Şimdi Ara

Spedu micro usb cable 1 m 2 adeti 1.76$ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
8
Favori
10.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk yazdığım 5 e 4 lük indirim kampanyasından bahsediyorsan, sadece verdiğim linkteki ürünler için geçerliydi ki zaten o kampanya da bitmişti 2 gün önce baktığımda. Diğer Spedu mağazasında da farklı bi indirim kampanyası vardı (onu da paylaşmıştım) ama son durum nedir bilemiyorum valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    4'de 2 dolar indirimden bahsediyorum.Mağaza anasayfasına girince gözükmüyor artık sanırım sona ermiş
  • Doğrudur fazla sürmedi. Ama takipte olmakta fayda var, tekrarlanabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spedu micro usb cable 1 m  2 adeti 1.76$

Kablo siparişi verenlerin siparişleri ne durumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkekec

Spedu micro usb cable 1 m  2 adeti 1.76$

Aynı gün sipariş geçmişiz. Dakikası dakikasına aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Doğrudur fazla sürmedi. Ama takipte olmakta fayda var, tekrarlanabilir.

Hocam tekrar indirim görürseniz paylaşabilir misiniz? 2 Adet daha 0.25 cm'lik kablo ihtiyacı doğdu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Doğrudur fazla sürmedi. Ama takipte olmakta fayda var, tekrarlanabilir.

Hocam tekrar indirim görürseniz paylaşabilir misiniz? 2 Adet daha 0.25 cm'lik kablo ihtiyacı doğdu da

5 'e 3 usd İNDİRİM BAŞLADI bu sabah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler hocam hemen diğer ihtiyaçlarımı da alıyorum

Ekleme: Tesekkurler hocam bir daha denk gelmeyebilir indirim diye bir 15 adet daha kablo aldim. Usb Type C, micro Usb 1m, 2m, 0.25 cm karisik olarak.

Bu arada linkteki Usb Type C kabloda ekstra indirim var 3 adet kablo mobilde 2.88 dolara geliyor bir metrelik. Disi deri olmasi hosuma gitti umarim hizli sarji destekliyordur.

Spedu hakiki deri c tipi kablo usb tip-c xiaomi mi5 için kablolar oneplus lg nexus 5x şarj tel hızlı şarj letv usb tip c

Link:http://s.aliexpress.com/QFfQvYJ7

An itibari ile 22 dk. Kalmis arkadaslar indirimin bitmesine.

Ref. Link muhabbeti oluyorsa degistirin lutfen linki, aliexpress mobil uygulamasindan direk kopyaladim cunki.

Ekleme 2: Hatta 3 kabloyuda ayni renk alirsaniz toplam 2.70 dolara geliyor. Adeti 0.9 dolarki cok iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 16 Nisan 2017; 15:41:48 >

• 5 e 3 biraz kazık olmuş geçenki daha iyiydi 4dolardı sanırım indirim
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dogru onceki 5e e dolar dusuyordu fakat, bende tekrar indirim olmaz diye aldim kablolari. Eger 5e 4 dolar indirim yaparlasa birkac tane daha 2mlik kablo alacagim yedekte durmasi acisindan yapmazlarsa artik suankilerfr yeterli.

• Ugreen aldım gidip 14 TL Ye :/ ama eskiden aldığım 2 yıl dayandı hala hızlı şarj ediyor ve sorunsuzdu tek giriş kısmı telefona temas etmiyordu yenisini aldım keşke bunu daha önce görseydim :D Ugreen kadar iyi olamaz ama fiyat iyiymiş şuan 2 tane 1m 10tl sizce alınır mı hızlı şarj özelliği varmı?

• Shenzhen Store'da 5 e 3 başlamış diyecektim ama yazılmış zaten. Official Store'da da 5 e 2 indirim ve 7 ye 1 kupon var.
  • Hocam 5e 4 indirim olursa tekrar haber verebilir misiniz? Sagolun onceki verdiginiz haberlerden bayagi bir kablo aldim. Simdide 2mlik kablo ihtiyaci olduda 5e 3 indirimde tanesi ancak 2.70 dolara geliyor. 1m liklerin fiyati gayet uygun ama ozellikle 2m cok pahali durumda. 3m liklerin fiyati bile daha uygun olacak neredeyse

• Type c geldi benim valla hızlı şarj ediyor çok iyi kaliteli kablo . Bakalım sağlamlığı nasıl olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkekec

Benimki böyle

• Benim 21 Mart'ta aldığım 3 kablonun 2 si geldi 1 i ortada yok hala. 3 Nisan'da aldığım 2mt likler içinse daha erken,

ay sonundan önce gelmez. 20 parçadan fazla siparişim var, kayıpsız tamamlarım umarım.

Bu arada, şu cırt cırtlı kablo sarıp bağlamak için kullanılan bantlardan var Ferising diye bir markada, 10 tanesi 0,85$ a geliyor ihtiyacı olan, isteyen baksın. Ferising Official Store mağazasına girin, kuponlar kısmına tıklayın 1 e 1 lik kupon alın, sonra sepete attığınız yeşil kablo bağları için kullanın (veya mağazadaki istediğiniz başka bir üründe).1.85 lik paket indirimle 0.85 e düşüyor.

Cok tesekkurler hocam cok iyi oldu sayenizde bende aldim 1 pakef Bu arada hocam hic cift tarafli micro usb kablosu kullanmis miydiniz?

Link: Ugreen geri dönüşümlü micro usb cable arapsaçı-ücretsiz usb için çift taraflı data sync usb şarj kablosu samsung htc lg sony için Android

http://s.aliexpress.com/6FNfiMRF

(from AliExpress Android)

Ugreen marka olunca ve 2m si 3.64 dolara gelince denemek icin aldim ama kullanislimidir bilmiyorum. Her telefona uygun olmadigindan bahsetmisler internette bu tarz kablolarin ama.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Tabi kullandım, kullanıyorum. Eşime almıştım 6-7 ay önce 1mt lik olanından kolay kullanım sağladığı için. Note3 telefonunda kullanıyor, şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve halen de sağlam. Kupon zamanı bir tane de kendime aldım Ugreen 1.5 mt lik, gelmesini bekliyorum. Uyum sıkıntısı olmaması lazım çünkü bildiğin micro usb ucu, sadece iki tarafı da eğimli. Takması biraz sert oluyor ama o da takılıyken kolayca düşmemesi için yapılmış bir özellik. Blitzwolf sağlam markadır, üzmez. Ugreen de malum iyi marka ama dur bakalım gelsin göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 19 Nisan 2017; 8:2:34 >
    Peki hocam cok sagolun biraz dikkatli takilmasi gerektiginden bahsetmisler dediginiz gibi. Takmasi sert oluyorsa pek icime sinmez hocam, zamaninda General Mobile Discoverylerde sarj soketi bozuluyordu bu sert takilma durumu yuzunden ama. Blitzwolf pahali oldugu icin bunu aldim hocam, Blitzwolf aslinda benimde icime faha cok sinmisti. Bu kablodan daha kaliteli gorunuyordu.

Yinede kullandiginizi duymak sevindirdi hocam beni Dediginiz gibi kullanimi rahat gelirse evdeki diger telefonlarla da deneyip 2-3 tane bundan siparis veririm Spedu yerine. Son fotograflardan sonra Spedunun kalitesu pek hosuma girmedi acikcasi.

• Ugreen çift taraf kullanımlı kablo geldi. Gayet kaliteli bir kablo. Yanında güzel de bi kablo bağlayıcı cırt cırt göndermişler. Micro ucu telefona takıp çıkarırken hiç zorlanma sertlik vs yok.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.