Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oly1786 , JoDeep7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.406
Cevap
470
Favori
1.644.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanki güncellemeyeydi daha iyidi kendi adıma mutlu mesut yaşıyodum😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Benim main eskisi kaldı. Micom güncellendi hocam. Muhtemelen bir update daha gelecek. Avforums dan takip ediyorum. Herkesin şikayeti zaten Dolby Atmos da ses de boğukluk yaşanması. Hatta bir çok kullanıcı iade edip Samsung a geçiş yapıyor.

• cchacalls kullanıcısına yanıt

daha güncellemeyi tam almamışsınız hocam

ondan bence. ordada boğuk diyen arkadaş sizinle aynı şekilde main güncellenmeden test etmiş.

onada yazdım zaten.

tam güncellemeden sonra dah sağlıklı olur yorumlamak. şuan hala eski yazılım sizinki.

sp11 inde başlığınada bakmışsınızdır. yorumlara onlar 15-20 gün önce aldılar güncellemeyi.

Benim Main 2106011 görünüyor hala

Micom güncellenmiş evet 2109301

Main güncellenmemesi neye yol açıyor olabilir bir fikriniz var mı?

• Ozleran kullanıcısına yanıt

anlayabildiğim kadarıyla

main soundbarın firmware i

micom soundabara kulanda eden yazılım

geçen güncellemede de aynısı oldu

sizde gelicek main güncellemesi ve güncelleme tam tamamlanmış olucak.

• Peki uygun fiyatlı f/p ürünü bir bar tavsiyeniz varmı?

• Az once media markta gittim yine. HT-SD35, HT-G700, Q700A arasinda kaldim, Q700A 'ya karar verdim 3000₺ fiyat teklifi aldim, daha sonra JBL 5.1 i denedim. Aradigim bass tam da ondaydi. 7,500₺ fiyat teklifi aldim ve almadan ciktim. Q700 den tiksindim gerci rafta 10 adet vardi, JBL 5.1 den aldigim hazzi hicbiri vermedi. Bilemiyorum yani Avr sistem mi kursam 7-8 bin tl verecegime diye dusunmeye basladim.
    Jbl 5.1 in bass kalitesine yakin baska marka oneriniz varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de o kabloyu kullanıyoruz beğenerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esc42 E kullanıcısına yanıt
    Bende 2 Adet var alacağın en iyisi ödül Almış bir marka gönül rahatliyla Alabilirsin .

• Merhaba.
    Sony Dav Dz940K kullanıcısıyım. Sistem fazla kaba geliyor ve inanılmaz kablo sıkıntısı yaratıyor bu sebepten ötürü satıp yeni bir şey almayı düşünüyorum. Soundbar ya da bookshelf.
    Sony Ht s20r modeli gözüme çarptı. Bir taraftan da edifier luna hd düşünüyorum. Bunları deneyimleyenler varsa fikirlerini alabilir miyim ? Bir de bu fiyat bandında şu ürüne bakın diyebileceğiniz ürünler varsa tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mykonos. -- 3 Kasım 2021; 4:54:25 >
  • Hts 20r'de de kablolar var, diger soundbarlardan farkli olarak amfi subwooferda. Kablo karmasasi icin degisecekse size ugun olmaz.

• ikiy İ kullanıcısına yanıt

8.000tl'ye avrli sistem toplayamazsiniz. Ikinci el alirim diyorsaniz bile iyi bir avr icin 6-7 isterler en az.

• Merhabalar,

Samsung HW-T550 modelini daha önce kullanmış, bir yerde sesini dinleme şansı olmuş olanınız var mıdır? Fiyatı uygun geldi ama gidip dinleyebileceğim hiçbir yer yok.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

• Glastron kullanıcısına yanıt

Kendiniz bu sistemi kullaniyorsaniz gorusleriniz ile arkadaslarimiz onlar icin onemli olacaktir.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

Hocam konu soundbar konusu, dağıtmasak mı. Yine de kısaca bahsedeyim.

Evet, DH790'ı kullanıyorum. 5.1.2 düzeninde ve farklı hoparlörlerle. Gayet başarılı cihaz. Çok rahat Denon AVR-2XXX düzeyinde diyebilirim. Hatta ondan bir tık daha canlı. Bunu geçmişte Onyko ile başlayıp, Denon 1000 ve 2000 serilerinden başlayarak, AVR-X4500' kadar kullanmış biri olarak yazdığımı da belirteyim.

Öte yandan takdir edersiniz ki örnek olarak verdiğim hoparlörlerle dahi soundbar'dan bir kaç gömlek üstün performans verecektir AVR. Kullanıcı tercihi elbette; maddi veya fiziki imkan müsait olsa, eş faktörü olmasa, bir çok kişi AVR tercih ederdi sanıyorum.

2-3 yıl evvel atmos desteğine de tav olup Sony ZF9 soundbar kullanmayı denedim, surround hoparlörlerini de alarak. Kesmedi, sattım. AVR'ye alışınca soundbar tatmin etmiyor.

Soundbar veya AVR; herkesin ses sistemleriyle keyifli günler geçirmesi dilerim.

• https://www.hepsiburada.com/xiaomi-binnifa-live-3plus-51-ev-sinema-sistemi-p-HBCV00000CQISM?magaza=Tekno+Dream&url_src=and-product-detail

arkadaslar bu urun hakkinda bilgisi olan var mi acaba ? 5500 liralardaydi 3999a dusmus. pek inceleme yorum vs yok ama goruntu itibari ile ilgimi cekti, hi-fi , 5.1 kanal olmasi ve dsp olmasi da arti gibi.. ne dersiniz?

hdmi arc girisi var mi yok mu emin olamadim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 3 Kasım 2021; 18:4:30 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt

hocam

hdmi girişi yok.

SOUNDBAR [ANA KONU]
    SOUNDBAR [ANA KONU]aliexpress.com
    5918.95TRY 33% OFF|5.1 kanal ev sinema sistemi BINNIFA Echo duvar ses canlı 3 artı DPS Subwoofer HIFI hoparlör TV ses çubuğu|Soundbar| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001818999250.html

burdan detaylı foto ve bilgi alabilirsiniz.

güncel hiçbir formatı desteklemiyor.

cok tesekkurler hocam. hdmi olsa dusunulebilirmis de bu haliyle malesef alinmaz.

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.