E

Yüzbaşı
09 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 105 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, annem için telefon almak istiyorum. Bu zamana kadar sadece Samsung kullandı yine Samsung almak istiyorum. Telefonda kullandığı uygulamalar WhatsApp, YouTube, Instagram bi de 1-2 tane her telefonun kaldıracağı oyun oynuyor. Telefonun şarjı 1 günü çıkarırsa iyi olur, kafamda S21 5G var hem 5G olduğundan dolayı hem de uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. 5G ülkemize geldiğinde tekrar 5G'li bir telefon almak istemiyorum. Sizin önerebileceğiniz bir model var mıdır yoksa S21 5G yeterli olur mu? S21 Ultra da alabilirim ama annem kullanacağı için gereksiz olacağını düşünüyorum.

Bir yakınım kızına laptop almak istiyor. 6 bin liraya kadar önerebileceğiniz özellikle ders için arada da sistem gerektirmeyen oyunları oynatabilecek bir laptop önerebilir misiniz? 6 bin bütçenin laptop için az olduğunu biliyorum fakat maksimum bu kadar bütçe ayırabilmişler.

Merhaba arkadaşlar, kendime şarjı rahatlıkla 1 günü çıkartan ve kamerası üzmeyecek ayrıca telefon şarj olurken max 1 saatte şarj olacak bir telefon arıyorum. Android bir telefon istiyorum. Telefonda fazla oyun oynayan birisi değilim zaten oynadığım oyunları kaldırmayacak telefon yok şu an piyasada. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oppo Reno serisi ve Realme 7 Pro'yu düşündüm ama 8 bin bütçem varken daha iyi bir telefon bulabilirim diye düşündüm ama karar veremedim.

Merhaba arkadaşlar, enerji sektörüne yeni giriş yapacak şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır. Ücret konusunda detayları konuşuruz. Yüz yüze görüşebileceğim kişiler tercihimdir. Fikir vermesi açısından daha önce yapılmış işleri de atarsanız çok iyi olur. PM atanlarla özelden daha rahat bir şekilde konuşabiliriz. Ödemede hiçbir problem olmayacağına emin olabilirsiniz. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır.
Merhaba arkadaşlar, anneme Redmi 8 almıştım 2 sene önce fakat telefondan hiç memnun değilim ve aldığıma pişman oldum. Kadının işini görsün diye aldım ama telefon sürekli donuyor. Kadının telefonda kullandığı uygulamalar Instagram, YouTube, WhatsApp, Telegram, Puhutv, Candy Crush Saga ve balon patlatma oyunu var bi tane. Bu kadar az uygulamanın olduğu ve hafızasının yarısının boş olduğu bi telefon durduk yere donuyor bazen de kendi kendine kapanıyor. Bana uzun ömürlü bi telefon önerebilir misiniz? Bütçe sorun değil. Kullanım kolaylığı açısından Samsung düşündüm ama aklımda bir model yok. Biraz uzun oldu ama okuyup yardım eden herkese teşekkür ederim.
Sahibinden'de garantili bir şekilde sıfır olarak ilanları var fakat IMEI sorunu yaşar mıyım? Sonuçta Realme kendisi bu telefonları Türkiye'ye getirmedi kutulu bir şekilde hem de garantili olarak satıyorlar. Bu garanti ithalatçı mı oluyor yoksa KVK veya Genpa mı? Konuya hakim arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Bu iki telefon arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Benim gönlüm şahsen Realme X2 Pro'dan yana ama telefon konusunda uzman değilim. Yardımcı olursanız sevinirim. :)
İstanbulda yaşanılacak semt hangisidir sizce arkadaşlar? Fikirlerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar... EFT ya da havale yaparken istediğim kadar para yollayabiliyor muyum mobil ya da internet şubesi üzerinden? Bir sınır var mı? Örneğin 100 bin lira EFT ya da havale yapabilir miyim bankaya gitmeden?
@LeBrock sayesinde Realme X2 Pro'ya karar verdim araştırınca. Kendisine çok teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 684
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.