Şimdi Ara

Savcılık kararıyla geçmiş telefon görüşmeleri içeriği çıkar mı acilll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
186.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nişanlımın hattı benim üzerime.. Onun bir iki yanlışını yakaladım. Arıyorum sürekli meşgul kiminle konusuyosun dediğimde hep bir bahane günlerdir araştırma yapıyorum ama net bir cevapla karşılaşamadım. Sorum şu ki geçmiş dönem telefon görüşmelerinin içeriğine ve mesajların içeriğine savcılık yoluyla ulaşmam mümkün mü ?
    Başına benzeri olaylar gelenler lütfen yardımcı olun. Savcılık bana yardımcı olabilirse hemen yarın başvurmak istiyorum ama bazıları da savcılık zaman kaybı boşuna uğraşma diyorlar.. Kafam çok karıştı

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerrr...

• Nişanlına sorduğun halde söylemiyorsa nişanı boz, savcıyla falan uğraşma.
  • Savcılık kararıyla çıkarda bildiğim kadarıyla bir suç unsuru olması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyeceksin savcıya nişanlım başkasıyla görüşüyor onu bi takip ettirsene mi diyeceksin ? Hey Allahım ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

Nişanlına sorduğun halde söylemiyorsa nişanı boz, savcıyla falan uğraşma.

+1

• Hangi operatorse ordan ulasirsin diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahkeme kararı olmaksızın kimsenin görüşmeleri kayıt altına alınamaz !
    Bu anlamda görüşme ve mesajların içerigi kayıt edilmediği için sonradan alınan kadarla dahi ögrenmek mümkün degil ancak hangi saat de kiminle görüştü kiminle mesajlaştı onlar kayıt altında ulaşılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Ne diyeceksin savcıya nişanlım başkasıyla görüşüyor onu bi takip ettirsene mi diyeceksin ? Hey Allahım ya...

Hayır hat benim üzerime çıkarsın bütün telefon görüşmelerini evlenicem evlilik de boşanmak kadar önemli boşanma davasında uğraşıyorlarsa bunda da uğraşacaklarını ümit ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Penguin

Hangi operatorse ordan ulasirsin diye biliyorum

Operatörde sadece hangi numarayla kaçta kaç dakika görüşmüş o çıkıyor. İçerik görüntülenmiyor..
  • faturalı hat olsaydı döküm isterdin operatörden. ordan numarayı arayıp kimle konuştugunu öğrenirdin. ama faturalı mı acaba?

edit içeriği öğrenemezsin ki hiç bir şekilde zaten. numarayı öğrenmeye çalış kim oldugunu öğren öylede. sonrasına bakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samilton -- 1 Temmuz 2014; 17:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enyalioss

quote:

Operatörde sadece hangi numarayla kaçta kaç dakika görüşmüş o çıkıyor. İçerik görüntülenmiyor..

E bul numara sorugula bakalım kimin üstüneymiş ordan varırsın bi yerlere
  • Tüm konuşmalar .amr olarak 1 gb a kadar kaydedilir buda ortalama 3- 5 yıllık telefon görüşmesi demektir.

Olası bi olay yada suça karıştığınızda bu kayıtlar özel yetkili savcılık izniyle çıkarılır teknik polis ekibi olarak dinlenilir.

Bunun içerisinde geçen kelimeler sound finder tarzı programlarla anahtar kelime olarak aratılır (örneğin bomba, ölüm) direk sonuca ulaşabilir.

Sorun şuki senin benim ilişki muhabbetimiz için savcılığın böyle bir şeye izin vericeğini sanmıyorum.

Ergenekoncuysan bu durumda kayıtların ortaya çıkar tıpkı büyük biraderlerin izniyle İrtica tehlikesi diye uydurma komplo olucakki anca öyle incelerler.
  • Online işlemleri dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahkeme kararı lazım kaldı ki daha evli değilsiniz
  • Nişanı at gitsin. Bunun kolay yolu var ama vermek istemiyorum konuşarak çözün yoksa göreceksin alacaksın eline silahı ohoo vebali bana.
  • Eğer savcılıktan izin alırsan,kimlerle ne zaman kaç dakika görüştüğüne ulaşabilirsin.ama görüşmenin içeriğine ulaşamazsın.

Not:kesin bilgi
  • herhangi bir suç unsuru yoksa bakamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelwiN

Online işlemleri dene

Denedim numaranın ilk birkaç rakamı çıkıyor işe yaramıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMüb

quote:

Orijinalden alıntı: Enyalioss

quote:

E bul numara sorugula bakalım kimin üstüneymiş ordan varırsın bi yerlere

numaranın hepside çıkmıyor ilk bir kaç rakamı işimi görmüyor ki aslını sorarsan bide merak ediyorum ne konuşulmuş ne anlatmışlar kimse karşıdaki birbirlerine

• senin keyfi isteiğine göre çıkmaz.

polis bir suç unsuru bulur onların kararı ile talep edilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.