Şimdi Ara

SPOTIFY MI YOUTUBE MUSIC Mİ? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
2
Favori
30.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest

youtube güzel arayüz yapsa anında geçerim hem müzik hem youtube reklamsız kullanırım ama berbat arayüzü.
    spotify a sırf arayüzü kolay ve hoş diye para veriyorum.
    Kesinlikle seninle aynı düşünüyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreXin

Spotify ses kalitesi çok daha iyi. Aynı zamanda spotify uygulama içerisinden de ayarlama yaptım.

Depolama alanı probleminden dolayı telefonuma yüklemedim. class 10 kartım vardı kayboldu. Tekrar almadım.
    preminyum dimi ben free kullanıyom fark varmı kardaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Eawald

Keşfet-öneri sistemi olsa telefona MP3 indirip kullanırım zaten o nasıl bir saçmalıkmış hocam?

Alıntıları Göster
    valla doğru anladıysam eğer.

youtube music "premium" sonuçta. para veriyoruz yani...

gerçeği çok basit şeyler bile yok mesela, beğenilmişler listesinde filtreleme atamıyorsunuz.

bug v.s çok. sinir krizi geçirtebilir youtube şuan

• Ben Deezer'dan çok memnunum . Diğerlerine ihtiyaç duymuyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Youtube müzikte video izlemeden müzik dinleme özelliği var mı yoksa hep video mu gösteriyor?

• Eawald E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Spotify çok daha iyi bende 4 yıl kullandım. YouTube music te net kapalıyken c.disi parçalarda arama yapamıyorum bunun gibi birkaç sıkıntı daha var, sırf çeşitlilik ve YouTube premium olayı insanın aklını çeliyor. Aile uyeligiyle çok ucuza geliyor bildiğiniz gibi. Şimdilik böyle devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde sadece ses seçeneği var, pc den emin değilim ama vardır mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 1 Aralık 2019; 20:5:41 >
  • Deezer veya Tidal !
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Mobil için sormuştum. Tşkler.

• ps audio'nun cok kaliteli bir dac'ı (an itibari ile ikinci elde 3000tl falan), muzik dinlemek icin toplanmış, aku ve lineer guc kaynağı ile beslenen, downclock yapilmis bir pc, marantz pm8003 ampli ve monitor audio rx8 hoparlorler kullanmaktayim.

Ayni muzigi yuksek kalite flac olarak dinlemek ile spotify ile dinlemek arasinda bir fark var. Ama uçurum yok. dolayisi ile, cok üst düzey malzemeler ile müzik dinlenmiyorsa spotify gayet iyi.

• deezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Kesinlikle Spotify çok daha iyi bende 4 yıl kullandım. YouTube music te net kapalıyken c.disi parçalarda arama yapamıyorum bunun gibi birkaç sıkıntı daha var, sırf çeşitlilik ve YouTube premium olayı insanın aklını çeliyor. Aile uyeligiyle çok ucuza geliyor bildiğiniz gibi. Şimdilik böyle devam
    Aradaki fiyat farkını pek takmıyorum hocam ama Spotify'ı beğeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

valla doğru anladıysam eğer.

youtube music "premium" sonuçta. para veriyoruz yani...

gerçeği çok basit şeyler bile yok mesela, beğenilmişler listesinde filtreleme atamıyorsunuz.

bug v.s çok. sinir krizi geçirtebilir youtube şuan

Alıntıları Göster
    Stabil olanı tercih ederim her zaman hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

preminyum dimi ben free kullanıyom fark varmı kardaş

Alıntıları Göster
    Tabi ki fark olur hocam. Birisine ücret ödüyorsun diğerini bedava kullanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanillasky1971

Ben Deezer'dan çok memnunum . Diğerlerine ihtiyaç duymuyorum..
    Deezer kullanan kişi sayısı çok az, Spotify daha stabil hocam. Ses kalitesi olarak daha iyi olabilir ama arayüzü çok iyi değil Deezer'ın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Youtube müzikte video izlemeden müzik dinleme özelliği var mı yoksa hep video mu gösteriyor?
    Var hocam. Videoyla birlikte dinleyebiliyorsun ya da sadece müzik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Mobilde sadece ses seçeneği var, pc den emin değilim ama vardır mutlaka
    Pcde de ses seçeneği var hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoomBookTR

Deezer veya Tidal !
    Arşiv konusunda Spotify ya da YouTube gibi olsa Tidal'ı kullanırım zaten hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Mobil için sormuştum. Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

ps audio'nun cok kaliteli bir dac'ı (an itibari ile ikinci elde 3000tl falan), muzik dinlemek icin toplanmış, aku ve lineer guc kaynağı ile beslenen, downclock yapilmis bir pc, marantz pm8003 ampli ve monitor audio rx8 hoparlorler kullanmaktayim.

Ayni muzigi yuksek kalite flac olarak dinlemek ile spotify ile dinlemek arasinda bir fark var. Ama uçurum yok. dolayisi ile, cok üst düzey malzemeler ile müzik dinlenmiyorsa spotify gayet iyi.
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.