Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Flashtool xz1 ve xz premium sonrası ile tam verimli çalışmıyor. Çeşitli hatalar verebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frkn50

O deger sizin kullaniminiza bağlı tahmini bir değer. Onemli değil o kadar. çok oyun oynamiyorsaniz batarya bir günü çıkarıyorsa sorun yok.
    Hocam bir günü çıkarıyor zatende anlamadığım konu 9 a geçtikten sonra şarj azaldıkça bu tahmini süre daha yüksek gösteriyor hatta yazılım onarımdan sonra şarja taktım %100 de iken baktım 7 gün 20 saat yazıyordu sizde varmı böyle problem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Problem demeyelim ona. Dediğim gibi tahmini bir sure o. misal telefonu sarjdan cikarir cikarmaz oynamaya baslarsaniz 5 saat kaldi yazar sarj %60da bırakırsanız ve 3 saat dokunmazsaniz 10 saat kaldi yazar arada acar bakarsaniz 8 saat yazar tamamen son tam sarjdan sonraki kullanimizla alakalı tahmini bir değer onu kafaniza takmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frkn50

Problem demeyelim ona. Dediğim gibi tahmini bir sure o. misal telefonu sarjdan cikarir cikarmaz oynamaya baslarsaniz 5 saat kaldi yazar sarj %60da bırakırsanız ve 3 saat dokunmazsaniz 10 saat kaldi yazar arada acar bakarsaniz 8 saat yazar tamamen son tam sarjdan sonraki kullanimizla alakalı tahmini bir değer onu kafaniza takmayin.
    Anladım hocam teşekkür ederim benim garibime giden Android 8 de böyle olmuyordu mesela şuan %87 1 gün 6 saat yazıyı 86 ya düşünce 1 gün 10 saate çıkar heralde

• İyi günler dh'ye yeni katıldım Ağustos dan beri xz1 kullanıyorum bir sorunum var android 8 de iken usb kablosu ile teybi bağlayıp usb kablosunu aux olarak kullanabiliyordum aoa 2.0 desteği vardı. Android 9 yüklediğim den beri teybe yine bağlıyorum ama ses telefondan çıkıyor sadece ama bağlı gözüküyor teyp deki tuşlardan da kontrol edebiliyorum ama dediğim gibi ses telefon dan çıkıyor teybe geçmiyor yazılım onarması yaptım yine olmadı.teyp Sony dsx-a110u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihelmas28 -- 24 Ocak 2019; 16:15:38 >
  • Ocak yaması geldi.

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizanagi -- 24 Ocak 2019; 16:52:17 >
  • Pubgde optimizasyon sorunu yaşıyorum yüksek grafiklerde hd ve hdr da oreoda yoktu böyle birşey pie da akıcı oynayamiyorum sizde de var mı sorun pubg mobile da

• quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Pubgde optimizasyon sorunu yaşıyorum yüksek grafiklerde hd ve hdr da oreoda yoktu böyle birşey pie da akıcı oynayamiyorum sizde de var mı sorun pubg mobile da
    Evet sorunlar var pugbde, bende bi keresinde hdr açık arabayla giderken ekranın solunda dikey renk bozulmaları oldu titrer şekilnde, oyunla ilgili de olabilir yada 9a yeni güncelleme gelince düzelir sanırım. Asıl sorun telefonun pubgde ısınmasını anlamıyorum sende de var mı ısınma.. V30 aynı donanımda hiç ısınmıyordu

• XZ1 cihazıma usb bellek takmak için otg aparatı kullanıyorum. Ama usb bellekleri tanımıyor. Birkaç otg aparatı ile denedim olmadı. Takılı iken telefonu yeniden başlatınca tanıyor. Bu sorunun bir çözümü var mı?
  • 5. ayıma girdim telefonla sanırsam. Çok bir problem yaşamadım. Fakat son günlerde en başından beri kusursuz çalışan üst hoparlör de cızırdamaya başladı. (alt hoparlör cızırdaması zaten en baştan beri vardı) İdare edeceğim artık gittiği yere kadar, servise bulaşmamak için. Video izlerken çok sıkıcı olmaya başladı.

• Hayır bende ısınma yok sadece kasma oluyor o kadar onuda duzeltemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Hayır bende ısınma yok sadece kasma oluyor o kadar onuda duzeltemedim
    Rev 5 mi benimki 4

• Rev 5 benimki

• Android pie sürümüne geçtikten sonra kulaklığı görmemeye başladı üstelik kulaklığım orijinal Sony gürültü engelleyici kulaklık var mı bu sorunu yaşayan?

• Güvenlik güncellemesinden sonra xz premium kullanıcılarından turkcell'li olan bazı arkadaşlarda VoLTE çalışmaya başlamış! Siz değerli turkcell kullanan xz1'lilerde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Evet sorunlar var pugbde, bende bi keresinde hdr açık arabayla giderken ekranın solunda dikey renk bozulmaları oldu titrer şekilnde, oyunla ilgili de olabilir yada 9a yeni güncelleme gelince düzelir sanırım. Asıl sorun telefonun pubgde ısınmasını anlamıyorum sende de var mı ısınma.. V30 aynı donanımda hiç ısınmıyordu

Alıntıları Göster
    Yalnız V30 Pie güncrllemesi almadı hala oreo kullanıyor. Sen V30 mu kullanıyordun daha önce hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Yalnız V30 Pie güncrllemesi almadı hala oreo kullanıyor. Sen V30 mu kullanıyordun daha önce hocam?

Alıntıları Göster
    Evet 1 ay falan hanım kullanırken bakmıştım v30a

• quote:

Orijinalden alıntı: kanun.ist

Güvenlik güncellemesinden sonra xz premium kullanıcılarından turkcell'li olan bazı arkadaşlarda VoLTE çalışmaya başlamış! Siz değerli turkcell kullanan xz1'lilerde durum nedir?
    bende turkcell im telefonu ilk aldığımdan beri volte de sıkıntı yok hatta ben kendim kapattım kullanmıyorum
  • bu hücre mesajları çok sinir bozucu kapatılmıyo mu bu ? ayarlardan durdurmaya zorla dedim olmadı arka plan verilerini kapattım yine olmadı mesajlardan hizmet mesajlarını al seçeneğini kapattım yine olmadı
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Bu son gelen güncellemeden önce Telefonun şarjı herhangi bir oranda iken mesela 95 iken telefon kapatıp açtığımda 1 oran düşüyor, bazende iki açıp kapadığında 1 oran düşüyor, Telefon her kapanıp açıldığında programların ve bootun normalleşmesi için geçen sürede biraz daha fazla enerji tüketmesi normal ancak 1 oran kadar düşmesi normalmidir acaba.?
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.