Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.410
Cevap
471
Favori
1.645.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ikinci el sıfır fiyatı ile aynı ; bakalım fiyat aynı gelirse alırız yoksa seneye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

ikinci el sıfır fiyatı ile aynı ; bakalım fiyat aynı gelirse alırız yoksa seneye

aynen valla hocam araba gibi oldu sıfırı az bulunuyor die ikinci el daha pahalı. kargo ekstra pahalı. karta taksit şansın yok karta 100 150 tl puan veriyorlar kampanyalı banka olursa oda yok. bende sıfırını bekliyorum bakalım.

• mnybjk kullanıcısına yanıt

Satan kardeşlerimiz bir miktar fiyat kırsa kolaylık olurdu Hayırlısı Olsun

• Nınja N kullanıcısına yanıt

Sıfırdan farkı olsun bari 4950 olsun dedim ona bile yok :) beklemeye devam

• merhaba arkadaşlar 1 aylık sl10y satıyorum bir iki kez film izledim sadece kutusuna kaldırdım .

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

Sıfırdan farkı olsun bari 4950 olsun dedim ona bile yok :) beklemeye devam

vallaha cihazlar 3-4 günlük .

cihazların sıfırı yok. aldıkları paraya verdiklerine sevinmeniz gerek bence.

zaten 14 gün koşulsuz iade hakları var. iade ederlersede siz o cihazları sıfır diye sevine sevine alıcaksınız mağzadan.

bu tarafından da bakın bence bir olayın.

sen ne yapardın diye sorarsanız ben pazarlık bile etmeden 5000 tl ye bubaşlıktan arkadaştan aldım....

@Nınja

• Yeni cihaz almak istiyen arkadaşlara bir tavsiye olmuşken en iyisi olsun sn 11 olsun sl10 y olsun diye düşünmeleri yanlış diye düşünüyorum . Bunun yerine benim evime tv üniteme odama hangi cihaz uygun olur demeleri daha uygun derlerse bu cihazları alıp bir ay geçmeden satma durumu evine ilk cihaz giripte açtığında eyvah bu kadar büyük cihazı nasıl sığdırcaz üniteye,bu cihaz benim televizyondan çok daha büyük gibi kötü durumlarla karşılaşmazlar. Yeni cihaz almak isteyen kıymetli arkadaşlarımız aklınızın bir köşesindede cihazların ölçülerine bakmak olsun. Evinize odanıza uygun olup olmayacağı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demir 03 D kullanıcısına yanıt

Ben muhtemelen yeni tv ünitesi alacağım 😀 Sığmıyor benim tv ünitesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

vallaha cihazlar 3-4 günlük .

cihazların sıfırı yok. aldıkları paraya verdiklerine sevinmeniz gerek bence.

zaten 14 gün koşulsuz iade hakları var. iade ederlersede siz o cihazları sıfır diye sevine sevine alıcaksınız mağzadan.

bu tarafından da bakın bence bir olayın.

sen ne yapardın diye sorarsanız ben pazarlık bile etmeden 5000 tl ye bubaşlıktan arkadaştan aldım....

@Nınja

Alıntıları Göster

+1

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Valla hocam şu anda sıfırı yok ama olacak illaki her hafta bir mağazaya geliyor

Ben satan arkadaşlardan alırkende eski demiyorum ama 50 lira bari olsun kırarsın mağazadan sıfır almadığıma değsin.

Eğer kabul ederlerse bir arkadaş mağazaya iade etsin brn aynı anda alayım.

Word kartıma 100 TL puan yüklenir

12 ye kadar taksit imkanı olur

Kdvsini iş yerimden düşerim (bu çok önemli değil)

Ve kargosu bedava olur

İkinci el alsam en az 5150 ye geliyor

Sıfır alsam 4899 a geliyor

Kdvsinide kullanmıyorum

• quote:

Valla hocam şu anda sıfırı yok ama olacak illaki her hafta bir mağazaya geliyor

Ben satan arkadaşlardan alırkende eski demiyorum ama 50 lira bari olsun kırarsın mağazadan sıfır almadığıma değsin.

Eğer kabul ederlerse bir arkadaş mağazaya iade etsin brn aynı anda alayım.

Word kartıma 100 TL puan yüklenir

12 ye kadar taksit imkanı olur

Kdvsini iş yerimden düşerim (bu çok önemli değil)

Ve kargosu bedava olur

İkinci el alsam en az 5150 ye geliyor

Sıfır alsam 4899 a geliyor

Kdvsinide kullanmıyorum

hocam

kdv sini kullanırsanız hiçbir tüketici hakkından yararlanamazsınız. bilginiz olsun.

ben diğer konu hakkında bir önceki mesajımın arkasındayım....

Bu durum olası bir arıza durumda cok buyuk sıkıntılara sebep oluyor. Ne tamir süresi, ne tüketici hakları... hicbirinden yararlanamiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam onların iade hakları var okey, ama biz aldık mı onlardan iade de edemeyeceğiz. Aldık baktık beğenmedik vs böyle bir durumda var. Ayrıca nakit 5k vermek herkes için o kadar kolay değil, gidip alacağız. Bende burdan bi hocamla konuştum yardımcı da oldu, deneriz bakarız vs diye sağolsun. Aynı şehirde de değiliz, bunlardan dolayı kafada soru işareti oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam

kdv sini kullanırsanız hiçbir tüketici hakkından yararlanamazsınız. bilginiz olsun.

ben diğer konu hakkında bir önceki mesajımın arkasındayım....

Alıntıları Göster

Zaten kdv kullanmayı pek önemsemediğimi yazdım ama ikinci el alıncada ben tüketici heyetlerine gidemeyeceğim fatura bana değil bozulsa yine hatır minnet garantiye göndeririz tanıdığımız için dert etmezler ama iade hakkımda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawyer1

Hocam onların iade hakları var okey, ama biz aldık mı onlardan iade de edemeyeceğiz. Aldık baktık beğenmedik vs böyle bir durumda var. Ayrıca nakit 5k vermek herkes için o kadar kolay değil, gidip alacağız. Bende burdan bi hocamla konuştum yardımcı da oldu, deneriz bakarız vs diye sağolsun. Aynı şehirde de değiliz, bunlardan dolayı kafada soru işareti oluyor.

sizin yazdığınız şekilde bir sıkıntı yok zaten hocam

illaha niye indirim isteniyor onu anlamıyorum.

onlarda 5500 e satsa yeri ozaman ürün yok diye :)

• quote:

Zaten kdv kullanmayı pek önemsemediğimi yazdım ama ikinci el alıncada ben tüketici heyetlerine gidemeyeceğim fatura bana değil bozulsa yine hatır minnet garantiye göndeririz tanıdığımız için dert etmezler ama iade hakkımda yok.

Alıntıları Göster

tüketici haklarının nasıl işlediğini bilin diye yazdım hocam. sadece bu ürün için değil şirket üzerine fatura ettirdiğiniz her ürün için geçerli. bilgilendirme amaçlı yazmıştım ilk cümleyi.

• Zaten az önce dolara baktım dövizcide 7.98 di. Sanırım haftaya dolar 8.00tl.

Gerçekten 5.000 TL ye bedava aldık sayılır. Lg aynı fiyattan getirir mi bilmiyoruz. Artık eskisi gibi satmayı istemiyorum. Odaya sığmasa da en kötü 2.1 kullanırım.

Değeri gözümde daha da yükseldi :)

Not: Arka kolonlar hala orijinal kutusunda, açılmadı. Seneye taşınma durumum var. Artık satilmazsa seneye atmosu mutlu mesut kullanırım.

Almak isteyenler için sadece elden vermeye karar verdim. Kargo yapmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasTek -- 7 Ekim 2020; 15:28:5 >
  • arkadaşlar LG SN11R soundbar arıyorum evde kullandığım 5.1 ses sistemim bozuldu. Satmak isteyen varsa iletişime geçebiliriz

• Cihaz geldi, paketi benimle aynı boy neredeyse. Nişanlım teslim aldı, telefonda buzdolabı mı aldın diye soruyor 😂
    Kurulum için lg servisi gelecek yarın.

• YT kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullan hocam

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.