Şimdi Ara

Sosyal deneyim başarı ile sonuçlanmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
42.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • " Üniversitedeki Kızlar " adlı konum 121 cevap 10.350 görüntülenmeye ulaşmışhttps://forum.donanimhaber.com/universitelerdeki-kizlar--135988768

" Bakirelik önemli mi sizce " adlı konum iki gün trend oldu 289 cevap 21.354 görüntülenmeye ulaşmıştı ama admin silmiş linkini atamıyorum.

Bugün de felsefi bir konu açtım , cevap yazmayı bırakın konuya tıklanmamış bile
    https://forum.donanimhaber.com/ozgur-irade-gercek-mi-yoksa-yanilsama-mi--136030682

Sosyal deneyim başarı ile sonuçlanmıştır.Nerde cinsellik nerde dedikodu nerde boş işler varsa ordayız beyler bizden bir cacık olmaz.

Çoğumuz anadolunun ücra bir yerinde fakir bir ailenin çocuğuyuz apartmandan bozma bir üniversitede zar zor dersleri geçerek bir şeyler olduğumuzu sanıyoruz.
    Biz bu kafayla mı Avrupayla kafa ölçüştüreceğiz Ortadoğuluyuz bunu herkes kabullensin.

Kimse bana masal anlatmasın Anadolunun şurasında fakir bir ailede doğmuş da şimdi alanında elle gösteriliyor falan filan diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

basicodemine bu mesajı paylaştı

• Kardeşimm biz senin deney tahtanmıyız niye bizi denek olarak kullanıyosun

Ayrıca o çok popüler olmasından şikayet ettiğin konular toplumun her kesimine hitap eden, en bilgisiz en cahil insanın bile yorum yapıp bir fikir ortaya koyabileceği sosyal konular dolayısıyla bu kadar tıklanmasından, görüntülenmesinden daha doğal ne olabilir?

Ama o fazla cevap gelmedi diye sitem ettiğin diğer konunda ise fizikle felsefeyi karıştırıp ancak iki alanda da bilgi sahibi olanların yanıtlayabileceği bir soru sormuşsun.

Şimdi ben de uzay fiziği ile ilgili bir konu açıp soru sorsam ve sonra da buna niye cevap gelmedi ulan diye ağlayıp sızlansam mı
  • Re(Z)

• @Theologist gel sana rakip çıktı.
  • Vay be bu bölümde benden başka deney yapan varmış ve ben denek olmuşum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Vay be bu bölümde benden başka deney yapan varmış ve ben denek olmuşum
    Bence sen kendin bir deneysin.
  • Bunları yabancı bir forumda da denesen pek farklı bir sonuç çıkmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 26 Kasım 2018; 21:3:50 >
  • Öne çıkardım.

Son konunda lisans mezunu olmama rağöen yabancı terimler var birşey anlamadım sadece tahmin yürütebilirim.

E ben okumuş biri olarak konunu anlamıyorsam buradaki diğer yaşı küçük ve okul okumamış insanlar nasıl bir yorum yapabilir?

• Tüm donanımhaber olarak biz senin deney yapacağını biliyorduk, o benim en beğenilen silinen yorumum falan hepsi danışıklı dövüş açtığın konulardaki tartışmalar hep düzmeceydi.

Müthiş. Bir özel mesajlaşma grubu ağı kurduk adminlerle falan beraber.

Sonunda itiraf edecekmi deney yaptığını acaba diye iddia ya dahi girdik ve haklı çıktık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan insanlar senin boş felsefi konuna neden mesaj atsın buraya eğlenmeye geliyoruz toplumun nabzını tutmaya geliyoruz bide aklınca toplumun hesabını kesmiş piskolojisi bozuk asosyal
  • Çok haklı noktalara değinmişsin kardeşim helal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E7CC76DBE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cevap verdim, tatmin etmedi heralde.
  • Konunun sonunda öğrenilmiş ezikliğe bağlamasaydın iyi gidiyordun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Rekabet iyidir, en güzel Türk milletini gömeni buluruz. Tekellik hiçbir zaman iyi olmadı
  • sorunu saptamışsın ee bi çözümün vardır heralde bu kadar uğraştığına göre yoksa bu söylediklerin yıllardır bilinen şeyler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu da bir sosyal deney oldugu icin cevap yazsam mi bilemedim
  • Psikolog musun sosyolog mu doktor musun halk bilimci misin toplum bilimci misin kimsin de sosyal deney yapıyorsun? Binde eline kamera alıp sosyal deney yapan ergen tipler var youtubeda. Kendinizi ne sanıyorsunuz allah aşkına. Sosyal deney yapmış . Hay allahım ya

• Cinsellik sattırır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.