Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Performansta sıkıntı yok hatta daha uzun gidiyo normalde gece yatmadan önce %30 larda bıraktığım şarj şuan yüzde 50-55 civarı pil gayet iyi ana durduk yere %100 den %99 a düşüyo ya ona ayar oldum bir de şu hücre yayını kapanmıyor arkadaş ya o da pil tüketimine sebep olabilir 8 de kapanıyodu 9 da kapanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tüm uygulamaların pil tüketimini tek tek mi kısıtladınız yoksa bu işlem topluca uygulanabiliyor mu

• https://www.xperifix.com/

bu siteyi bilen varmı? ne işe yarar?
  • serocan39 S kullanıcısına yanıt
    Ses ayarlarında çağrılarda ayrıca titret açık mı ?
    Edit: pardon bunu yazan olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihelmas28 -- 29 Ocak 2019; 16:45:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • melihelmas28 M kullanıcısına yanıt
    Erişilebilirlik bölümünde titreşim kapalıymış, açtım düzeldi. Teşekkürler ilginiz için.

• Bende Vodafone luyum bende ki pil sonucu böyle.
    Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• Telefonuma şarj testi yaptım kapalı halde.
    10 dk %13 262mAh
    30 dk %46 813mAh
    Gerisini yapmadım..
    Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• Hocam hangi uygulamalar kısıtlı yazabilir yada ss atabilir misiniz?
  • arkadaşlar 9 a geçtiken sonra kulaklık sorunu yaşayan yokmu? sony nin kendi orjinal kulaklığı dahil hiçbir kulaklığı görmüyor yazılım onarım yaptım sorun hala aynı 8 oreo de hiç bir sorun yoktu 9 da görmüyor bazen bir kaç defa tak çıkar falan yapınca kafasına göre takılıyor
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Bende kulaklığı görüyor da çevirince falan sağ sol değişiyor yani bazen sağ dan geliyor sesin çoğu
    Birde nadiren telefon ile gelen kulaklığı gürültü engelleme kulaklığı olarak algılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihelmas28

Bende kulaklığı görüyor da çevirince falan sağ sol değişiyor yani bazen sağ dan geliyor sesin çoğu
    Birde nadiren telefon ile gelen kulaklığı gürültü engelleme kulaklığı olarak algılıyor.
    o bendede oluyor hocam normal sanırım jak ı az çevirince sol tarafın sesi azalıyor
  • Kulaklığım arizalandi bi tarfatan ses az geliyor garanti kapsamına girer mi?

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Cihaza root atmakla alakalı bilgiler var yazdığınız sitede
  • ben bu 9 pie sürümüne ayar oldum arkadaş 8 oreo da kullanmadığım sürece %1 dahi azalmayan şarj 9 da telefon cebimdeyken bir bir düşüyor yazılım onarım yaptım bazı uygulamaların arka plan verilerini kısıtladım senkronizasyon kapalı yine aynı birde şu lanet olası hücre yayını sorunu var kapanmıyor arkadaş illa ekrana bulunduğum bölge ile ilgili hücre yayını mesajı geliyor anlamadım bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum kimse bahsetmiyo bunlardan mesajada cevap yazan yok herkes memnun heralde 9 dan
  • Benim 9 dayken iyiydi ama Ocak güncellemesi ile kötü gidiyor bataryam

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Güncelleme tutarsız. Pil bakımından sizde iyi oldu ama genel bir iyileşmeden bahsedemeyiz bence. İyi olanların sayısı kadar kötü olan var. Benim pilimde de bariz bir düşüş var son güncellemeden sonra

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Güncelleme dosyası aynı olsada özellikle onarıö yapılmadan direk ota yani telefon züerinden yapılan ve verilerin silinmediği uygulamalar bu tarz hatalar olması çok normal üstüne kullanıcıların kendi yüklediğin uygulamalar olsun, kullanım şekilleri olsun baya etkileyici rolde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Güncelleme dosyası aynı olsada özellikle onarıö yapılmadan direk ota yani telefon züerinden yapılan ve verilerin silinmediği uygulamalar bu tarz hatalar olması çok normal üstüne kullanıcıların kendi yüklediğin uygulamalar olsun, kullanım şekilleri olsun baya etkileyici rolde.

Alıntıları Göster
    hocam bu hücre yayınları kapatılmıyo mu ya ara ara yer bildirimi geliyo çalışmasın kapatamadım bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

hocam bu hücre yayınları kapatılmıyo mu ya ara ara yer bildirimi geliyo çalışmasın kapatamadım bi türlü

Alıntıları Göster
    youtube da videolar var onlara bak istersen hocam. Ama tahminimce o ayar ya kişiler uygulamasında ya mesajlar uygulamasında yada ayarlarda mobil veri ile çağrı ayarlarındadır.
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.