Şimdi Ara

Spot(kaçak) kullananlar,alıcaklar DİKKAT!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
0
Favori
114.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman söylenen şeyler mi yapılıyor ki.... Ha 12 milyon ha 15 milyon... sonuçta bu kadar kaçak spot v.s. telefon var..

14 temmuzdan kaçak spot alınmadı mı yani, neyi önlediler ???
    14 temmuzdan sonra alınmış olan 1-2 milyon telefonu kapatmanın devlete millete ne faydası olacak ???

Sadece soru soruyorum.. siz yorum yapabilirsiniz...
  • ulen tam parayı denklestirdim istnabula gidip alcaktım teli yasa cıktı almıyom ulen tel mel telefonsuz gezecem artık kontorede para yok kafamda rahat..
  • quote:

Orjinalden alıntı: esarikaya

Her zaman söylenen şeyler mi yapılıyor ki.... Ha 12 milyon ha 15 milyon... sonuçta bu kadar kaçak spot v.s. telefon var..

14 temmuzdan kaçak spot alınmadı mı yani, neyi önlediler ???
    14 temmuzdan sonra alınmış olan 1-2 milyon telefonu kapatmanın devlete millete ne faydası olacak ???

Sadece soru soruyorum.. siz yorum yapabilirsiniz...

ibret olcak ibret
  • Ben d600 alcam spot onu kaydettirmem gerek dimi ? peki bu saatten sonra kaydettirebilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: thunder9

Ben d600 alcam spot onu kaydettirmem gerek dimi ? peki bu saatten sonra kaydettirebilirmiyim

Kimi 14 aralığa kadar tüm spot telefonlar kayıt edilecek diyor, kimide 14 temmuzdan sonra alınanlar kayıt ettirilmeyecek diyor. Almamanı öneririm, ben yasanın çıktığını biliyordum fakat 14 temmuz olayından haberdar değildim almış oldum.
  • ARKADAŞLAR KISA VE NET OLALIM 14 TEMMUZDAN SONRA TELEFON ALANLARIN TELEFONLARI ELLERİNDEMİ ŞİŞECEK YANİ BEN ŞİMDİ GİDİP K750İ ALSAM NE OLURSA OLSUN ARALIKTA KAPATCAKLAR MI? YOKSA BU 5 AY İÇİNDE HALA SPOT ALABİLİRMİYİZ HERŞEY BUNA BAĞLI NOLUR Bİ CVP VERİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.A.G

ARKADAŞLAR KISA VE NET OLALIM 14 TEMMUZDAN SONRA TELEFON ALANLARIN TELEFONLARI ELLERİNDEMİ ŞİŞECEK YANİ BEN ŞİMDİ GİDİP K750İ ALSAM NE OLURSA OLSUN ARALIKTA KAPATCAKLAR MI? YOKSA BU 5 AY İÇİNDE HALA SPOT ALABİLİRMİYİZ HERŞEY BUNA BAĞLI NOLUR Bİ CVP VERİN

sana burda verilecek cevapların %50 si al bise olmaz der %50 si alma elinde patlar der
    benim fikrim ise al gitsin...

• yaptıkları uygulamaya daaa onlara daaaaa madem devleti bu kadar çok seviyolar ilk önce devleti soyanlardan (örn:cavit çağlar) paralarını istesinler.onlara güç yetmeyince vatandaşın aldığı telefonda gözlerini açtı şeref......... ler

• valla ben herzaman işimi sağlama alma taraftarıyım garantili alırsam zararım 200 milyon ama kaçak alıpta elimde şişerse 550milyon hangisi daha mantıklı eğer şanşlar yarı yarıya ise...dimi ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: secco24

demin baktım da diğer forumlarda adamlar bu 14 temmuz olyı ile ilgili sağlam şeyler yazmış..
    yani baya yetkili adamlardan duyduklarını..hatta televizyonda falan duyanlar olmuş..
    bunu nasıl yalanlıycaksınız..bu arada ben telefonumu 20 temmuzda kullnadım bana ceza var mı falan demeyin..zaten 500-600 milyonluk telefonunuz çöp olucak daha ne ceza vericekler..o cezalar satana..

bak koçum sen çok kesin ve kendinden emin konuluyosun sanki bu yasayı sen çıakrmış gibi burdaki milletin de telaşlanmasına sebep oluyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: KraL71

quote:

Orjinalden alıntı: secco24

demin baktım da diğer forumlarda adamlar bu 14 temmuz olyı ile ilgili sağlam şeyler yazmış..
    yani baya yetkili adamlardan duyduklarını..hatta televizyonda falan duyanlar olmuş..
    bunu nasıl yalanlıycaksınız..bu arada ben telefonumu 20 temmuzda kullnadım bana ceza var mı falan demeyin..zaten 500-600 milyonluk telefonunuz çöp olucak daha ne ceza vericekler..o cezalar satana..

bak koçum sen çok kesin ve kendinden emin konuluyosun sanki bu yasayı sen çıakrmış gibi burdaki milletin de telaşlanmasına sebep oluyosun

ya bu işin telaşımı kaldı herşey ayan beyan ortada işte kapatacaklar telefonlarıkanunu kimin çıkarttığının ne önemi var ki önemli olan çıkması yayınlanması bana görede araştırdığım kadarıyla 12 temmuzdan sonra alan yandı yani

• 14 Temmuz son tarih midir bilemiyorum ama telefon almak icin bir son tarih olacagi kesin. Biraz mantiginizi calistirirsaniz bunun böyle olacagini anlayabilirsiniz. Bazilari "14 Aralik'a kadar telefon alin bisey olmaz" diyorlar eger böyle bisey olursa telefonlari nasil kayit altina alabilirler,nasil kayit ettirin diye mesaj göndeririler. Düsünsenize 14 Aralik'ta görüsmeye kapatilacak telefonlar ve bu kacak telefonlari kayit altina alabilmek icin varolan kacak satisini durdurmak zorundalar yoksa hergün yüzlerce spot daha satilir ve bu kayit altina alma isinin de altindan kalkilmaz. Biraz mantikli olun ve artik bu saatten sonra spot almayin.
  • bencede spoT alan zarar eder DİKKAT!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.A.G -- 31 Temmuz 2005, 12:42:19 >
  • yaaa arkadaşlar yasa yururluğe girdimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaCkAL[TR]

yaaa arkadaşlar yasa yururluğe girdimi

Günaydın
    millet dötünü kurtarma derdinde görmüyo musun ?
    Lan bizim tel de haziranda alınmış açılmış sinyal gitmiş yani
    ama biz arkadaştan (ikinci el olarak) 16 temmuzda aldık.
    Şimdi bize nolacak? mesaj ona mı gider bana mı yoksa hiç gitmez de kapanır mı ??
    Kafayı yicem yaws
  • quote:

ya bu işin telaşımı kaldı herşey ayan beyan ortada işte kapatacaklar telefonları
    kanunu kimin çıkarttığının ne önemi var ki önemli olan çıkması yayınlanması bana görede araştırdığım kadarıyla 12 temmuzdan sonra alan yandı yani

Yasada olmayan bir şey nasıl yapılır ya da yapacaklar?
    Bunu nasıl ve hangi mantıkla düşünüp yazdın bir anlatsan da dinleyelim biz de öğrenelim.

Yasalar sence ve benceye göre yorumlanacaksa Hepten battık
    Yasaya göre net olacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 1 Ağustos 2005, 10:21:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiske

quote:

ya bu işin telaşımı kaldı herşey ayan beyan ortada işte kapatacaklar telefonları
    kanunu kimin çıkarttığının ne önemi var ki önemli olan çıkması yayınlanması bana görede araştırdığım kadarıyla 12 temmuzdan sonra alan yandı yani

Bunu nasıl ve hangi mantıkla düşünüp yazdın bir anlatsan da dinleyelim biz de öğrenelim.

nası yook yasada aynen sole diyor.yasayururluge girmeden onceki 12 milyon kaçaktel 14 aralıga kadar kayıt ettirilebilecek. sen burdan ne anlıyosun????????

• quote:

Orjinalden alıntı: tiske

quote:

kardeş ikimizde aynı şeyi söylüyoz sen beni yanlış anladıysan ben napayımyasa nettir kimse üstünde yorum yapamaz 12 temmuzdan sonra kimse almasın yanarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    sanki be yasa üstünde yorum yaptım

• iki sorum olacak
    1- bende de bi 3220 var bulunamadı diyo yani bu kayıt yapılamazmı
    2- bir de kayıt yapılınca hat üzerine yapılacakmış başka hat takılınca telefon bloke olacakmış diyolar

sorulara mümkünse cevap alabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

iki sorum olacak
    1- bende de bi 3220 var bulunamadı diyo yani bu kayıt yapılamazmı
    2- bir de kayıt yapılınca hat üzerine yapılacakmış başka hat takılınca telefon bloke olacakmış diyolar

sorulara mümkünse cevap alabilir miyim?
    kayıt yapılır aldıgın tarih 12 temmuzdan evvel ise sorun yok
    2.yok öyle bir şey...hat zaten sahipli sorun tlf sahiplenilmesi olayı bu alet kimin..şu an sahip stabil degil..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.