Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.939
Cevap
58
Favori
272.629
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      119 Mesaj
      01 Eylül 2013 21:04:01
      quote:

Orijinalden alıntı: lestet

ep 630 kullanıyorum ben sorun yok

Bende de EP-630 var ve sorun yok ama benim dediğim üzerinde mikrofon barındıran EP-630i modeli. İnşallah bir kullanan çıkarda sorun yok der :)
      |
      |

NZXT S340 Elite Kasa, Seasonic S12II-620 620W, MSI Z270 Gaming M3, Intel i7 6700K@Stock, CM Hyper 212 EVO, 2*16GB Corsair Vengeance Kırmızı Ledli DDR4 3000MHz CL15 , 6GB MSI GTX1060, Samsung 850 EVO 250GB SSD, Sandisk 480GB SSD PLUS, 1TB WD Blue, Creative X-FI Titanium, 23,6" Samsung S24E390HL/UF, Windows 10 Pro 64BIT
    • Yüzbaşı
      523 Mesaj
      01 Eylül 2013 23:41:10
      quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadow93

Arkadaşlar bir küçük güncelleme daha geliyor. Bug fix ve stabilite dediğine göre herhalde şu tuş kilidinde olan problemler için.

http://www.xperiablog.net/2013/08/30/new-xperia-sp-firmware-certified-with-build-number-12-0-a-2-254/

O güncelleme geldi, dün gece yaptım ben onu, önceki sürümle fazla kullanmadığım için arada fark var mı bilmiyorum

Nasıl yükledin hocam son sürümü? Bize daha gelmedi de :)

ben daha yeni aldım teli sony center dan, hattımı taktıktan sonra zaten direkt bildirim geldi yeni sistem güncellemesi var diye, pc companinon a bağladım direkt kurdum, 12.0.A.1.257 sürüm vardı aldığımda şuan A.2.245 var, ekstra bişe yapmadım yani :)

Ama iyi ki bunu almışım, xperia U nun üzerine telefon maşallah jet gibi :D

Hocam ne kadara aldın cihazı

Hocam kliksa da indirim vardı 1150 ye ordan alcaktım ama açtım neti indirim bitiş bende gittim sony center dan 3 ay erteleme 10 taksite 1249 dan aldım, gerçi alamadan önce sp ile optimus g arasında çok gidip geldim ama son karar sp dedik, şu an için doğru tercih yaptığıma inanıyorum ama ilerleyen günler ne gösterir bakcaz artık .)

Hocam garantisi nedir ürünün. Teleservice mi?

yok hocam teleservice değil, sony nin kendi garantisi sony euroasia

Sandero Ambiance 1.4MPI / Lovato Sıralı LPG / Konfor Paket / Platin Gri
      Nitimur in Vetitum - Yasaklanmış Olana Erişmektir Amacımız

• Teğmen
      137 Mesaj
      02 Eylül 2013 11:57:01
      merhabalar

ben de sp alanlar ailesine girmiş bulunuyorum. Tek problemim wi-fi gibi görünüyor. Çekim olayı biraz problemli.
      Bu yüzden telefonu iade etmeli miyim bilemedim...update ile düzelebiecek birşey sonuçta.

öneriniz nedir ?

Bitirim İkili : Coming soon + Logitech Z5500
    • Binbaşı
      1480 Mesaj
      02 Eylül 2013 12:01:51
      quote:

Orijinalden alıntı: cacharel

merhabalar

ben de sp alanlar ailesine girmiş bulunuyorum. Tek problemim wi-fi gibi görünüyor. Çekim olayı biraz problemli.
      Bu yüzden telefonu iade etmeli miyim bilemedim...update ile düzelebiecek birşey sonuçta.

öneriniz nedir ?

kasadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben wifi çekim gücünün az olmasının evet az ama öyle berbat durumda değil ortalama cihazlar durumunda. bir htc gibi değil tabiki ama bu bence alüminyum malzemenin kullanılıyor olması ve alt bar'ın antenler ile dolu değil led aydınlatma ile dolu olmasından kaynaklı bence.

demek istediğim şudur ki yazılım güncelleme ile filan düzelecek bir konu değildir. metal alaşımlı telefonların wifi çekim güçleri her zaman daha az olur.
      |
      |

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      02 Eylül 2013 12:14:11
      Değerli sp kullanıcıları yeni windows phone 8x almış olmama rağmen şu anda sp alma durumum var ve en büyük endişem ses kalitesi konusunda. Kulaklıkla müzik dinleme performansı nasıldır, kendi kulaklığıyla değil de benim kullanacağım iyi kalite bir kulaklıkla nasıl performans alırım anlatabilir misiniz?

• Binbaşı
      1480 Mesaj
      02 Eylül 2013 12:29:56
      quote:

Orijinalden alıntı: yido2

Değerli sp kullanıcıları yeni windows phone 8x almış olmama rağmen şu anda sp alma durumum var ve en büyük endişem ses kalitesi konusunda. Kulaklıkla müzik dinleme performansı nasıldır, kendi kulaklığıyla değil de benim kullanacağım iyi kalite bir kulaklıkla nasıl performans alırım anlatabilir misiniz?

bende iki tane sp var. kullandığım cihazdan çok memnunum ama bir htc beats gibi değil tabiki. ortalama kalitede müzik seviyesi. eğer iyi bir kulaklık kullanırsanız ki ben öyle yapıyorum kendi kulaklığına ihtiyaç duymazsınız.
      düşünürseniz sony eurasia garantili, sıfır, beyaz renk, kılıf ve ekran filmleri hediyeli olarak 1050 tl ye satıyorum fazlalık olan cihazı.

• Binbaşı
      1305 Mesaj
      02 Eylül 2013 12:35:48
      quote:

Kaliteli,cızırtısız ve tok bir ses veriyor ama gerçekten çok kaliteli bir kulaklıkla kullanmanızı öneriyorum.50-60 TL'lık kulaklıktan bile müziğin sesini duymak zor oluyor.

GIGABYTE 970A-UD3 Anakart | AMD FX 6300 @4.5 GHZ(Günlük 1.408V) İşlemci | SAPPHIRE HD 7850 (O.C) 2 GB 256 Bit Ekran Kartı | 16 GB GSKILL Ares DDR3 CL10 1600 MHZ Ram | XIGMATEK PRO PURE BLACK EDİTİON 600W Kasa | XIGMATEK Red Scorpion II | 500 GB SEAGATE Barracuda HDD |SAMSUNG 120 GB 840 EVO SSD
    • Yüzbaşı
      656 Mesaj
      02 Eylül 2013 13:04:40
      quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

bende iki tane sp var. kullandığım cihazdan çok memnunum ama bir htc beats gibi değil tabiki. ortalama kalitede müzik seviyesi. eğer iyi bir kulaklık kullanırsanız ki ben öyle yapıyorum kendi kulaklığına ihtiyaç duymazsınız.
      düşünürseniz sony eurasia garantili, sıfır, beyaz renk, kılıf ve ekran filmleri hediyeli olarak 1050 tl ye satıyorum fazlalık olan cihazı.

Teşekkürler hocam, siyah renk düşünüyorum. Açıklamanız için de teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      02 Eylül 2013 13:07:00
      quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

quote:

Kaliteli,cızırtısız ve tok bir ses veriyor ama gerçekten çok kaliteli bir kulaklıkla kullanmanızı öneriyorum.50-60 TL'lık kulaklıktan bile müziğin sesini duymak zor oluyor.

Grado sr80 kullanıyorum şu anda kulaklık olarak, telefonu kendi kulaklığıyla kullanmayı hiç düşünmedim de benim kulaklığımla nasıl bir performans vereceğini merak ettim. Eğer denediyseniz iphone 4s le kulaklık performansları nasıldır? Bir de kamera ve ekran tabii, sizleri uğraştırıyorum ama yardıma ihtiyacım var bu konularda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      9 Not
      02 Eylül 2013 13:23:55
      quote:

Sennheiser CX200 ile sp dekı ses kalıtesı mukemmel,kesınlıkle ıcım rahat onerırım.zaten walkman uygulamasında sony varken dıgerlerı soyle bır kenarda durmalı,son ıkı ayda 3 adet sp almıs bır kullanıcı olarak rahatlıkla sp yı onerırım ıcın rahat olsun.

• Çavuş
      43 Mesaj
      02 Eylül 2013 17:37:14
      keşke şu alltaki home buttuon tuşları gitse ekranı küçltüo yha :)

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      02 Eylül 2013 17:39:31
      quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Sennheiser CX200 ile sp dekı ses kalıtesı mukemmel,kesınlıkle ıcım rahat onerırım.zaten walkman uygulamasında sony varken dıgerlerı soyle bır kenarda durmalı,son ıkı ayda 3 adet sp almıs bır kullanıcı olarak rahatlıkla sp yı onerırım ıcın rahat olsun.

Teşekkür ederim tek merak ettiğim konu buydu, daha doğrusu aklımda tek soru işareti olan nokta. Sağolun yardımınız için, bir de 4s le ses karşılaştrması yaptınız mı hiç nasıl bir sonuç çıktı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      02 Eylül 2013 18:03:33
      Arkadaşlar bir de bu telefonda wi fi direct özelliği var mıdır?
      |
      |

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      02 Eylül 2013 19:44:09

aynen dostum ARC S ile yan yana kodum ekranı 4.2 inch oluor tamamen aynı boy oluo SP sadece enine geniş
      |
      |
      fuurrkkaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      02 Eylül 2013 20:16:55
      quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba arkadaşlar,
      Creative EP-630i mic+kulaklık setini almak istiyorum, bu set bizim Xperia SP ile uyumlu mudur?

Saygılarımla...

Kulaklık çalışır ama mikrofon çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara -- 2 Eylül 2013; 20:17:07 >

• Çavuş
      56 Mesaj
      02 Eylül 2013 20:23:23
      arkadaşlar aylardır bekliyordum karar verememiştim ama en sonunda cumartesi günü vatandan aldım bugun elime geçti telefon. beyaz. ışık sızması yok. şu an sim kartı takmadım o yuzden ayrıntılı birşey diyemeyeceğim fakat daha önce galaxy w kullanıyordum ve net olarak söyleyebilirim ki w'ın bağlandığı wifi'yı sp göremiyor. ve burda daha önce de belirtildiği gibi kamerası tatmin edici değil. fakat telefon o kadar karizmatik ki hiçbirsey umrumda değil iyiki almışım diyorum:) yarın sim kartı takıp güncellemeyi de yapacağım
      |
      |

• Teğmen
      119 Mesaj
      02 Eylül 2013 20:57:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Kara

quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba arkadaşlar,
      Creative EP-630i mic+kulaklık setini almak istiyorum, bu set bizim Xperia SP ile uyumlu mudur?

Saygılarımla...

Kulaklık çalışır ama mikrofon çalışmaz.

O zaman o mic+kulaklık setini almayacağız demektir. Bilgi için teşekkür ederim. Sizin tavsiye edebileceğiniz mic+kulaklık seti veya bluetooth kulaklık var mı?

NZXT S340 Elite Kasa, Seasonic S12II-620 620W, MSI Z270 Gaming M3, Intel i7 6700K@Stock, CM Hyper 212 EVO, 2*16GB Corsair Vengeance Kırmızı Ledli DDR4 3000MHz CL15 , 6GB MSI GTX1060, Samsung 850 EVO 250GB SSD, Sandisk 480GB SSD PLUS, 1TB WD Blue, Creative X-FI Titanium, 23,6" Samsung S24E390HL/UF, Windows 10 Pro 64BIT
    • Çavuş
      56 Mesaj
      02 Eylül 2013 20:58:48
      arkadaşlar birşey soracagım. bir arkadaş kamera ayarlarını söylemişti en iyi çekim için epey aradım ama bulamadım acaba o mesaj kaçıncı sayfadaydı yardımcı olur musunuz?

• Teğmen
      119 Mesaj
      02 Eylül 2013 21:36:28
      quote:

Orijinalden alıntı: raul32

arkadaşlar birşey soracagım. bir arkadaş kamera ayarlarını söylemişti en iyi çekim için epey aradım ama bulamadım acaba o mesaj kaçıncı sayfadaydı yardımcı olur musunuz?

Merhaba,
      aynen şöyle yazıyor, "Hocam fotoğraf çekerken normal moda al, içeride çektiğin fotoğraflarda parlaklık 0.7 veya0.3 olsun... hdr kapat, mobile bravia engina kapat, daha gerçekçi renkler ve daha güzel resimler elde edersin..." kolay gelsin...

• Çavuş
      56 Mesaj
      02 Eylül 2013 21:51:53

tesekkür ederim:) bir de daha önce belirttiğim gibi samsung kullanıcısıydım. sp'de ram durumuna nereden bakıyoruz?
      |
      |
      berkan2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.