Şimdi Ara

Sporsuz 1 Ayda 10 Kilo Verirsem Vücutta Sarkma Olur Mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum bu konuda uzmana danışmam lazım ama neyse Dediğim gibi bu sürede düzenli spor yapmayacağım 181 cm , 100 kg ağırlık. Sarkma ihtimali olmasa iradem sağlamdır. Görüşlerinizi merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• spordan kasıt nedir? vucut geliştirme mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kvoorhees kullanıcısına yanıt
    Yapabileceğin en sağlıklı yöntemlerden birini açıklıyorum. Ekmek tüketimini kes ya da günde 1-2 dilim ile idare et. Akşam 8 den sonra su hariç birşey yiyip içme. Fast-food yeme. Ve bu çok önemli eğer vücudunda sarkma olmasın istiyorsan günde en az 1.5 litre su tüket normali 2 ile 2.5 litre arasındadır.

Ayda 10 kilo vermek metabolizma için riskli olabilir bunu 2 aya yayarsan daha iyi olur ve yürüyüş çok önemli.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Kardiyo yapmadan demek istedim.

• O zaman dorum daha vahim olur spor yapmadan 10 kilonun 9 kilosu kas olur senin için çok kötü

• Ama açlık durumunda vücudun yağları kullandığını da unutma. Bu arada vazgeçtim zaten spor salonuna gideceğim kas kaybı ciddi olabilir dediğin gibi ve 10 kg da çok fazla 5,6 kg iyidir 1 ayda.

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. En tehlikelisinden benim dediğim sistem hem on kg fazla ve sporsuz. Kendime zarar vermeden vazgeçtim.

• Hocam size tavsiyem karbonhidratı azaltın kesinlikle kilo verirsiniz, bir beslenme kültürü çok önemli ben vejeteryanım
    Bildim bileli aynı kilodayım günde 10 defa yesemde bir defa yesemde asla ne kilo veririm nede alırım liseden beri 76 kiloyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.