Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=NKHEDVhiIYU

bu linkte anlatım ve gerekli olan dosyalar var buradan yapabilirsin
  • Bildirim ekranının arkaplanını değiştirme imkanımız yok mu acaba. Koyu tema sıkıcı geliyor oreo gibi beyaz yapmak istiyorum. Telefonu o kadar kullandım bu saatten sonra lineage ile uğraşmak da istemiyorum açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcnpl M kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam sistem dosyası olduğu için o tarz şeylere pek imkan vermiyor.

• Sony tema desteği sunarken diğer markalara göre bir anda geride kaldı. Şimdi bakıyorum çoğu temada sadece duvar kağıdı ve ikonlar değişiyor

• mcnpl M kullanıcısına yanıt
    kullanıcıların desteğine bıraktı tema işini hocam. Ondan dolayı bu hadle ama size daha kötü haberim var xz3 Anroid 9 ile geliyor ve inceleme videolarına baktığımda temalar kısmı yok. Büyük ihtimalle her güzel şeyde olduğu gibi Sony bunu da kaldırdı.
  • Sıfır ayarında az kullanılmış tamir görmemiş tamamen sorunsuz kutulu faturalı cihazı olup satmak isteyen varsa pm atabilir.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam öylesi zor denk gelir ama letgo ile sahibinden e bakmanızı öneririm daha rahat bulabilirsiniz.

• bende x compact var z5 compact ın kamera özelliği üstün mü?
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı kamera var. Üstünlük açısından aslında x compact daha üstün şuan oreo ile bir kaç ekleme geldi diye hatırlıyorum.

Hatta root yapılabilirse x compact için xz2 kamera uygulamaları oreo tabanlı olduğu için çok daha iyi çalışıyor.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    orjinal sarz kablosu kaybolunca yansanayi aldığım kablolar nedeniyle şarz dayanıklılığı azaldı.

bide you tobe da dizi izliyorum kendi kendine donmaya başladı telefon aramaya gelince tutukluk yapmaya başladı.

1 rakamına bastıktan birkaç saniye sonra ekranda 1 çıkıyor.

2 yıldır ben kullanıyorum.
    Xperia companion ile yazılım onarımı yapınız. Onca zamandır yazılım atılmamış ise şişme yapmıştır.

Ama yazılım onarımı öncesinde gereken dosyaları yedekleyiniz.
    youtube' da bayağıdır bende de sıkıntı oluyordu, alternatif program (vanced) kullanıyorum şimdilik sıkıntı çıkmadı.

not: telefon yaklaşık 10 ay önce tamire gidip sıfırlandığı halde youtube sıkıntılıydı.
  • Alınır mı 1050 TL'ye? tam istediğim boyut ve ucuz :( moto g'den geçicem.

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Sıfır mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgemre

Sıfır mi hocam?
    Evet hocam.

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Bence alınabilir. Ancak kamerası iyi değil o aklınızda bulunsun. Ayrıca Android 7.1 artık güncelleme almayacak. Zaten 7.1 gayet yeterli bence

• quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

youtube' da bayağıdır bende de sıkıntı oluyordu, alternatif program (vanced) kullanıyorum şimdilik sıkıntı çıkmadı.

not: telefon yaklaşık 10 ay önce tamire gidip sıfırlandığı halde youtube sıkıntılıydı.
    ben içerik üretimi yaptığım için lazım.
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    ben x compact tan üst seviye bir sony telefon olsun istiyorum alıcam
    bide ben neredeyse sony ile ericson bir aradayken 5 yıl sony ericson kullanmıştım yani sony müdavimiyim
    casper dan ağzım çok yandı. 40 veriyorsun yok 60 verdim yok 80 verdim yapılsın gine olmadı en son 150 lira vardim yapsınlar gine yapamadılar.
  • Dostlar, Compact serisinde tavsiyeniz ne olur? 2. bir telefon olarak bakiyorum. Turkiye ye son gelen modeller Z5 Compact ve X Compact sanirim

Ana telefon olarak Iphone SE 16gb kullaniyorum onu degistirip 64gb olani alacagim.
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    X compact daha mantıklı olur.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.