Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: radyohead Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.421
Cevap
472
Favori
1.645.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben genele yazdım sizlik bir şey yok hocam.

Misal apple tv, ps4 vb. vardır belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung MS650 Soundbar aldım. Acaba kurulumu servis mi yapmalı? Yoksa biz yapabiliyor muyuz?
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Tum soundbarlari ben kurdum. Servis cagrilinca geliyormus. Eger kutudan cikan urunde sorun varsa servisin buna sahit olmasi iyi olur ama kurulum anlaminda kablolari takarak sizden fazlasini yapmayacaklardir.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Soundbar düşünüyorum Samsung hw ms650 modelini inceledim ve o ürün aklımda. Birde Lg sj4 için yorum yapabilecek var mı? Benim için müzik önemli. Audioengine A5 kullanıcısıyım alacağım soundbarda performans buna yakın olur mu müzikte?

• Ben deneme amaçlı ms-650 aldım çok beğendim.şimdi 750 sini almayı düşünüyorum bir tıkdaha iyidir diye düşündüğümden.alırsam 650 yi satabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Merhaba arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Soundbar düşünüyorum Samsung hw ms650 modelini inceledim ve o ürün aklımda. Birde Lg sj4 için yorum yapabilecek var mı? Benim için müzik önemli. Audioengine A5 kullanıcısıyım alacağım soundbarda performans buna yakın olur mu müzikte?

Vatan da denedim, hiç beğenmedim sj4 ü.

• Ses işi plazma lcd tv savaşına benziyor plazma doğal gerçeğe en yakın görüntüye sahip olmasına rağmen cancanlı renkler parlak ve suni görüntüye sahip lcd savaşı kazanmıştı.sestede bence distorsiyonu yüksek şıkırşıkır sesler insanları cevbediyor.samsungun yüksek serileri doğala yakın ve kulağı yormuyan ses veriyor ve yine tabiki tercih şıkır şıkır sesten yana oluyor.

• Lg sj4 4.1 leri var bunun diger hoparlöri kablosuzmu? Birde ses kalitesi nasıldır Samsung ms 650 aynı fiyat hangisini tercih ederdiniz?

• ms650 çok övülen ve beğenilen bir sistem, peki ms650 gibi kaliteli ses sunan başka soundbarlar hangileri? Soundbarlar konusunda fazla fikrim yok ve en azından benim durumumda olanlara kaliteli ve doğal ses sunan soundbarlar konusunda fikir olur.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Swa 9000 yurt dışından aldım. Şimdi sub ını almaya geldi sıra. Ms751 lerle inş pişman olmam kullanınca deneyimlerimi yazarım

• reddevil07 R kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Bir pismanlik olacagini dusunmuyorum. Samsung r serisi hoparlorlerinde rustunu ispat etti, bunlarda cok hata yapmaz. Ayrica kablosuz subwooferinin cok da begenildigi dusunulurse bu seride samsungun ezber bozdugu da soylenebilir.

Saygilarimla.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Ms serisi harici subwooferi olmayan model. Begenisi bu sinif icinde yapiliyor. 650'yi denemedim ama 751'i alirken sub eksigi nedeniyle daha zayif bir sese kendimi hazirlamistim ve zaten kullanacagim odada sub sansim olmayacagi icin de secenegim yoktu. Ancak 751 bir muzik seti kadar bas verebiliyor ve bu bas yapay degil. Ben tarzini begeniyorum. Simdi subsiz model olayak yamaha var sanirim. Pioneer'in hem subli hem subzim kullanilan 7000 modeli var ki o da ben de var diger evde. Kesinlikle performansi dusuk kalir 751'den subsiz kullanimda. Bose'nin bir modeli var. Sesi guzeldir buyuk ihtimal ancak hem kucuk hem de sadece bt baglantisina izin veriyor.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim, bahsettiğiniz modelleri inceleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

ms650 çok övülen ve beğenilen bir sistem, peki ms650 gibi kaliteli ses sunan başka soundbarlar hangileri? Soundbarlar konusunda fazla fikrim yok ve en azından benim durumumda olanlara kaliteli ve doğal ses sunan soundbarlar konusunda fikir olur.

Philips htl5140

• SAMSUNG HW-K450 bu ürünü kullanan veya bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
    Bluetooth bağlantı da gecikme yapar mı ?
    500 tl ye alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Sj3 te hdmi yoktu o sebeble LG sj4 aldık. 699tl idi n11 kupon vb iyi fiyata geldi.

Samsung kullanıcısı arkadaşlar alınmasın 4 yıl önce lg3530 aldığımda giriş ve orta sınıfta lg öndeydi aradan 4 yıl geçmiş samsung üstüne bir şey koymamış. (Üst modelleri dinlemedim)

Lg koymuş mu? Değerlere baktığımızda yine 300w ve 2.1 kanal. Üzerine pek birşey koymamış ama ses kalitesini korumuş.

Hw551’ e kadar güncel hiçbir samsung, 4 yıllık lg3530dan ve güncel model sj4 ten iyi gelmedi bana.

Yukarıda arkadaş bass tan yakınmış mesela.

Bizde detay seslerden hiç memnun kalmadık mağazada. Yok gibi birşey samsung’ta.

Misal oyun traillerinde yere mermi kovanı düşüyor ne güzel tınlıyor meret. Siz de denerken bu demoları açabilirsiniz. Çok kaliteli oluyorlar.

Samsung Watt ı yüksek olabilir ama iş onunla bitmiyor.

Sakın marka fanatiği olduğum düşünülmesin.

Zamanında lg lm760 tv almıştım. Samsungları hiç beğenmemiştim. Şimdi tüm lg ler, hi level gözümde. Görüntü kalitesini geçtim malzeme kalitesi diye birşey yok.

Kardeşiminin soundbarı kullanacağı tv samsung. Bende 49mu7400 alacağım yakında.

Mağazalarda dinleyin hak verirsiniz. Ben sese bakarım.

Soundbarın adını kimse duymamışken ilk sayfaya inceleme yazmıştım. Az çok anlıyorum bu işten.

Bu arada grundig, yamaha falan dinlemedim bilgim yok.

Ama yüksek bütçesi olmayanların ilk inceleyeceği ürün lg sj4 olsun. Hevesim var ne fark eder ki diyip daha da altını almayın zaten.

Hocam SJ4'ün fiyat aralığında samsung philips vs başka bir şey önerir misiniz?
    Yoksa içlerinde en iyisi sj4 müdür?
    Bir de sj3 ün ses performansı bakımından bir farkı var mıdır sj4'e göre?

• 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Samsungları beğenmedim, philips dinlemedim bilgim yok. Yukarıda model tavsiyesinde bulunulmuş bir incele istersen.

Sj3 te hdmi yok. Birde Bluetooth kopması oluyor denmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 11 Şubat 2018; 7:09:58 >
  • Samsung MS650 satın aldım, beklentimin çok ötesinde çıktı. Almak isteyenlere öneririm.
  • Arkadaşlar LG SJ3 MediaMarkt da 399 tl ye düşmüş. Play station ve film için küçük bir odaya düşünüyoruz. Sizce alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rehberr

Arkadaşlar LG SJ3 MediaMarkt da 399 tl ye düşmüş. Play station ve film için küçük bir odaya düşünüyoruz. Sizce alınır mı ?

Hocam 1 günlük bir kampanyaydı sanırım. Güzel de bir fiyattı ama şuan tekrar 600tl.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.