Şimdi Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM} (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.941
Cevap
49
Favori
276.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SP kullanıyorum ama sen lg nexus 4 al :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

SP kullanıyorum ama sen lg nexus 4 al :D

hocam hafıza arttırılsa direk nexus alacamda 16 gb yetmezki zaten direk 16 olarakta gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak ilk android telefonumu alacağım kısmetse GM Discovery- Xperia SP - S4 Mini arasında kaldım. Xperia Sp tavsiye edermisiniz ? oyunlarda nasıldır kasma yapıyor mu internet performansı wifi vs ? yardım ederseniz sevnirim :)

s4 mınıyıde dıscoveryıde hız guc saglamlık kalıte ve batarya acısından paspas yapar sp
  • quote:

Orijinalden alıntı: arthur90

Arkadaşlar herkese merhaba sizlere bir sorum olacak şimdi xperia honamı z1 tel tanıttı üstelik 4.3 ile gelecek belki bazı ark. Vıdeolarına ve görsellerıne bakmısdır. Şahsen ev ekranından tutunda kamerada olan uygulamalar ayarlar bölümu beyaz alt yapısı kullanması albüm walkman uyg. Birçok yenilik getirmiş sizlere sorum şimdi sp kullanıcılar bize de 4.3 guncelleme geldiğinde bu saydığım yenilikler bizim tel. Gelir mi?

bence bır kısmı gelır ama daha cok z ye gelır dıye dusunuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerizmir

Yeni guncelleme herkese hayırlı olsun

kac numaralı sürüm guncellemesi..
  • paspas ne maymun eder :P

17 saat 30 dk dır battery kullanımı = %62 de ...5-6 saat de wi-fi açık kalmıştır.
  •  Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}

Biraz kötü çektim ama görünüyor galiba soyulmuş noktalar.
  • Led i kapatmayan kılıf muhabbeti geçmişti daha önceden. Alan arkadaşlar oldu mu bende almak istiyorum. Nerden aldınız link verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}

el ile oluşan bir soyulmaya benzemiyor nasıl olduki bu soyulma
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

quote:

Bende bilebilsem.2 Güne kadar hiç bir şey yoktu bir baktım alt taraftaki boya kalkmış hiç bir şekilde betona,sert zemine düşmedi.

• quote:

quote:

quote:

Bende bilebilsem.2 Güne kadar hiç bir şey yoktu bir baktım alt taraftaki boya kalkmış hiç bir şekilde betona,sert zemine düşmedi.

ama o nokta pek elin dokunduğu nokta değil en azından benim elim pek dokunmuyor.
    kılıf kullanıyormusun,sert flip cover olanlardan.

• ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Hangi audio manager? En çok kullanılanını indirdim ondaki ses seviyelerinin hepsi full gözüküyor, nereyi yükselteceğim?
  • renavatio999 kullanıcısına yanıt
    Konuşmacının sesini arttırma butonunu tıkladığımda ilginç bir cızırtılı sesle karşılaşıyorum. Rica etsem şu ayarlardan hangilerinin tikli olduğunu söyler misiniz? Clear Phrase, xLoud, mikrofon gürültü azaltma, ekolayzır (hangi seçeneği işaretli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: arthur90

Arkadaşlar herkese merhaba sizlere bir sorum olacak şimdi xperia honamı z1 tel tanıttı üstelik 4.3 ile gelecek belki bazı ark. Vıdeolarına ve görsellerıne bakmısdır. Şahsen ev ekranından tutunda kamerada olan uygulamalar ayarlar bölümu beyaz alt yapısı kullanması albüm walkman uyg. Birçok yenilik getirmiş sizlere sorum şimdi sp kullanıcılar bize de 4.3 guncelleme geldiğinde bu saydığım yenilikler bizim tel. Gelir mi?

bence bır kısmı gelır ama daha cok z ye gelır dıye dusunuyorum..

Bana da öyle geliyor ben şunu anladım bir telefon alacaksan hangi marka olursa olsun amiral markasını alıp 1 yıl kullanacaksın sonra satıp tabi zarar edeceksin üstüne para koyup yeni amiral telefon alacaksın bana göre tel alacaksan iphone alacan satsan bile android tel göre zarar etmezsın bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benimkinde ilk aldığımda en alttaki voice 1 e ayarlıydı eğer sende ole deilse seninki gerçektende bozuk kardeşim
  • apokalipta A kullanıcısına yanıt
    heee düşündümde ben nexus 4 ü hafızası yetmez die almamıştım zaten :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ama o nokta pek elin dokunduğu nokta değil en azından benim elim pek dokunmuyor.
    kılıf kullanıyormusun,sert flip cover olanlardan.

Hayır kılıf kullanmıyorum.

• tahmini bekleme süremi kest

Şarjım hep 2 günü çıkartıyor (günde 2 saat internet + 30 dk telefon görüşmesi + 1 saat uygulama + gps + kamera vs.. )
    Ortalama yoğunlukta cihaz kullanan birisiyim

Nasıl yaptığıma gelirsek 'Zayıf Pil Modu' nu %99 da da aktifleştiriyorum. Benim izin verdiğim Whatsapp aktif sadece. Wifi ve mobilşebekeyi sürekli açık tutmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 5 Eylül 2013; 19:42:14 >

• A.2.245

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün telefona playstation joystick'ini bağladım.
    Bunun için vatan dan bir adet usb otg cable aldım.
    Joystick'i bir kere tanıttıktan sonra kablosuz oynuyorsunuz.
    Bazı oyunlar desteklemiyor ama gerçekten çok zevkli.
    Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.