Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda sen de benzerini ya da daha iyisini bulup keyifle kullanırsın. Haber ederim görürsem stok vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YT kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun yeni buzdolabınız. Pardon oyuncağınız hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YT

Cihaz geldi, paketi benimle aynı boy neredeyse. Nişanlım teslim aldı, telefonda buzdolabı mı aldın diye soruyor 😂
    Kurulum için lg servisi gelecek yarın.

nişanı at 

• YT kullanıcısına yanıt

İnşallah hocam sürekli stok beklemek sıktı. Kapadokyaya gideceğim yarın artık dönünce bakarım olursa olur olmazsa yapacak bişey yok.

• YT kullanıcısına yanıt
    😀😀😀😀hayırlı olsun güle güle kullanın. Nişanlıyken görmesi iyi olmuş evlendiğinizde reddemez 😀😀😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YT kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın😊
    Evde olmadığından mağazaya istemiştim, bugün sordum henüz gelmemişti yarına kısmet bakalım.
    Servis gelmeden olmuyor mu, kendim kurarım diye düşünüyordum ?

• josh-r J kullanıcısına yanıt

😀 teşekkürler, yarın kazasız belasız kurulumu yaptırabilirsem kurcalamaya başlarım

• sadays S kullanıcısına yanıt

şimdilik sorun etmiyor, kolonları eve getirince ufak bir sıkıntı yaşamıştık ama sonra hangisini istiyorsan alalım dedi. Nazar değmesin ❤️ Acısı yeni eşya alırken çıkacak evlilik öncesi 😀

• Demir 03 D kullanıcısına yanıt

O kadar emin olmamak lazım ama şimdilik ılımlı, ileride ne olur bilemem 😀

• Teşekkürler 😊 kendiniz kurarsanız paketten kırık vs bir parça çıkar, yani herhangi bir sorun olursa garanti dışı kalıyormuş. Bayiler sorun çıkarabiliyormuş. Aradım bayiye de sordum, sorumluluğu alıyorsanız kurabilirsiniz dedi. Yani illa gelip biz kuracağız dediler.

• YT kullanıcısına yanıt
    Mantıklı..
    Mağazadan alırken söylerim bu konuyu, teşekkürler 👍

• YT kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kurulum parasını lg den tahsil ettiği için kendisi kurmak istemiş gibi duruyo

• Arkadaşlar varmı fırsat

• Sn11 artik meshur ve aranilan bir model oldu. Aslinda bir bakima fiyatini test etti ve rakip markalar icin de iyi bir pazar tespiti oldu.

Ulkemizde bu cihazlar pahali oldugu icin belli fiyat ustu icin arastiran ve sorusturan alici kitlesi olustu. Bu kitle icin de soundbar konusundaki birikim ve guncel bilgiler yön gosterici oluyor.

Sn11uzun bir kullanici deneyimlemesi ile bu sayfalari suslemeyi hakediyor. Son zamanlarda stok bilgisi cihazin onunde seyrediyor. Su anda piyasanin amiral gemisine sahip olanlar oldukca sansli. Bir sure sonra belki arz talep dengesi saglanirsa yeterli birikimi olanlarin da rahatlikla cihazi almalari bizleri sevindirir. Herkesin sn11'i hayirli olsun.

Saygilarimla.

• sawyer1 S kullanıcısına yanıt

Niye iade edeceksiniz ki? Ikinci el cihaz aldiginizda bu opsiyon zaten her zaman devre disi. Bunu sn11'i bu nedenle elemeyin diye soyluyorum. Piyasada olmayan bir cihaza satici 500 daha ekleye de bilir, aliciyi da secebilir. Karaborsa boyle birseydir. Iyi tarafi ise teshirde olmasindan, garantisiz mal almaktan cok daha iyi bir alisveris. 5000tl'yi bugun ek hesap olarak bankalar gayet rahat veriyor, yani taksit yok diye uzulmek de gereksiz. Siz alin sn11'i:))

Saygilarimla.

• Gecen gun benim sk10y+spj4 icin sahibinden.comdan bir kisi fiyati sordu. Cihazi biliyor mu diye sordum, bilmedigini soyleyince aktardim ozellikleri. En son pazarlik asamasinda sn11'e yonlendirdim bekleyin dedim, ustune ekleyebilirseniz ondan alin yoksa benim cihazi dusunun dedim. Sn11 varken benimkini satmak icimden gelmedi:))

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Gecen gun benim sk10y+spj4 icin sahibinden.comdan bir kisi fiyati sordu. Cihazi biliyor mu diye sordum, bilmedigini soyleyince aktardim ozellikleri. En son pazarlik asamasinda sn11'e yonlendirdim bekleyin dedim, ustune ekleyebilirseniz ondan alin yoksa benim cihazi dusunun dedim. Sn11 varken benimkini satmak icimden gelmedi:))

Saygilarimla.

Üstat o sizin iyiliğiniz.

Ayrıca siz zaten il dışı kargo yok demeseniz şimdiye çoktan satmıştınız cihazı.

aletlerler çok büyük kargosu çok tutuyordan çok. Bende kargoda bozulurdan korkuyordum. Sl9y yi istanbula uğurladım. Bi sıkıntı çıkmadı kargoda allahtan.

• mnybjk kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

İkinci el aldığınız bütün ürünler için, fatura sizin adınıza olmasa bile Tüketici haklarını kullanabilirsiniz. Garanti malın kendisine verilir, fatura sahibinde değil.

Ancak arkadaşlarında dediği gibi, fatura sahibi şirket görünüyorsa, o zaman tüketici haklarına değil ya da tüketici mahkemesine değil, ticaret mahkemesine gidilmesi gerekir, ancak haklarınız bakidir.

Ben, faturası adıma olmayan bir çok ürünü tüketici hakem heteyine götürerek iade ya da değişimini sağladım. Hatta faturası benim adıma olmayan ürünün iadesini bana yapmayan çok ünlü bir şirketten, paramı icra yolu ile tahsil ettim. Bunun tam aksine örneklerde mevcut, faturası kendi adına olmadığı için başvurusu reddedilen. Ancak dediğim gibi, bütün mahkeme ya da yargı mercileri doğru kararı veremediği için bir üst mahkemeler ya da itiraz yolları bulunmaktadır.

Uzun lafın kısası, faturanın sizin adınıza olmaması, satılan ürünün haklarından vazgeçmeniz anlamına gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sn11 artik meshur ve aranilan bir model oldu. Aslinda bir bakima fiyatini test etti ve rakip markalar icin de iyi bir pazar tespiti oldu.

Ulkemizde bu cihazlar pahali oldugu icin belli fiyat ustu icin arastiran ve sorusturan alici kitlesi olustu. Bu kitle icin de soundbar konusundaki birikim ve guncel bilgiler yön gosterici oluyor.

Sn11uzun bir kullanici deneyimlemesi ile bu sayfalari suslemeyi hakediyor. Son zamanlarda stok bilgisi cihazin onunde seyrediyor. Su anda piyasanin amiral gemisine sahip olanlar oldukca sansli. Bir sure sonra belki arz talep dengesi saglanirsa yeterli birikimi olanlarin da rahatlikla cihazi almalari bizleri sevindirir. Herkesin sn11'i hayirli olsun.

Saygilarimla.

helal olsun hizaya getirdi diğer markaları muhtemelen lg türkiye yöneticilerinin basireti tebrik ediyorum emeği geçenleri hala sektörde adam var dedirttiler

• Sn11r için telefona veya bilgisayara kurmam gereken uygulamalar hangileri? Kurulum yapılmadan yapmam gereken bir şey var mıdır ya da şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz bir şeyler?

***kılavuzu indirdim okuyorum. google home uygulaması yeterli oluyor sanırım :)

***** şöyle bir sıkıntı çıktı, iphone 5 google home uygulamasını destekleyemiyor ios sürümünden dolayı? böyle bir durumda ne yapmalıyım sizce? alternatifi var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YT -- 8 Ekim 2020; 10:33:36 >
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.