Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce farklı konularda iki kez garantiye gönderdim ikisindede özellikle belirttim format atmayın dedim ikisindede attılar. Yedekleme yapıyorum tekrar kurulum yaptığımda uygulamaların yarısı yok oluyo yine o yüzden servisteki teknisyenlere güvenim kalmadı artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gltsry06 G kullanıcısına yanıt
    Yedeklemeyi titanyum backup gibi bir uygulama ile yapın hocam. Sony nin ugulaması o konuda çok başarılı değil.
  • arkadaşlar compact için kaliteli cam tavsiyesi lazım.
    kaç tane aldıysam,ya baloncuk yaptı,ya çatladı,yada iz yaptı camda.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Maalesef fayda etmiyor hocam. O yüzden ucuzunu al tak. Zamanı gelince de değiştir. Çünkü ısınmaya meraklı bir işlemci oldupğu için sürekli ısınıp soğuması sonucu filmler su koyuveriyor.
  • Arka kapak çatladı :( Orijinal, ya da orijinale yakın kalitede arka cam tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Arka kapak çatladı :( Orijinal, ya da orijinale yakın kalitede arka cam tavsiyesi olan var mı?
    orjinal sadece servis te bulursun. Sony dışarıya yedek parça satmadığı için piyasadakilerin hepsi yan sanayi. Onlara da o kadar para vereceğine aliexpress den ucuzu al sıkıldıkça çatladıkça değiştir gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

orjinal sadece servis te bulursun. Sony dışarıya yedek parça satmadığı için piyasadakilerin hepsi yan sanayi. Onlara da o kadar para vereceğine aliexpress den ucuzu al sıkıldıkça çatladıkça değiştir gitsin.

Alıntıları Göster
    Serviste ne kadardır bir fikriniz var mı? (Garanti doldu.) Teşekkürler cevap için bu arada. Servis çok pahalıysa AliExpress mantıklı gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    150 200 arası bir fiyat çıkar. Yedek parçalar euro bazlı olduğundan daha az olması çok zor hocam.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    :(

Peki, çok teşekkürler bilgi için.

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Ali Express den her renk al hocam en temizi

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bizim telefonun 5.1.1 Türkiye Romu'u vardı, kaybetmiştim, bir kaç kişi sormuştu, yok demiştim, şimdi tesadüfen bir usb bellekte buldum, Mega'ya yükledim, buyrun, bol bol indirin yedekleyin paylaşın, sağım solum belli olmaz yine silerim filan :)
    https://mega.nz/#!tZMA3DgJ!lmCl8EJnm-jU5BgSarmrsUe1D8sZTpPyi0906XKfSrY
    üstad bunu internette bulamadım. megza nzden tekrar kaldırmışsın tekrar erişime açar msın ? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

üstad bunu internette bulamadım. megza nzden tekrar kaldırmışsın tekrar erişime açar msın ? teşekkürler

Alıntıları Göster
    Onun üstüne x compact

Lenovo k6 power

Xiaomi redmi 4x

Xiaomi MI6

Yaptım

Ve o rom'u sildim

Kusura bakmayın

Kolay gelsin

• Z5 Compact hala alınır mı?

• Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    Ne için kullanacağınıza bağlı hocam. Eğer gündelik işlerle devam edecekseniz iş görür ama oyundu uzun süreli kullanımdı dersek ısınmasın dersek sizi üzer.
  • İphone 6s plus kullanıyordum buna geçtim çok keyifli minik canavar, biraz kullanıp xz2 ye geçebilirim androide alışmaya çalışıyorum

• Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    Hocam Androide alışmak istiyorsanız bu biraz yanlış bi seçim ısınma sorunu devamında da pil sorunu getiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Demirmkn

İphone 6s plus kullanıyordum buna geçtim çok keyifli minik canavar, biraz kullanıp xz2 ye geçebilirim androide alışmaya çalışıyorum
    işlemci kaynaklı yanlış cihaz seçimi olmuş ama bu bile memnun etmiş ise xz2 falan baya uzun süre götürecektir. Ama şöyle birşey var hocam alacağınız xz2 ve üstü modeller maalesef pasaport kayıtlı olacak. Sony, Türkiye 'den çıktı.
  • 6s te cihazı kendime çevirdiğimde ekran açılıyordu parmak izini okuyunca da tamamen açılıyordu, bunda böyle bir özellik yok mu? Çift tıklamayı buldum ama diğeri daha pratikti

• Merhaba,

Yaklaşık 3 senedir Z5 compact kullanıyorum. Son 1 - 2 haftadır şarjı bitmeden bazen % 80 de, bazen %60 da, bazen %30 civarlarında kapanıyor ve sonrasında açılmıyor. Video izlerken ya da konum özelliği gibi bir fonksiyon açtığımda kapandığı için sorun ramde mi, yoksa pilde mi onu da pek anlayamadım. Hala kullanan ve bu şekilde bir sorunla karşılaşan var mı acaba?
  • pediastrum P kullanıcısına yanıt
    *#*#7378423#*#* kodunu gir, açılan menüde battery health (pil sağlığı) bölümünü seç. orada pilin durumu yazar. eğer kırmızı yazı ile pili değiştirmeniz gerekiyor diye yazıyorsa, servise gönderip pili değiştirtmeniz gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.