şarkıyı buluyor ve anında Spotify hesabıma gönderiyor.
    Yüksek ses kalitesi de diğer bir artı.
    Hazır listeler bir başka artı.
    Arkadaşlarla yapılan paylaşımlar vs. diye gider bu liste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 31 Mart 2015; 15:58:35 >

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Hocam tşk ederim detaylıca açıklamışsın. En azından premium aktiflemeden bir kullanayım bakalım. Benimde radyo dinlemek hiç huyum değil. bu nedenle yeni şarkı keşfetmekte hakkaten zorlanıyorum. mesela soundcloud ' un kendine özel kategorileri falan var ordan bişeyler ayıklamaya çalışıyorum ama o da çok güncellemiyor kendini.. Spotifyda şarkı öneri kısmı falanda varsa daha güzel olur. . Eve gidince bi bakaym
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ps3 te oyun oynarken müzik dinleyebiliyor muyuz

Hayir dinlenmiyor

hadi ya bir işe yaramıcak o zaman :D Ps4'te dinleniyor mu?
  • bence fazla abartılıyor sanki. ya çoğu kişinin haberi yok ya da beceremediler ama usb ye müzik atıp istediğimiz gibi oyun esnasında arka planda müzik dinleyebiliyoruz zaten. Tam olarak hangi güncelleme bilmiyorum ama 2 ay önce filan gelmişti bu özellik. Gereksiz yere abartılıyor üstelik paralı. indirmedim bile.

EDİT: HAZIR LİSTELER APAYRI BİŞEYDİR BENİM İÇİN. BU KONUDA HİÇ BİŞEY DİYEMEM MUAZZAM. ÖZELLİKLE ''MOD'' LİSTELERİ BİR HARİKA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Turismo 7 -- 31 Mart 2015; 17:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut_celebi

quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Spotify üyeliğini ps4 üzerinden girerken psn hesabınizla ilişkilendirilsin mi gibi bir uyarı veriyor. Onu belki reddetmişsinizdir. Çünkü ben ondan başka bir şey yapmadım,oldu.

Direk uygulamayı indirdim açtım. 2 farklı yol ile bağlantı seçeneği sundu. Benim spotify üyeliğim facebook üzerinden olduğu için normal de diğer platformlarda kolayca bağlanabiliyordum. Direk oturum açamadığım için "connect" bağlantı şeklinde denemeye çalıştığımda application üzerinde ps4 göremedim. Ben en iyisi spotify ile görüşeyim.

Aynı wifi ağına bağlı olması gerekiyor telefon ve ps4ün.

• Çok iyi oldu gelmesi. Bloodborne ve spotify ile bitmesin geceler

• Spotify premium olmadan bir işe yaramıyor. Üstüne ses kaliteside rezalet aç radyo dinle aynı şey.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.