Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle önüme gelen güncellemeyi yaptığımı belirterek mesajıma başlayayım. Temiz kurulum falan yapmıyorum. Ama yinede sitelerde bu donanımdaki bi telefonun 5 senelik android telefon gibi frame atlaması nasıl açıklanabilir. Telefonda yüklü uygulama vs. de yok yani ne oyun var ne sosyal medya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

Öncelikle önüme gelen güncellemeyi yaptığımı belirterek mesajıma başlayayım. Temiz kurulum falan yapmıyorum. Ama yinede sitelerde bu donanımdaki bi telefonun 5 senelik android telefon gibi frame atlaması nasıl açıklanabilir. Telefonda yüklü uygulama vs. de yok yani ne oyun var ne sosyal medya.
    Nerde atlama oluyor..

Bende sadece güç tasarrufuna alırsam çok kötü bir arayüz deneyimi oluyor yani bariz herşey tekliyor arayüzde gözü çok rahatsız ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Nerde atlama oluyor..

Bende sadece güç tasarrufuna alırsam çok kötü bir arayüz deneyimi oluyor yani bariz herşey tekliyor arayüzde gözü çok rahatsız ediyor

Alıntıları Göster
    Normal herhangi bi haber sitesinde vs. gezerken oluyor.

• yok hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flypow3r kullanıcısına yanıt
    Stamina modu açık kullanırsan işlemci gücünü kıstığı için atlama veya takılma yapar.
    Eğer Stamina mod kapalı yapıyorsa donma telefonu onarmanız gerekmekte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secure_34

Stamina modu açık kullanırsan işlemci gücünü kıstığı için atlama veya takılma yapar.
    Eğer Stamina mod kapalı yapıyorsa donma telefonu onarmanız gerekmekte.
    Ben z3te de stamina moduna alıyorum hiç böyle bişey olmuyor.. Ki bu xz1 yani sağlam bi güncelleme lazım bu telefona.. Bi staminaya alın deneyin inanamayacaksınız arayüzyün takılmasına bildiğin kare kare geliyor herşey ama normal modda sorun yok on numara

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Isıdan ziyade statik elektriklenme ile alakalı. Kalıcı değil hemen geçiyor da ekranın çok kalitesiz, adi bir karakteristiği var, amiral gemisine yakışmayan türden. Oyun oynayıp ekranı aktif kullanan insanlar için can sıkıcı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 20 Ocak 2019; 8:32:44 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Evet statik elektriklenme ile de olabilir haklısınız. Ama mortal combat x oynuyorum ekrana sürekli kaydırma dokunma hareketleri gerektiriyor. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım şimdiye kadar. Taki anlattığım olaya kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 22 Ocak 2019; 0:52:51 >
  • Güncellemenin gelmeme sebebi Sony nin Türkiye'den çekilmiş olması olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: usta121

Güncellemenin gelmeme sebebi Sony nin Türkiye'den çekilmiş olması olabilir mi ?
    olmaz hocam. Sony gibi bir firma bunu hiç bir zaman yapmadı. 2008 den beri Sony kullanıyorum aynı parti üretim cihazlarda bile güncellemeyi hep farklı zamanlarda aldığı oluyordu. Eğer yazılımı yüklemek istiyorsanız. Flashtool ile hemen yükleyebilirsiniz.
  • Teşekkürler hocam.

• Bildiğim kadarıyla kimseye ota olarak güncelleme verilmedi. Oreo da kalanlar için full ota yayınlanmış.

Güvenlik güncellemesi halen Aralık ayı görünüyor.

Tam olarak güncellenme olması için ocak ayı güvenlik güncellemesi olması gerekiyor.

Bu sadece 8.0 da kalanlar için yayınlanmış. Elle Güncellemenin bir zararı olmaz ama çok da önemli değil

Bazı ülkelere 9.0 verilmemişti onlar için çıkmıştır. Tr ofisi de olmadığı için tr için server da otomatik güncelleme basıyor muhtemelen arada kaynamış işte

• Yeni bir problemle karşınızdayım ekranımın solunda bayağı belirgin sararma farkettim. Garantiye göndericem müsait bi zamanda bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

Yeni bir problemle karşınızdayım ekranımın solunda bayağı belirgin sararma farkettim. Garantiye göndericem müsait bi zamanda bakalım.
    bendede aynı problem oldu yaklaşık 2 ay boyunca bu şekilde kullandım kullandıkça sararma dikey bi şekilde arttı.
    10 gün önce garantiye verdim ekranı ücretsiz değiştirmişler yarın alacağım telefonu

bundan önce sony xperia e5 telefonum vardı sarı ekran probleminden 3 defa garantiye verdim en son iade ettim telefonu sony bu konuda çok çektirdi bana malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 23 Ocak 2019; 2:29:51 >
  • Ana mesajda hala rootlanmadığı söylenmiş ama belki güncel değildir diye soruyorum. Android 9 da rootlanıyor mu bu telefon,?

• Bu flash tool kullanarak Android 8 e düşürmek güvenlik açısından veya herhangi bir açıdan problem yaratır mı?

• Arkadaşlar pil 85 te iken 8 saat 30 dakika gösteriyor 84 e düşünce daha fazla gösteriyor pc companion üzerinden yeni onarım yaptım onarımdan sonra tekrar şarja taksam düzelirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 24 Ocak 2019; 1:48:5 >

• O deger sizin kullaniminiza bağlı tahmini bir değer. Onemli değil o kadar. çok oyun oynamiyorsaniz batarya bir günü çıkarıyorsa sorun yok.

• avtheree kullanıcısına yanıt
    hiçbirşey olmaz. ama xz1 için newflasher kullanmak daha mantıklı
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Farkı nedir?

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.