Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ile hiçbir şey değişmemiş her şey aynı ben de hata çözmüyor Sony şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relock bootloader nasıl yapabilirim?

• Yazılım onarımı ile mi kurdun güncellemeyi. Direk telefondan mı? Gayet başarılı sonuçların.
  • Arkadaşlar xperia klavye yükledim fakat hala swiftkey aktif bunu nasıl kapatıcaz?

• Note 9 a gelen pie güncellemesi ni gördüm;gerçekten güzel değişiklikler var. Sony aceleye getirmiş...

• Cihazımı Android 8 e düşürdüm fakat güncellemeleri görmüyor. 8.1 sürümü var mı? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    avtheree kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung arayüzünü komple değiştirdiği için geldi çoğu Sony ise bildiğimiz gibi olduğundan yine en safa en yakını sunmaya çabalıyor. Yakın zamanda arayüze gelirse bi gesture gelir başka da birşey gelmez maalesef.

@avtheree yazılımı atarken wipe yaptınız mı hocam ondan dolayı olabilir. Birde görmediği daha iyi aslına yok sa sürekli bildirim ekranında telefon güncellemesi var bildirimi çıkacaktı. Ve bu bildirim genel de insanları bıktırıyor. Bence dokunma böyle kalsın daha iyi. Yeri geldiğinde apk dosyalarını apkmirror dan güvenilir bir şekilde indirip kurabilirsin.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Evet arayüzde değişti doğru

• Aynen hocam Eylül ayı derlemesi. 8.1 var sandım ondan devamı için uğraştım fakat Eylül sürümü 8.0 sonmuş.
    @ouzqan Tekrar değiştirdim ve dediğiniz gibi yazılım güncelleme bildirimi gitmiyordu. Şimdi ingiliz sürümü yükledim bu şekilde bildirimsiz kullanıyorum.
  • telefonu servise gonderen arkdaslar.. kac gunde geri geliyor telefon.
  • telefonumda titreşim çalışıyor ama birisi beni aradığında titremiyor neden kaynaklanabilir bu sorun sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serocan39 -- 27 Ocak 2019; 17:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zupper79

telefonu servise gonderen arkdaslar.. kac gunde geri geliyor telefon.
    ne için gönderdiğine bağlı değişir ama bir hafta 10 güne gelir.
  • Operatörün nedir üstad?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah!

• Kamera ayarlarınız nasıl arkadaşlar bir yardımcı olun size zahmet

• serocan39 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Ses - Çağrılarda ayrıca titret kısmını aktif edip tekrar deneyim hocam

• serocan39 S kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda aynı sorundan muzdariptim bende. Telefon titreşim özelliği devre dışı gibi bir şeydi (her şey aktif olmasına rağmen). Destek kısmından test yaptım testte sorun yoktu. Donanımsal bir problem görünmüyordu. Bende pc companion ile yedek alıp sıfırlamya karar verdim. Sıfırladım titreşim çalışıyordu fakat yedekten geri yükleme yaptığımda yine aynı sorun oluştu. Sonra companion ile değilde google yedekten verilerimi geri yükledim. Şu an sorun yok. Cihaz her türlü titriyor.
  • Hangi sürümdesiniz hocam şuan?
  • Merhaba arkadaşlar dün 9.0 a geçtim yazılım onarımla suanlık bir problem yok bilginize

• Arkadaşlar batarya kalibrasyonu yapan varmı nasıl oluyor? Yazılım onarımla 9 a geçmeme rağmen telefonu şarjdan çıkarınca kısa bir süre sonra %99 a düşüyor ama kullanmadığım zaman 99 dan aşağı hiç düşmüyor

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.