Şimdi Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM} (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.941
Cevap
49
Favori
276.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lestet

ep 630 kullanıyorum ben sorun yok

Bende de EP-630 var ve sorun yok ama benim dediğim üzerinde mikrofon barındıran EP-630i modeli. İnşallah bir kullanan çıkarda sorun yok der :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadow93

Arkadaşlar bir küçük güncelleme daha geliyor. Bug fix ve stabilite dediğine göre herhalde şu tuş kilidinde olan problemler için.

http://www.xperiablog.net/2013/08/30/new-xperia-sp-firmware-certified-with-build-number-12-0-a-2-254/

O güncelleme geldi, dün gece yaptım ben onu, önceki sürümle fazla kullanmadığım için arada fark var mı bilmiyorum

Nasıl yükledin hocam son sürümü? Bize daha gelmedi de :)

ben daha yeni aldım teli sony center dan, hattımı taktıktan sonra zaten direkt bildirim geldi yeni sistem güncellemesi var diye, pc companinon a bağladım direkt kurdum, 12.0.A.1.257 sürüm vardı aldığımda şuan A.2.245 var, ekstra bişe yapmadım yani :)

Ama iyi ki bunu almışım, xperia U nun üzerine telefon maşallah jet gibi :D

Hocam ne kadara aldın cihazı

Hocam kliksa da indirim vardı 1150 ye ordan alcaktım ama açtım neti indirim bitiş bende gittim sony center dan 3 ay erteleme 10 taksite 1249 dan aldım, gerçi alamadan önce sp ile optimus g arasında çok gidip geldim ama son karar sp dedik, şu an için doğru tercih yaptığıma inanıyorum ama ilerleyen günler ne gösterir bakcaz artık .)

Hocam garantisi nedir ürünün. Teleservice mi?

yok hocam teleservice değil, sony nin kendi garantisi sony euroasia

• merhabalar

ben de sp alanlar ailesine girmiş bulunuyorum. Tek problemim wi-fi gibi görünüyor. Çekim olayı biraz problemli.
    Bu yüzden telefonu iade etmeli miyim bilemedim...update ile düzelebiecek birşey sonuçta.

öneriniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacharel

merhabalar

ben de sp alanlar ailesine girmiş bulunuyorum. Tek problemim wi-fi gibi görünüyor. Çekim olayı biraz problemli.
    Bu yüzden telefonu iade etmeli miyim bilemedim...update ile düzelebiecek birşey sonuçta.

öneriniz nedir ?

kasadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben wifi çekim gücünün az olmasının evet az ama öyle berbat durumda değil ortalama cihazlar durumunda. bir htc gibi değil tabiki ama bu bence alüminyum malzemenin kullanılıyor olması ve alt bar'ın antenler ile dolu değil led aydınlatma ile dolu olmasından kaynaklı bence.

demek istediğim şudur ki yazılım güncelleme ile filan düzelecek bir konu değildir. metal alaşımlı telefonların wifi çekim güçleri her zaman daha az olur.

• Değerli sp kullanıcıları yeni windows phone 8x almış olmama rağmen şu anda sp alma durumum var ve en büyük endişem ses kalitesi konusunda. Kulaklıkla müzik dinleme performansı nasıldır, kendi kulaklığıyla değil de benim kullanacağım iyi kalite bir kulaklıkla nasıl performans alırım anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yido2

Değerli sp kullanıcıları yeni windows phone 8x almış olmama rağmen şu anda sp alma durumum var ve en büyük endişem ses kalitesi konusunda. Kulaklıkla müzik dinleme performansı nasıldır, kendi kulaklığıyla değil de benim kullanacağım iyi kalite bir kulaklıkla nasıl performans alırım anlatabilir misiniz?

bende iki tane sp var. kullandığım cihazdan çok memnunum ama bir htc beats gibi değil tabiki. ortalama kalitede müzik seviyesi. eğer iyi bir kulaklık kullanırsanız ki ben öyle yapıyorum kendi kulaklığına ihtiyaç duymazsınız.
    düşünürseniz sony eurasia garantili, sıfır, beyaz renk, kılıf ve ekran filmleri hediyeli olarak 1050 tl ye satıyorum fazlalık olan cihazı.
  • quote:

Değerli sp kullanıcıları yeni windows phone 8x almış olmama rağmen şu anda sp alma durumum var ve en büyük endişem ses kalitesi konusunda. Kulaklıkla müzik dinleme performansı nasıldır, kendi kulaklığıyla değil de benim kullanacağım iyi kalite bir kulaklıkla nasıl performans alırım anlatabilir misiniz?

Kaliteli,cızırtısız ve tok bir ses veriyor ama gerçekten çok kaliteli bir kulaklıkla kullanmanızı öneriyorum.50-60 TL'lık kulaklıktan bile müziğin sesini duymak zor oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

bende iki tane sp var. kullandığım cihazdan çok memnunum ama bir htc beats gibi değil tabiki. ortalama kalitede müzik seviyesi. eğer iyi bir kulaklık kullanırsanız ki ben öyle yapıyorum kendi kulaklığına ihtiyaç duymazsınız.
    düşünürseniz sony eurasia garantili, sıfır, beyaz renk, kılıf ve ekran filmleri hediyeli olarak 1050 tl ye satıyorum fazlalık olan cihazı.

Teşekkürler hocam, siyah renk düşünüyorum. Açıklamanız için de teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

quote:

Kaliteli,cızırtısız ve tok bir ses veriyor ama gerçekten çok kaliteli bir kulaklıkla kullanmanızı öneriyorum.50-60 TL'lık kulaklıktan bile müziğin sesini duymak zor oluyor.

Grado sr80 kullanıyorum şu anda kulaklık olarak, telefonu kendi kulaklığıyla kullanmayı hiç düşünmedim de benim kulaklığımla nasıl bir performans vereceğini merak ettim. Eğer denediyseniz iphone 4s le kulaklık performansları nasıldır? Bir de kamera ve ekran tabii, sizleri uğraştırıyorum ama yardıma ihtiyacım var bu konularda.

• quote:

Sennheiser CX200 ile sp dekı ses kalıtesı mukemmel,kesınlıkle ıcım rahat onerırım.zaten walkman uygulamasında sony varken dıgerlerı soyle bır kenarda durmalı,son ıkı ayda 3 adet sp almıs bır kullanıcı olarak rahatlıkla sp yı onerırım ıcın rahat olsun.
  • keşke şu alltaki home buttuon tuşları gitse ekranı küçltüo yha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Sennheiser CX200 ile sp dekı ses kalıtesı mukemmel,kesınlıkle ıcım rahat onerırım.zaten walkman uygulamasında sony varken dıgerlerı soyle bır kenarda durmalı,son ıkı ayda 3 adet sp almıs bır kullanıcı olarak rahatlıkla sp yı onerırım ıcın rahat olsun.

Teşekkür ederim tek merak ettiğim konu buydu, daha doğrusu aklımda tek soru işareti olan nokta. Sağolun yardımınız için, bir de 4s le ses karşılaştrması yaptınız mı hiç nasıl bir sonuç çıktı?

• Arkadaşlar bir de bu telefonda wi fi direct özelliği var mıdır?
  • fuurrkkaan kullanıcısına yanıt
    aynen dostum ARC S ile yan yana kodum ekranı 4.2 inch oluor tamamen aynı boy oluo SP sadece enine geniş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba arkadaşlar,
    Creative EP-630i mic+kulaklık setini almak istiyorum, bu set bizim Xperia SP ile uyumlu mudur?

Saygılarımla...

Kulaklık çalışır ama mikrofon çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara -- 2 Eylül 2013; 20:17:07 >
  • arkadaşlar aylardır bekliyordum karar verememiştim ama en sonunda cumartesi günü vatandan aldım bugun elime geçti telefon. beyaz. ışık sızması yok. şu an sim kartı takmadım o yuzden ayrıntılı birşey diyemeyeceğim fakat daha önce galaxy w kullanıyordum ve net olarak söyleyebilirim ki w'ın bağlandığı wifi'yı sp göremiyor. ve burda daha önce de belirtildiği gibi kamerası tatmin edici değil. fakat telefon o kadar karizmatik ki hiçbirsey umrumda değil iyiki almışım diyorum:) yarın sim kartı takıp güncellemeyi de yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara

quote:

Orijinalden alıntı: berkan2006

Merhaba arkadaşlar,
    Creative EP-630i mic+kulaklık setini almak istiyorum, bu set bizim Xperia SP ile uyumlu mudur?

Saygılarımla...

Kulaklık çalışır ama mikrofon çalışmaz.

O zaman o mic+kulaklık setini almayacağız demektir. Bilgi için teşekkür ederim. Sizin tavsiye edebileceğiniz mic+kulaklık seti veya bluetooth kulaklık var mı?
  • arkadaşlar birşey soracagım. bir arkadaş kamera ayarlarını söylemişti en iyi çekim için epey aradım ama bulamadım acaba o mesaj kaçıncı sayfadaydı yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul32

arkadaşlar birşey soracagım. bir arkadaş kamera ayarlarını söylemişti en iyi çekim için epey aradım ama bulamadım acaba o mesaj kaçıncı sayfadaydı yardımcı olur musunuz?

Merhaba,
    aynen şöyle yazıyor, "Hocam fotoğraf çekerken normal moda al, içeride çektiğin fotoğraflarda parlaklık 0.7 veya0.3 olsun... hdr kapat, mobile bravia engina kapat, daha gerçekçi renkler ve daha güzel resimler elde edersin..." kolay gelsin...
  • berkan2006 kullanıcısına yanıt
    tesekkür ederim:) bir de daha önce belirttiğim gibi samsung kullanıcısıydım. sp'de ram durumuna nereden bakıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.