Şimdi Ara

Soru - Cevap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
2
Favori
16.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

Kmt'lerin topu daha hızlı doldurması için %75 yükleyici mi almalı acaba ? Ne kadar hızlandırabilir bilen varmı ?

Equipment Large-Caliber Artillery-Shell Rammer
    -10 % loading time

Bu parça gerçekten etkin bir şekilde merminin hızlı dolmasını sağlıyor.
    sen %75 derken neyden bahsettin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihat034

quote:

Kmt'lerin topu daha hızlı doldurması için %75 yükleyici mi almalı acaba ? Ne kadar hızlandırabilir bilen varmı ?

Equipment Large-Caliber Artillery-Shell Rammer
    -10 % loading time

Bu parça gerçekten etkin bir şekilde merminin hızlı dolmasını sağlıyor.
    sen %75 derken neyden bahsettin ?

Ekipman iyi fikirmiş hiç aklıma gelmemişti saol.

Demek istediğim yükleyici görevindeki mürettebatı %50 eğitilmiş olarak değilde %75 eğitilmiş olarak alırsak en azından yükleme süresini %5 azaltır mı? m37 o kadar hantal ki çile çektiriyor.

• Sende oyuna başlaya başlaya arti ilemi başladın. okadar maç yaptım hiç haz etmedim şu tanklardan. (artiden)
  • Yukardan taktikleri manevraları izlemek iyi oluyor, sahaya inmeden birkaç şey öğretiyor.
  • quote:

Yukardan taktikleri manevraları izlemek iyi oluyor, sahaya inmeden birkaç şey öğretiyor.

Loader ı %75 olarak parayla eğitirsen tabiki daha çabuk load yapıcak ama bunun nasıl hesaplandığını bilmiyorum. bahsettiğim parçayı alırsan gözle görülür bir fark olcak bunu diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Sende oyuna başlaya başlaya arti ilemi başladın. okadar maç yaptım hiç haz etmedim şu tanklardan. (artiden)

Artyleria oynamak prof oyuncu işidir, amatör oyuncular yanından bile geçemez... Anca havadan kafasına inen topu görme şerefine nail olurlar masum köylü Uber gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASEINIAI -- 13 Mart 2012; 16:09:28 >
  • Res var Particles yok artık 7.1.1 de bu namludan çıkan parlaklık efektini nasıl kapatabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 13 Mart 2012; 20:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihat034

quote:

Yukardan taktikleri manevraları izlemek iyi oluyor, sahaya inmeden birkaç şey öğretiyor.

Loader ı %75 olarak parayla eğitirsen tabiki daha çabuk load yapıcak ama bunun nasıl hesaplandığını bilmiyorum. bahsettiğim parçayı alırsan gözle görülür bir fark olcak bunu diyebilirim.

Tankı sattım kurtuldum

• sorum şu
    random maclarda noob oyuncularla aynı takıma düşmeyi engelleme gibi bir şansımız varmı acaba 6 kill alıyorum gene kaybediyoruz deli oldum yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

sorum şu
    random maclarda noob oyuncularla aynı takıma düşmeyi engelleme gibi bir şansımız varmı acaba 6 kill alıyorum gene kaybediyoruz deli oldum yaaa

platoon yapmak tek çözüm. istatistiklerde büyük artış sağlıyor ama ben sevmiyorum tek takılmak daha zevkli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigthunder -- 17 Mart 2012; 18:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

quote:

sorum şu

platoon yapmak tek çözüm. istatistiklerde büyük artış sağlıyor ama ben sevmiyorum tek takılmak daha zevkli :)

bende pek platton sevmiyorum tek oynamak daha cok zevk veriyormu desem yoksa daha hızlı mı oynuyorum arası bi şey cözüm yok sanırım keşke oyuncu lwl olsaydı statlara göre birbirine yakın oyuncular aynı maclara düşerlerdi

• quote:

bende pek platton sevmiyorum tek oynamak daha cok zevk veriyormu desem yoksa daha hızlı mı oynuyorum arası bi şey cözüm yok sanırım keşke oyuncu lwl olsaydı statlara göre birbirine yakın oyuncular aynı maclara düşerlerdi

plat attığın adamlarla beraber hareket etmezsen biriniz ölür biriniz sağ kalır. Haliyle ölenler kalanları 10 dk felan bekler buda sıkıcı oluyo. bizim platta erken ölenler genelde maç bitene kadar beklemek yerine plattan çıkıp tek başına maça girer ve sonra tekrar buluşuruz felan. Tek oynamak hiç zevkli değil.
  • 2 sorum var:

1) bir üst model boş tank alınca eski tankımdaki ekibi buraya koydum diyelim. ekibin tecrübe puanı azalıyor, peki aynı adamları yine eski tankıma koysam kaldıkları tecrübe puanından devam mı ederler? mesela üst modelde 60 puan, eski tankla 80 gibi devam ederler mi?

2) mürettebattın tecrübesi yüz olunca gelen bonus özellik bir sefere mi mahsus yoksa sürekli her tankla her seferde 100 yapınca yeni özellik veriliyor mu?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

2 sorum var:

1) bir üst model boş tank alınca eski tankımdaki ekibi buraya koydum diyelim. ekibin tecrübe puanı azalıyor, peki aynı adamları yine eski tankıma koysam kaldıkları tecrübe puanından devam mı ederler? mesela üst modelde 60 puan, eski tankla 80 gibi devam ederler mi?

2) mürettebattın tecrübesi yüz olunca gelen bonus özellik bir sefere mi mahsus yoksa sürekli her tankla her seferde 100 yapınca yeni özellik veriliyor mu?

teşekkürler.

1) Hayır eski haline dönmüyor. Neye çevirdiysen o modunda devam ediyor.

2) 1 kereye mahsus değil, %100 olan her crew için ek özellik verebilirsin. Yeni update ile biraz değişiklik yapıyorlar, onu da zamanla öğrenirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ulean

quote:

Orijinalden alıntı: metabor

2 sorum var:

teşekkürler.

1) Hayır eski haline dönmüyor. Neye çevirdiysen o modunda devam ediyor.

2) 1 kereye mahsus değil, %100 olan her crew için ek özellik verebilirsin. Yeni update ile biraz değişiklik yapıyorlar, onu da zamanla öğrenirsin

teşekkürler, 100 yapmak da zahmetli iş.

• a300 toshiba laptopın kac tane ene entegresi var onarımı mümkün mü
  • Merhaba Jagdtiger hakkında kullanan arkadaşlara birşey sorucaktım,
    Sorum modül konusunda,

Jagdtiger ----> Rammer, Camo ve Binocular Telescope, Denedim memnun kalmadım
    Jagdtiger-----> Rammer, Binocular Telescope ve Vent, En çok memnun kaldığım
    Jagdtiger-----> Vent, Camo ve Binocular Telescope, Denedim memnun kalmadım
    Jagdtiger-----> Vent, Rammer ve Coated optics, nasıl olur ?

credi biriktirdiğim için satın almadığım Coated Optics kaldı denemediğim, sürekli hareket halinde olduğunu varsayarsak, bu modülle nasıl olur, çünkü camo ve binocular telescope 3 saniyeden sonra devreye giriyor, tank büyük olduğu için zaten camo pek etkili gelmedi bana, kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Şimdiden teşekkürler..
  • Jagdtiger-----> Vent, Rammer ve Coated optics, nasıl olur ?

ben faidesini göremedim . binocular en iyisi.
  • KingTiger a modül olarak rammer harici ne almalıyım
  • arkadaşlar oyuna yeni basladım ama az cok cözdüm 4.seviyeye geldim sayılır sizce ruslardan kv agacından mı gidiyim yoksa almanlardan tiger tarafına mı yardiriyim ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.