Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haqoco Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YT

Sn11r için telefona veya bilgisayara kurmam gereken uygulamalar hangileri? Kurulum yapılmadan yapmam gereken bir şey var mıdır ya da şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz bir şeyler?

***kılavuzu indirdim okuyorum. google home uygulaması yeterli oluyor sanırım :)

***** şöyle bir sıkıntı çıktı, iphone 5 google home uygulamasını destekleyemiyor ios sürümünden dolayı? böyle bir durumda ne yapmalıyım sizce? alternatifi var mıdır?

hocam

google home ve lg wifi speaker

sırasıyla kurmanız gereken uygulamalar.

tek alternatifi google home destekleyen başka telefon yada tablet.

ama yoksa başka bir cihazda öyle olmazsa olmaz bir program değil. yazılım güncellemesi haricinde. tabi çıkarmı yazılım güncellemesi oda ayrı konu.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için. Lg wifi speaker kurdum ama google home kuramıyorum. Wifi ile tüm cihazlarımı birbirine bağlamak istiyorum, bu soundbar'ı da o nedenle aldım (Bluetooth kopma yapıyor arada).

google home olmadan lg wifi speaker uygulaması yeterli olur mu bağlantı için?

bir de google home ne işe yarıyor başka? Sadece yazılım güncellemesi için ise olmasa da olur dediğiniz gibi. Farklı ne tarz işler yapılıyor bu uygulama ile?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YT kullanıcısına yanıt

tekrar hayırlı olsun ii günlerde kullanın. ilerde sıkıntı çıkarsa bunlarda benim çeyizimdi dersiniz, nede olsa çeyiz kıymetli yıllarca saklanıyor

• srknzr S kullanıcısına yanıt

teşekkürler :) zaten alırken bunlar da benim çeyizim diyerek aldım :)) bu ara malum çeyiz konusu hot topic bizde (nişan, düğün vs) :)

• quote:

Teşekkürler cevabınız için. Lg wifi speaker kurdum ama google home kuramıyorum. Wifi ile tüm cihazlarımı birbirine bağlamak istiyorum, bu soundbar'ı da o nedenle aldım (Bluetooth kopma yapıyor arada).

google home olmadan lg wifi speaker uygulaması yeterli olur mu bağlantı için?

bir de google home ne işe yarıyor başka? Sadece yazılım güncellemesi için ise olmasa da olur dediğiniz gibi. Farklı ne tarz işler yapılıyor bu uygulama ile?

hocam

ilk önce google home a soundbarı ekleyip sonra lg wifi speaker uygulamasına soundbarı tanıtmak gerekiyor.

google home sadece sesi açıp kapıyor. ince ayar ve firmware güncellemesi lg wifi speaker uygulamasından yapılıyor.

anladım, nişanlımın telefondan hallederim olmazsa. Biri bir telefonda diğeri bir telefonda olur mu, onu denerim önce. Olmadı kullanmam, spotify ile wifi'da cihazı görebilirsem sorun olmaz, oradan dinlerim.

• quote:

anladım, nişanlımın telefondan hallederim olmazsa. Biri bir telefonda diğeri bir telefonda olur mu, onu denerim önce. Olmadı kullanmam, spotify ile wifi'da cihazı görebilirsem sorun olmaz, oradan dinlerim.

ikiside aynı cihazda olucak hocam

• YT kullanıcısına yanıt

allah tamına erdirsin üstad

google home da lg yi görmek için iki cihazda aynı ağda olması gerekli. homu kurup arattığınızda biraz vakit alıyor ama otomatik görüyor. lg speaker da ondan sonra kuruluyodu sanırım.

• Önümüzdeki çarşamba perşembe günü stoklar tekrar açılacakmış yine aşırı olmaz adet ama piyasanın ihtiyacını karşılar die düşünüyorum.

• Bu soundbarlarda güncelleme falan oluyor mu. Cihazda ethernet girişi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • militare M kullanıcısına yanıt

Bende LG var. Bluetooth üzerinden telefonla bağlantı kurup uygulamasını açıp güncelleme yapabiliyorum. Başka marka/modellerde durum nasıl bilmiyorum.

• srknzr S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. sırayla kurup denerim dediğiniz gibi. Servis gelmedi daha kurmaya, bütün günümü yediler. Samsung bu konuda çok başarılı, hemen geliyorlardı ne güzel.

o zaman ikisini de diğer telefona kuracağız bu durumda :)

• Kullandığım Samsung soundbar'da da usb ile manuel güncelleme yapılabiliyor. Kendi sitesinden indirdiğimiz güncelleme dosyasını usb'ye atıp cihaza ara kablo ile bağlıyoruz, usb kaynağı seçince otomatik güncelliyor.

• Teknosa da stok kodu açmış sayı girmemiş hafta içi girer dediler. Geçen hafta sorduğumda adı geçmiyordu

• Dostlar selamlar, ikinci el LG sk8 mi ? yoksa sıfır LG SL5Y salon çok büyük değil ama kaliteli bir ses arıyorum.

• Arkadaşlar sl9y aldım daha kargoda .. kurulum icin servis mi çağırmam gerekiyor tv gibi ? Yoksa kendim kurabilir miyim ?

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun. Lg servisi gelip kuruyor. Kendiniz kurarsanız kırık veya bozuk bir parça olursa sorumluluk size ait oluyor.

Bir de 80 tl ücret talep ettiler telefonda, ben de kızdım, dedim zorla gelip kurmaya kalkıyorsunuz, bir de üstüne para mı vereceğiz diye. Sonra vazgeçtiler ücret almaktan.

• YT kullanıcısına yanıt
    Sizden ücret talep etmeleri saçmalık lg den kestikleri teslim tutanağıyla alıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hayırlı olsun. Lg servisi gelip kuruyor. Kendiniz kurarsanız kırık veya bozuk bir parça olursa sorumluluk size ait oluyor.

Bir de 80 tl ücret talep ettiler telefonda, ben de kızdım, dedim zorla gelip kurmaya kalkıyorsunuz, bir de üstüne para mı vereceğiz diye. Sonra vazgeçtiler ücret almaktan.

cevap icin teşekkürler bende o yüzden servisi sevmiyorum insanlara sürekli bi kazik atma çabasındalar ... peki kendim kursam garantiden düşer mi?

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.