Şimdi Ara

Sosyal deneyim başarı ile sonuçlanmıştır (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
42.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sosyoloji 101 terk veya kitabi bile acmamis en guzeli sana ben aciklama yapyim

insanin temel ihtiyaclari vardir su, yemek ,uyumak ,sosyallesmek ,sevismek ,bir statuye sahip olmak gibi ve bunlarin her biri bi insan icin olmazsa olmazlarindandir

Cinsellik temel ihtiyac ama olayi anlamak icin o konularda yemek yememek onemlimidir diye acsaydin ve sonra aaa siz yemek yiyosunuz o zaman sizden bi cacik olmaz diye kinasaydin ne kadar komik olurdu demi?

Simdi sen diceksinki yemek yemek ile sevismek birmidir EVET birdir ikiside temel ihtiyactir literatuara gore benim kendi dusumcem degil hos ac kitabi oku

Burasi orta dogu ve cinsel devrimi bu halk basaramamis ama bu erkeklerin ve kadinlarin elleriyle iliskiye girdigini ve zorunlu ihtiyaclarini karsilamiyo anlamina gelmiyor
    Bide forumun ortalama iq su oldukca dusuk ama zaten turkiyninkide bati halklarindan dusuk arablardan sonra biz geliyoruz cok az farkimiz var
  • ülkedeki en çok tercih edilen forum sitesi burası olduğuna göre,

istisnalar kaideyi bozmaz, genellemelerin yaklaşık doğru,

o yüzden, konu kilit, üye forum kapanabilir
  • DemonHand D kullanıcısına yanıt
    sosyal deneyi isteyen yapar ama böyle saçmalıkları sosyal deney olarak tanımlarsalar kıçımızla güleriz.

gidin yabancı platformlarda aynı konuları açın ilgi gene aynı olacak böyle saçmalıkla ülkenin zeka seviyesini ölçenler kendi zeka seviyesini ortaya çıkarıyor.
  • mojman kullanıcısına yanıt
    Mojman haklı beyler.Sonuçta gerçek hayatta hep bunları tartışıyoruz, bari forumda eğlenelim kafa dağıtalım.
    Ben diyelim bugün işte bizim çaycıyla paralel evren deneysel midir yoksa empirik yapıdan yoksun mudur onu tartıştım...

Şaka bir yana, bu ülkede KİMSE ağlamasın neden bizde doğru düzgün iş yapılmıyor, biz neden fakiriz diye.Erkekler kahve kafasından, kadınlar da kısırlı altın günü kafasından çıkmadıkça bu ülkeden adam olmaz.Ah Neyzen Tevfik ne güzel söylemiş...

"Melâmet mülkünün meczubuyum ben, y*rak bir milletin mensubuyum ben..."
  • mal bir konuya mal gibi yorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

sosyoloji 101 terk veya kitabi bile acmamis en guzeli sana ben aciklama yapyim

insanin temel ihtiyaclari vardir su, yemek ,uyumak ,sosyallesmek ,sevismek ,bir statuye sahip olmak gibi ve bunlarin her biri bi insan icin olmazsa olmazlarindandir

Cinsellik temel ihtiyac ama olayi anlamak icin o konularda yemek yememek onemlimidir diye acsaydin ve sonra aaa siz yemek yiyosunuz o zaman sizden bi cacik olmaz diye kinasaydin ne kadar komik olurdu demi?

Simdi sen diceksinki yemek yemek ile sevismek birmidir EVET birdir ikiside temel ihtiyactir literatuara gore benim kendi dusumcem degil hos ac kitabi oku

Burasi orta dogu ve cinsel devrimi bu halk basaramamis ama bu erkeklerin ve kadinlarin elleriyle iliskiye girdigini ve zorunlu ihtiyaclarini karsilamiyo anlamina gelmiyor
    Bide forumun ortalama iq su oldukca dusuk ama zaten turkiyninkide bati halklarindan dusuk arablardan sonra biz geliyoruz cok az farkimiz var
    Diğer konulardaki yorumlarını görmesem seni ciddiye alabilirdim belki.

Öğrenmek de bir ihtiyaçtır, her şey ihtiyaçtan doğar. Senin cinsellik dediğin şey bilimsel gerçeklerden oluşan konulardan oluşmuyor ne yazık ki. Cinsellikle alakalı bilimsel konular olsa buna ihtiyaç diyebilirdik bir nebze, lakin başkasının çapkınlığı veya haytalığı senin ihtiyacın olamaz. Başlı başına herkesi ilgilendiren bir bilimsel konu senin ihtiyacın olabilir.

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    neye dayanarak sevismenin bi insan ihtiyaci olmadigini soyliye biliyorsun?

bende kaynak vereyim google a yaz bakalim maslow un insanin biyolojik ihtiyaclari diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan66 -- 28 Kasım 2018; 21:41:24 >
  • sanki avrupalının hiç cinsel sorunu yok ,hiç ilgilenmiyor ,sanki herkes birbiriyle yatıp kalkıyor
    artık moda oldu avrupa da şöyle böyle demek

senin açtığın konular zaten masaldı :)

bir konunun çok ilgi çekmesi senin başarın değil ,herkesi ilgilendiren konular olduğu içindir
    kızlık zarı konusunun zenginlik yada fakirlik ile ne alakası var ,zengin olanlar her şeye razı mı demek istiyorsun ?

fakirler zenginlerin hiç sorunu yok zanneder ,büyük ihtimal sende fakir olduğun için bilmiyorsun :)
  • Güzel tespit tebrikler. Kabullenemeyen orta doğulular kudurmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengizhan66 kullanıcısına yanıt
    Üreme sadece nesli devam ettirmek için gerekli, canlının yaşamını devam ettirmesi için gerekli değil. Seks, alkol, futbol vb sadece bağımlısına ihtiyaçtır, tüm insanlara genellenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha psikiyatrın ne iş yaptığını bilmiyorsun gelmiş psikiyatr şunu yapamaz sen mi yapıyorsun diyorsun. Daha detaylı psikolojik analiz yapmakla, sosyal deney yapmanın arasındaki farkı bilmiyorsun gelmiş 20 IQ ile bana çemkiriyorsun. Ulan psikiyatrın işi detaylı psikolojik analiz yapmak değildir. Sosyal deneyi de herkes yapabilir, sosyal deney detaylı psikolojik analiz yapmak değil, verilen tepkilerden çıkarılan yüzeysel sonuçlardır liseli velet. Noldu, kafan basmadığı için yapamadığını başkalarının yapabildiğini görünce sinir krizi mi geçirdin? Ya da psikoloji bölümünden mezun oldun da iş bulamayıp bunalıma mı girdin? Belki de kendi işinin %1'ini başkalarının yapabildiğini görünce sinir krizi geçirmiş olabilirsin. Ama bu kadar düşük zekâ ile seni psikoloji bölümünün kapısından içeri alacaklarını sanmıyorum. Yürü git şimdi canımı sıkma bacaksız.
  • Böyle saçmalık dediğin nedir? Yapılan sosyal deneydir işte. Genel olarak bir konudaki tutumun değerlendirilmesi sosyal deneydir. Buna saçmalık demen gerçeği değiştirmiyor.

Bak ben sosyal deneyi herkesin yapılabileceğini savunuyorum ve burda yapılan sosyal deney zaten. Sanki elemanın yaptığını savunuyormuşum gibi konuşuyorsun. Elemanın yaptığı saçmalık zaten. İnsanların ilgi alanlarına göre zekâ seviyelerini ölçmeye çalışmak kadar aptalca bir şey yok. Valla yabancı platformda üniversiteli kızlarla ilgili bir konu açılsa ne kadar ilgi olur bilmiyorum çünkü ben genelde yabancı forumlarda oyunlarla ilgili konuşurum, gidip böyle Türk forumlarında olduğu gibi bir meseleyi tartışmam ama burdaki kadar ilgi olacağını sanmıyorum. Çünkü yabancılarda, özellikle de batıda seks bir tabu değil. Dolayısıyla insanların ilgisini çeken bir konu da değil. Sen mesela git bir Türkle off şu hatun nasıl falan diye konuşmaya başla anında cinsel muhabbet başlatırsın ama bunu yabancılarda yaparsan bizdeki gibi seviyesiz bir muhabbet olmaz. Mesela oynadığım bir oyunda kızlardan bahsediyorduk, 155 civarı boyundaki kızların seksi kalçalara sahip olduğunu söylemişti adamlar. Yani seviye buydu ama Türkiye'de olsa böyle bir analiz yapılmak yerine direkt vajina, kalça ve memeye odaklanılır anlatabiliyor muyum? Ve bilimsel konular yabancı platformlarda Türkiye'den kat be kat daha ilgi çeker. Çünkü yabancı forumların dili İngilizce'dir ve İngilizce de global bir dil olduğundan her milleti kapsar ve yabancılar genelde bu tür konulara Türkler'den daha fazla ilgilidir.

• Temel ihtiyaçları gidermeden aforizma mı kasacaz bi de dümbelek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kuduran it cami duvarına işermiş senin gibi conilerde tef çalıyor ne yapsan boş işte..
  • DemonHand D kullanıcısına yanıt
    Liseli bebe sensin. Boğaziçi mezunuyum ve 39 yaşındayım. 20 IQ mu :))) he ergen sosyal deneyci he iq 20 bende. Millet iyice sıyırmış kafayı. Ulan şu sosyal deney yapıyorum diyen kendini bişey sananlardan biri bana bi denk gelecek sokakta. Dünyanın kaç bucak olduğunu gösteririm ben ona.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükük müsün la sen sjsjssn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • git yabancı bir forumda aynı deneyi yap öyle karşılaştır burda ahkam kesme sixden bi cacık olmaz diye senden çok olcak sanki deney yapmışmış
  • Losolo bobo sonson. Boğozoço mozonoyom vo 39 yoşondoyom ulan tıfıl ben 26 yaşındayım bebe değilim. Sen Boğaziçi mezunu falan değilsin daha YGS'de barajı geçememiş, üniversiteye girememiş meslek lisesi mezunu bir veletsin. Daha mantıklı argüman sunamayıp cahil cahil tartışıyorsun. Hani göstersene diplomanı, görelim Boğaziçinden nasıl bir cahil çıkmış canım benim. İstersen Harvard'dan mezun ol bu kafayla 20 IQ'lu bir liselisin. Ben psikoloji ile ilgili tek bir kitap okumadığım hâlimle bile senin o psikoloji diplomanla yapabileceğin psikolojik çıkarımlarınla yarışır ve senin uygulayacağın taktikleri ezer geçerim, liseli. Psikolojiyi sadece uzmanların yorumlayabileceği bir olgu sanma. Düşünebilen herkes yorumlayabilir psikolojiyi. Bu insanın temel özelliğidir. Karşısındakini anlayıp empati yapma ve çıkarımlarda bulunma. Beynin var, kullan. Ergen değilim evlat, sosyal deney de yapmıyorum. Sana sosyal deneyi herkesin yapabileceğini söyledim zaten, klasik yobaz tavırlar sergiliyorsun. Kafayı sıyıran da sensin, basit bir konuyu nerelere getirdin, sinir krizi geçiriyorsun resmen. Kudur. Sosyal deney yapmıyorum ama kendimin sosyal deney yapanlardan milyon kat daha üstün olduğunun farkındayım ve bunu iddia da ediyorum. Yani o kendini bir şey sanıyor dediğin tiplerden çok daha gıcık olabileceğin bir tipim. Sosyal deney yapmakta bir şey yok ben senin gibi tiplerin güzel analizini çıkarıyorum bak. Senin gibi tiplerin ezikliğini falan bayağı iyi algılayabiliyorum. Ulan senin gibi böyle ufak tefek şeylerden millete atar yapan sünepe bordo klavyelilerden biri bana reelde denk gelecek var ya klavyeyi kafasına vura vura yontarım o kafasını. Gel sana adres vereyim, bir tarafın yiyorsa gel madem o kadar sorun ettin. Ha yer mi 39 yaşındaki amca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemonHand -- 29 Kasım 2018; 11:59:0 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.