Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce forumdan bir arkadaşın aile üyeliğindeydim geçen ay süre doldu mesaj attım ama ulaşamadım... Aile üyeliğinde yer olanlar pm den ulaşabilir..
  • Aile üyelerime posta göndermişler 7 gün içinde doğrulama istiyorlar. Aynı adresi girmiştik lakin uyarı geldi. Şimdi kendi girdiğim adresi de bulamıyorum. Nası çözüyorsunuz bu işi?
  • 1 Ocak 2018'e kadar aile üyeliği isteyenler PM ile ulaşabilir. Ücret 21 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba, bir konuda yardımınızı rica ederim arkadaşlar.

Spotify'da çevrimdışı olarak kaydettiğimiz parçaların tamamını nasıl görebiliriz? Örneğin bir yıl önce kaydettiğim parça veya albümler var ancak telefonda yer kaplamasın diye silmek istiyorum, doğal olarak tek tek hangileri olduğu da aklımda değil. Kaydettiğim albümleri veya parçaları görebilmenin bir yolu var mıdır?
  • Adres meselesi yüzünden Aileden şutlandık, hesap sahibide üye olurken girdiği adresi hatırlamıyor, Profil'den de adres görüntüleme yok, ne yapacaz bu durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile üyeliği açıcam 20.99 *12=251.88/6=41.98 yıllık ücret kişi başına düşen, düşünenler özelden yazsın. Herkese iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile üyeliği tam olarak nasıl yapılıyor mantığını anlatırmısınız?
  • Bana Spotify'dan bugün şüpheli bir mail geldi.
    Hesabımın biraz sevgiye ihtiyaçı varmış
    E-posta adresimi istiyorlarmış.Vermedim tabi ki

Sizde böyle bir mail geldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 6 Temmuz 2017; 23:30:12 >

• Bluetoothlu kulaklık sipariş verdim aliexpress'ten. Dinleyebilicek miyim Spotify ?

• berkay326 kullanıcısına yanıt
    İPhone'da dinleyebiliyorum. Cihaz nedir?

• Bana da gelmişti ben verdim maili

• quote:

Orijinalden alıntı: pikachu_ehm

Bana da gelmişti ben verdim maili

Onayladım yani

• pikachu_ehm kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da geldi bende onayladım

• Hesabını sevgiye muhtaç bırakma, onayla gitsin
  • Daha önce kimsenin başına gelmemiş bi sorunum var yardim lutfen.Örnek veriyorum Cdpr tarafindan oluşturulmuş witcher çalma listesini mobilden dinlerken ( pre olmadigi icin zate karisik caliyo ki sorun o degil) birden benim takip etmediğim önerilen muzik diye baska seyler caliyor (europa universal dan çalıyor veya ori diye garip garip baska oyunların playlistinden çalıyor).Bu çalan muzikler ne playlistte var takip ettigim listenin nede bende kayitlı.Surekli istemedigim alakasiz şarkılari dinletiyor bu dami pre yok diye gelen özellik? Ayarlardan benzer şarkıları bul tercihini de kapadim ama düzelmedi yokmu bir yolu?

• yaklaşık bir senedir premium üyesiyim. yurtdışına çıktığımda telefon çekmeyen yerlerde kullanmak için offline music listelerimdede bir sürü müzik mevcut.

geçen ay yurtdışına çıkmadan önce bir sürü müzik listesini offline dinlemek için telefonumun sdcartına indirdim. döndükten sonrada ihtiyacım kalmadığı içinde bunları zaman zaman çevrimdışı özelliğini kaldırdım. şimdi bakıyorum sd card dolu olduğu için yeni müzik indiremiyor. döndüğümde en az 200 tane şarkı sildim ama bunların hiç biri silinmemiş gibi duruyor. internetten araştırdım telefonundan çevrimdışı özelliği kaldırmasına rağmen müziklerin silinmediğinden şikayet eden bir sürü kişi var ama çözüm olarak tüm verileri silip tekrardan müzikleri dinlemek demişler.

her müzik indirdiğimde böyle bir şey yapmam çok saçma. bu sorunu yaşayan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AkVatanciTR

Merhaba Spotify Aile uyeliği için 3 kişi yerim var 1 sene için 15 TL.
    Sadece bi hesap 1 senelikte satıyorum 20 TL su anda stok durumu : (1 hesap kaldı).

Almak isteyenler P.M atsın iyi günler dilerim.

pm gönderdim dostum
  • Google play kredim var 45 tl

Premium alamaz mıyım

• Hakkaten benim de App Store hesabımda bir miktar para var bu premium için kullanılabilir mi?
  • Kız kardeşim aile premiumda bulunuyordu. Bugün kendi kendine premiumdan çıkarılmış.

Davetiye gönderip, adresi doğru yazmamiza rağmen hiç bir turlu aile premiuma alamıyorum . Şu hatayı veriyor

"Bu aile icin premium hesabına katılamazsın. Ana hesap sahibi ile ayni adreste yaşadığını doğrulayamadık."

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.