Şimdi Ara

Soru - Cevap (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
2
Favori
16.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MerkavaV

quote:

Orijinalden alıntı: ulean

Is-4'ün tier 10 olması gelecek olan güncellemede olmayacak değil mi?

7.3 sürümünde IS-4 tier10 olacak bildiğim kadarıyla.
    7.2 sürümüyle birlikte usa 2. td ağacı ve heavy ağacında tier9-10 değişimleri olacak..

Teşekkürler, o zaman is-4'ü kasmak için gerekli zamanım var
  • Benim eski elit olan tanklardan kalan exp ler var dı onları free exp dönüştürmek için 1250 altın alacağım ama almadan önce çevirmek için ne yapmam gerekir direk çeviriyormu yada ne kadar altınla nekadar free exp üretiyor bi yardımcı olursanız sevinirim.
  • Yanlış hatırlamıyorsam 2500 altına 50 bin Xp yi Free XP ye çevirebiliyorsun Elite&Premium tanklarındaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cscfounder

Yeni gelecek 7.2 patchi ile amerikan tank destroyer ağacına turretli td dalı eklenecek. Yeni gelen patch ile M10 wolverine den M18 Hellcat e geçiş seçeneği de olacak. Bendeki M10 wolverine ise elit. Yeni patch geldiğinde M18 Hellcat i oynamak için tekrar M10 wolverine ile tecrübe puanı biriktirmek zorunda mıyım yoksa tank zaten elit olduğu için M18 hellcat araştırması yapılmış mı olacak?

sorum hala geçerli arkadaşlar...
  • M10 dan M18 Hellcat'e geçiş varsa ve bu iki tank aynı Tier ise m10'unda 13 bin xp & Free xP hazırda beklese yeterli olacaktır.
  • M10 tier 5, M18 ise tier 6 td. Sanırım M10 elit olmasına rağmen yeni yama ile elit statüsü kaybolmuş olacak ve M18 hellcat için yeniden tecrübe puanı biriktireceğim....
  • şuan m4a3e2 tankım var fakat çok yavaş yeni palet takmama rağmen.hızı max 38 paletin ama düz arazide yada yolda max 22-23'te gidiyor nasıl hızlandırabilirim?benimkiyle aynı tanklar benden daha hızlı.ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness_World

şuan m4a3e2 tankım var fakat çok yavaş yeni palet takmama rağmen.hızı max 38 paletin ama düz arazide yada yolda max 22-23'te gidiyor nasıl hızlandırabilirim?benimkiyle aynı tanklar benden daha hızlı.ne yapmam gerekiyor?

son motor ve mürettebatın %100 ise aynı gitmeniz lazım.
  • quote:

şuan m4a3e2 tankım var fakat çok yavaş yeni palet takmama rağmen.hızı max 38 paletin ama düz arazide yada yolda max 22-23'te gidiyor nasıl hızlandırabilirim?benimkiyle aynı tanklar benden daha hızlı.ne yapmam gerekiyor?

Tankın son motoru takılmı?Eğer değilse 32 ye ulaşamazsınız anca bayır aşağıya o hıza ulaşır.Bide mürettebattan driverda etkili %100 mü?
  • Vk3601 ile nasıl bir taktik geliştirmeliyim crewler %100 vkdan sonra tiger vs. Almadan e serisinden tank alabilirmiyim birde 7-8 aydır oyuna girmiyorum hesabım kapatılmışmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

Benim eski elit olan tanklardan kalan exp ler var dı onları free exp dönüştürmek için 1250 altın alacağım ama almadan önce çevirmek için ne yapmam gerekir direk çeviriyormu yada ne kadar altınla nekadar free exp üretiyor bi yardımcı olursanız sevinirim.

25 xp çevirmek 1 gold.
  • Soru Zafer kazandığımızda kazanılan exp kaç ile çarpılır.
    Cevap Kazanılan exp 1,85 ile çarpılır. Parasal değişiklik olmaz.
    Kaybetsende kaybetmesnizde alıcağiniz para aynıdır.
  • quote:

Tankın maksimum hızı hiç bir şekilde değişmez. Düz bir yolda uzun süre gidersen, yada yokuş aşağı gidersen maksimum hızına ulaşırsın.

Tankın hızlanmasını şunlar etkiler
    1. Driver'ın yüzdesi
    2. Commander'ın yüzdesi (Driver'ın yüzdesini artırır)
    3. Motor'un gücü. (Genel olarak yüsek tier motorlar daha çabuk hızlanmana yarar)
    4. Ventilation (Driver'ın ve Commander'ın yüzdesini artırır)
    5. Additional Grousers (Sadece bazı alman tankları için hızlanma katsayısını artırır)
    6. Engine Consumableları (100-octane Gasoline, Lend-Lease Oil, Quality Oil, Removed Speed Governor)

Özet olarak bunlardan bir yada bir kaç tanesi yüzünden diğer tank senden daha çabuk hızlanıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: haeras

quote:

Tankın maksimum hızı hiç bir şekilde değişmez. Düz bir yolda uzun süre gidersen, yada yokuş aşağı gidersen maksimum hızına ulaşırsın.

Tankın hızlanmasını şunlar etkiler
    1. Driver'ın yüzdesi
    2. Commander'ın yüzdesi (Driver'ın yüzdesini artırır)
    3. Motor'un gücü. (Genel olarak yüsek tier motorlar daha çabuk hızlanmana yarar)
    4. Ventilation (Driver'ın ve Commander'ın yüzdesini artırır)
    5. Additional Grousers (Sadece bazı alman tankları için hızlanma katsayısını artırır)
    6. Engine Consumableları (100-octane Gasoline, Lend-Lease Oil, Quality Oil, Removed Speed Governor)

Özet olarak bunlardan bir yada bir kaç tanesi yüzünden diğer tank senden daha çabuk hızlanıyordur.

Paletin yada paletlerin hasar almışsa hızlanman gecikir hatta düşer

• arkadaşlar bu test server nedir? nasıl girerim?
  • quote:

arkadaşlar bu test server nedir? nasıl girerim?

Suan öyle birsey yok büyük çaplı patchler gelmeden önce Test serverları açılır ve hatalar bulunur onarılır bunlar ne zaman açılıyor diyorsanda Launcher'i açtığında belirtir zaten.
  • Arkadaşlar şu anki tankım stug3 .Ben onla oynuyorum imha olunca çıkıp t-28 ile oynuyorum boş durmasın o da kasılsın diye.Şimdi neredeyse jagdpz4 ü açacağım.Aynı zamanda kv tankınada birşey kalmadı exp olarak. 630 k kredi var bende.İlk hangisini almam doğru olur?Forumda kv para makinesi deniliyor.KV alırsam hangi topu takarak yola devam edeyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lütfü696

Arkadaşlar şu anki tankım stug3 .Ben onla oynuyorum imha olunca çıkıp t-28 ile oynuyorum boş durmasın o da kasılsın diye.Şimdi neredeyse jagdpz4 ü açacağım.Aynı zamanda kv tankınada birşey kalmadı exp olarak. 630 k kredi var bende.İlk hangisini almam doğru olur?Forumda kv para makinesi deniliyor.KV alırsam hangi topu takarak yola devam edeyim?

Kesinlikle once KV al. Jagdpz4 sac bas yoldurabilir.
    KV'nin stock hali de t-28'den sonra cok kotu gelecektir.
    KV'nin son iki topuda çok eğlenceli.
    152mm dolumu com uzun sürer ama 700+ damage cok raht vurursun tier7 TD ve mediumlara tek atabilirsin.
    107mm ZiS-6 ise inanılmaz bir top asıl bu topu takınca KV para makinasına dönüşüyor. 167mm penetrtion ile bayğı bir ust tiere hasar verebiliyorsun.

• 7.2 testi ne zaman başlar tahmini ve onun devamında hemen gelirmi?
  • Arkdaşlar şu wot tweaker var ya hani oyundaki duman vs vs kapatiyor ben onu cozemedim gitti oyunu açmadanmi onu acicam yoksa oyuna girdikten sonrami? gerci iki turlude denedim binalari yıkınca felan duman yine cikiyor biri sunu anlatsin hele oyuna girdikten sonrami acicaz yoksa girmeden oncemi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.