Şimdi Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM} (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.940
Cevap
49
Favori
276.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

bu cihaz ne zaman ucuzlar? 1000tl civarına ?

Düşünürsen elimde sıfır, 1 aylık, beyaz, açılmamış kutuda, sony eurasia garantili cihaz var. Yanında ekran filmleri ve kılıf hediye ediyorum. Fiyat 1040 tl

yok hocam sağol, beni aşar.
  • Çağrı gelince şu yeşil topu sağa çekmek yerine direk basıp açsak olmaz mı, yok mu öyle bir seçenek-program?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximillano1 kullanıcısına yanıt
    arkdaşlar sağolun sorunum çözüldü teşekkür ederim ikinizede.
  • antonidas kullanıcısına yanıt
    o home button tuşları telin üstünde olsdaydı tek elle tutmuckmydk gene :) yha kötü dilde oyun ve interneteyken gizlese kendini ii olckda :)
  • arkadaşlar bu alt barın son sürüm ile şeffaf olması sadece ana ekranda ve anamenü de oluyor değil mi ? oyun uygulama filan açınca alt taraf gene siyah bende. şeffaf bile değil.
    sizde de bu şekilde değil mi ?
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    AYNN YHA OYUNDA VE İNTERNETTEYKEN KEŞKE ALTTAKİLER GİZLENSE EKRANI KÜÇÜLTÜO YHAW :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuurrkkaan

AYNN YHA OYUNDA VE İNTERNETTEYKEN KEŞKE ALTTAKİLER GİZLENSE EKRANI KÜÇÜLTÜO YHAW :)

galiba birisi bir program paylaşmıştı.
    root lu cihazlar için oyun ve diğer durumlarda o barı da şeffaf yapıyordu sanırım ama emin değilim.
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    keşke telin üstünde olsaydı
  • Arkadaşlar merhaba, uzun bir süre bu forumu pasif olarak takip ettim ve ilk mesajımı şu an atıyorum..

Haziran ayından bu yana sizler gibi Xperia SP kullanıcısıyım ve bir kaç gün öncesine kadar telefonumdan oldukça memnundum. Bir tek kamerası diğer telefonlara kıyasla düşük performanstaydı ama idare ediyordu bir şekilde. Problemim şu ki bir kaç gündür o idare eden kameranın kalitesi inanılmaz düştü, fotoğraflar çok kötü çıkmaya başladı(Kameranın kalitesini zaten biliyorsunuz bir de onun çok daha kötüsünü düşünün). Bugün dayanamadım bir Sony Center mağazasına gittim, oradaki eleman kamera camının aşırı derece çizildiğinden boyle olduğunu, işin başka bir açıklaması olamayacağını söyledi. Kuvvetli bir ışığın altına tutunca ben de acı gerçeği farkettim, muhtemelen geçen ay tatilde plajda falan çok takıldım kumlardan çizilmiş olmalı.. Aynı görüntüyü dükkandaki sıfır Sp ve kendi Sp mle çektim ve inanılmaz bir görüntü kalitesi farkı var..

Dediğim gibi telefonu alalı 2 ay oldu ve Eurasia garantisi var fakat telefonu aşırı zorunlu kalmadıkça servise vermek istemiyorum(bir yerini yapıyorlar başka bir yerden arıza çıkıyor) zaten versem de muhtemelen garanti kapsamı dışında diyecekler. İnternette araştırdım 1-2 kişi diş macunu ve gözlük spreyi kullanarak yöntemler önermiş fakat ben sizin yorumunuzu almadan böyle bir şey denemek istemedim..Gerçekten bu olay beni telefondan soğutmaya başladı,yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..

• hocam bende xperia ion kullanırken bu olayı yaşadım. ne yaparsanız yapın kamera çizildiği zaman lens ışığı doğru yansıtamıyor ve problem odaklanamamaktan kaynaklanıyor.
    teleservice ile görüşmenizi tavsiye ederim. ben araştırdığım zamanlar öyle söylemişlerdi ama benim cihazım yurtdışı olduğu için ücretli yaptırdım. sony eurasia için teleservice kullanıcı hatası derse sizde ücret ödersiniz. büyük ihtimalle ücrete tabi tutulacağınızı düşünüyorum.

sonuç: ben o gün bu gündür telefonlarıma gözüm gibi bakıyorum ve toz bile kondurmuyorum, kılıf ile kullanıyorum. kamera lensleri sonuçta gorilla grass filan olamıyor çok narin yapıdalar.
  • noblexfurkanaslan kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sorun bende de oldu nasıl çözdünüz?
  • çok ac,l!! üstte bildirim çubuğunda kısıtlanmış erişim değiştirildi deyip duruyor neden olur arkadaşlar bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul32

çok ac,l!! üstte bildirim çubuğunda kısıtlanmış erişim değiştirildi deyip duruyor neden olur arkadaşlar bu?

cihaz nereden alınma ?

eğer veri dolaşımına kota koymuş iseniz cihaz giden gelen verileri hesaplıyor ve sizin belirlediğiniz kotayı geçtiğinden dolayı otomatik olarak veri transferini durduruyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 3 Eylül 2013; 23:41:41 >
  • Merhaba,
    size zahmet soyulan kısımların fotoğraflarını koyabilir misiniz? Birde neden boyaların kalktığı konusunda kendinizce bir yorum yapar mısınız (kullanıcı hatası, düşme, fabrikasyon, malzeme kalitesizliği vb.)? En azından tecrübelerimizi paylaşmış oluruz.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba,
    size zahmet soyulan kısımların fotoğraflarını koyabilir misiniz? Birde neden boyaların kalktığı konusunda kendinizce bir yorum yapar mısınız (kullanıcı hatası, düşme, fabrikasyon, malzeme kalitesizliği vb.)? En azından tecrübelerimizi paylaşmış oluruz.

Saygılarımla...

bende soyulma olayı kesinlikle olmadı. ben cihazın düşmedikçe yada sert metal yüzeyler ile sürtünmedikçe soyulacağını düşünmüyorum. kullanıcı hatası benim görüşürüm.
    ben 1 aydır telefonu elimden düşürmedim ona göre düşünün
  • quote:

quote:

çok ac,l!! üstte bildirim çubuğunda kısıtlanmış erişim değiştirildi deyip duruyor neden olur arkadaşlar bu?

cihaz nereden alınma ?

eğer veri dolaşımına kota koymuş iseniz cihaz giden gelen verileri hesaplıyor ve sizin belirlediğiniz kotayı geçtiğinden dolayı otomatik olarak veri transferini durduruyor olabilir.

vatandan aldım. kota koyup koymadığımı nereden anlarım?
  • quote:

quote:

quote:

cihaz nereden alınma ?

vatandan aldım. kota koyup koymadığımı nereden anlarım?

ayarlar - veri kullanımı - sağ üstten seçeneklere tıklayın - arka plan verilerini sınırla - var orası olması lazım bende kota kullanmadığım için tam birşey diyemiyorum ama bu tabiki bir fikir beyanıdır.

eğer cihaza daha üst seviye bir kernel yüklenmiş ise (root yapma amaçlı vs ) tekrar doğru kernel de root sonrası geçmeme durumlarından da kaynaklanabilir bu durum.
    eğer veri dolaşımında kısıtlama olayı sözkonusu değil ise cihazı pc companion yada sony update service ile onarmanızı tavsiye edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 4 Eylül 2013; 0:10:01 >

• soyulma olması çok ilginç kapsız ve dikkat etmeden kullandığım halde en ufak çizik bile olmadı 1 aydır kaçkere düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba,

Saygılarımla...

Yarın fotoğrafları atacağım.Ama soyulmaların nedenini inanın bende bilmiyorum aldığımdan beri iki kere düşürdüm birinde halıya birinde arabanın paspasına ikiside çok yumuşak zeminler bundan boya kalkması olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyboun

quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999
    yok hocam teleservice değil, sony nin kendi garantisi sony euroasia

Sony'lerin garantisi teleservice telefonda, aklınızda olsun Eurasia'da telefon servis bölümü yok çünkü.

yok hocam teleservice değil xperia z de bu teleservice den ağzım yandığı için alırken özellikle sordum bunu, şuan hatırlayamadım ama farklı bir firma olduğunu teleservice e göndermediklerini orayı netcell gibi firmaların kullandığını söylediler bana, sony center dan almamın bir nedeni de buydu, dışarda daha düşük fiyata varken sırf servis olayı için daha yüksek rakama oradan aldım.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.