Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

arkadaşlar yeni premium oldum bu indirmede sıkıntı yaşıyorum listelerin içinden tek tek seçip indiremiyormuyuz? listeyi komple indiriyor
    Şarkıyı açın zaman çubuğunun yanında üç nokta var oraya basın oencere açıkır çalma listeme ekle yazar ona basın tamam hallettiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    bu şekilde indirmiyor listeye ekliyor sadece çevrimdışı kullanımda işe yaramıyorki
  • Sende o zaman indireceğin şarkıları yeni bir liste oluştur.Sonra o listeyi indir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raitosouru R kullanıcısına yanıt
    aynen hocam öyle yapacağım.
    saçma geldi ben mi bulamadım listedeki şarkıların tek tek seçip indirme işini diye,saçma ama yapacak birşey yok
  • merhaba 3 aylık spotify aile üyelik için 3 kişilik boş yerim var, ilgilenenler mesaj atsın, 10 tl.
  • 2 haftadır Cuma günü yayınlanan yeni çıkanlar ve pazartesi yayınlanan haftalık keşif güncellenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

aynen hocam öyle yapacağım.
    saçma geldi ben mi bulamadım listedeki şarkıların tek tek seçip indirme işini diye,saçma ama yapacak birşey yok
    şarkının yanındaki +'ya basıp kitaplığınıza kaydedin. kitaplığınızdaki şarkılar kısmına ekliyor, sadece o listeyi indirebilirsiniz
  • Merhaba arkadaşlar, spotify aile üyeliğimde 2 kişilik yer mevcuttur.

6 Ay: 21 TL
    12 ay: 42 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raitosouru

1 kişi geldi.Hala 4 kişilik yerimiz var.
    2 kişilik yer mevcut hala güncell

Selam Spotify üye olmak istiyorum, ama aileden olmadığımızı anlıyor mu Spotify,

Yusuf alp

Yusuf_alp@yahoo.com

Selam Spotify üye olmak istiyorum, ama aileden olmadığımızı anlıyor mu Spotify,

Yusuf alp

Yusuf_alp@yahoo.com

• Eskiden beri devam eden bir sorunum, halen devam ediyor, bir süre çalıştıktan sonra, aramaya veya yeni liste açmaya ya da yeni şarkı seçmeye cevap vermiyor, programı aç kapa yapıyor.

Yeni sorunum ise liste bitince kafasına göre başka şarkılar çalıyor. Indila-Mini World dinlerken sonrasında Mi Gna diye çıstak çıstak bir Arapça şarkının remixini çalmaya başladı. Ne alaka?

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    Kendince şarkı öneriyor. Geliştirilen yapay zekası çok kötü. Yeniden düzenlenmesi lazım .
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Yer mevcut hala güncell

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda 12 yıllık aktif üyeyim. Referanslarım da var. Uzun süreli aile arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Forumda 12 yıllık aktif üyeyim. Referanslarım da var. Uzun süreli aile arıyorum
    Ne kadar süreli yer arıyorsun? 6 aylık 20 lira altında yer arıyorum

• Merhaba Spotify Aile Paketinde yeri olan varsa katılmak istiyorum.
  • bende üyelik için aile arıyorum..referanslı üyeler tercihim.enazından toplamda 6 tane mesaj atmış üyeleri tercih etmiyorum

• Bu şarkının adını bilen var mı acep

https://youtu.be/iJJ56OEFhN8?t=203
  • Uygulamada gözat ve radyo kısmına giremiyorum. Bir hata oluştu, sonra deneyin diyor sürekli. Ne yapmam lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.