Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: harun1389000 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.582
Cevap
492
Favori
1.689.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tv den “direkt geçiş” şeklinde ayarlı bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt

Mantıken çalışır

en kötü ihtimalle optik giriş var

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Filmleri nerden buluyorsunuz torrent mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Akşam bakıp indırıp hafta sonu izleyip bakacağım :)) tavsiye için tskler

• BsalihBjk B kullanıcısına yanıt
    Nerden indiriyorsunuz

• Cihan.0009 kullanıcısına yanıt
    Burdan paylaşmak forum kurallarına aykırı bırcok site mevcut hatta Google yazarsanız en ıyı 10 u çıkıyor bende Turknetin Gigafiberi var o yüzden indırmede hiç sorunum yok :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 19 Mart 2024; 20:2:1 >
  • Q990c diye diye , fiyatı 39 bine ulaştırdık.herkese hayırlı olsun

• Herkese Merhaba, bu forum sayesinde ses sistemi heveslisi ve sahibi oldum geçen hafta da IMAX li Dune 2 ye gittim gitme sebebim IMAX di ama ses sistemini çok beğendim meraklısına öneririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar;

JBL Bar 1000 Multibeam 7.1.4 Kanal 880 W Soundbar

Bu sistemi kullanan yada deneyimlemiş arkadaşlar varsa birkaç sorum olacaktı;

Ana üniteden ayrılan, kablosuz arka uydular, yine takılı olduğu, ana üniteden şarj edilerek kullanılıyor sanıyorum. Bu uydular, mutlaka şarj et kullan tarzında mı? Eğer böyleyse bataryaların ömrü sorun oluyor mu? Bataryaların ömrü bittiğinde kablolu kullanım şansımız var mı?

Şimdiden Teşekkür ederim...

• James_Sunderland kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama sanırım harici adaptör girişleri var ve bu sayede bulunduğu yerde şarj edilebiliyor. Mantıken pil ömrü bittiğinde yani şarj tutmadığında fişe takılı kullanabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tcl s643w kullanan arkadaşlar deneyiminizi paylaşır mısınız

• cce kullanıcısına yanıt

Bir kaç ay önceki 990D fiyat tahminimi revize ediyorum, 46999tl SOUNDBAR [ANA KONU] 

• Masaüstü bilgisayarda monitör altına uygun fiyatlı temiz ses veren bir soundbar bakıyorum. Çok vakıf değilim olaya ama 20-50W arası bir ürün işimi görür sanırım. Konunun uzmanlarından tavsiye beklemekteyim.SOUNDBAR [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

Bir kaç ay önceki 990D fiyat tahminimi revize ediyorum, 46999tl  

Merkez Bankası gibisin 😂

• cce kullanıcısına yanıt

Boyle yazinca bazilari kasitli olarak reklam yaptigimizi dusunuyor, malzeme vermemek gerekir. Sonucta cihaz srtogu azaldi. Fiyat artisi samsungun diger urunlerinde de mevcut ilabilir detayi bilmiuyorum. Ancak bildigim birsey var; samsung forumlara bakarak fiyat belirlemiyor. Hatta soundbar Turkiye piyasasinda onlar icin satmiyor denecek kadar az bir yere sahip oldigundan, fiyatini arttirsa da dusurse de toplam cirosuna etkisi belki binde 5 civaridir.. Tv'den ucuz, rakipleri ile rekabetci fiyat en ust segment soundbar icin 850-1000 usd civari. Guncel kur ile o fiyatlari carparak indirim zamani alt taban diger zamanlar ust tavandan satisini yapiyor.

• James_Sunderland kullanıcısına yanıt

Evet muhakkak sarj olacak ve belli bir sure sonra polleri bitecek. Burada uzun pil omru olsa bir tehlike, cihaz liyasada yokken pili bulmak mucize, kisa surede bitse belki pil bulunur ama ikinci kere pil bittiginde yine pil bulmak bir problem. Avrupa'da gorece ucuz olsa da bu cihazlar ulkemiz icin cok pahali ve kullan at sinifina girecek cihazlar degil. Her ne kadar ureticinin 10 yil yedek parca bulundurma sarti da olsa belki sinirli sayida sattigi bir urun icin bu stogu bulundurmayacavgini hepimiz biliyoruz. Cunki karsiliginda korkacagi bir tuketici koordinasyonu ya da hukuki surecler yok. Avrupa'da muhakkak yedek vardir yoksa bile Cinden bir yerden uygun bulunur getirilir ama bizim surkeli degisen gumruk mevzuati ve nakliue giderleri yine pahaliya gelir.

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt

Burada daha cok ev sinemasina yonelik soundbarlar konusuluyor. Soundbar gorunumlu cevre bilesenleri pek bilinmez. Bu nedenle tavsiye gelmez size. Monitorun iki yanina koyacaginkz multimedya hoparlor yetersiz geliyorsa 3.5 inc monitor hoparlorlere bakin, daha saglikli ve kaliteli ses alirsiniz.

• sadays S kullanıcısına yanıt

SOUNDBAR [ANA KONU] 

• 990d 50k yı geçecek böyle giderse, üzücü...

• 
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.