Şimdi Ara

Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.941
Cevap
49
Favori
276.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sony Xperia SP {1.7Ghz-Dual Core|4.6'' HD BE2|8MP Exmor RS|1GB RAM}

TEKNİK ÖZELLİKLER

General: 2G/3G/4G connectivity
    Dimensions: 130.6 x 67.1 x 9.98 mm, 155 g
    Display: 4.6" 16M-color TFT capacitive touchscreen with a resolution of 1280 x 720 pixels (319ppi)
    Chipset: Qualcomm MSM8960T
    CPU: Dual-core ARM Krait 1.7 GHz processor
    GPU: Adreno 320
    RAM: 1GB
    Memory: 8GB storage (5.8GB user-accessible), microSD card slot
    Still camera: 8 megapixel auto-focus camera, HDR mode, panorama, face detection, touch focus and image stabilization; VGA front-facing camera, video calls
    Video camera:Full HD (1080p) video recording
    Connectivity: Wi-Fi a/b/g/n, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 4.0, standard microUSB port with MHL features (TV Out, USB host), GPS receiver with A-GPS and GLONASS, 3.5mm audio jack, NFC
    Battery: 2370 mAh
    Misc: Sony custom UX, built-in accelerometer, multi-touch input, proximity sensor, gyroscope sensor, Glove mode, battery STAMINA mode, customizable ambient light strip, dedicated camera key

Detaylar:http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-review-909.php

Sony Mobile:http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-sp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 17 Mayıs 2013; 19:18:27 >

• Hayırlı olsun konu, ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi var mı?
    Bir de konuya biraz daha foto ve içerik eklenirse daha iyi olacağı kanaatindeyim.
  • Bir samsung degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Bir samsung degil

Hangi konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yerimi alayım, SAR değeri eğer 0.90 ve aşağılarında çıkarsa bu telefonu aldım gitti

Konuyuda iyi bir takipçi açmış, bu olaya sevindim
  • bildirim isigi sahane olmus,
    uygun fiyatla XZ'den bile fazla satar.
    Donanim takintisi/manyakligi olmayanlar icin.
    Agir oyun oynamiyorsaniz her isinizi fazlasiyla gorur.
  • Sony bombaları ardı ardına patlatıyor adamlar harbi biliyolar bu işi. ALLAH nasip ederse Sony'den şaşmam bundan sonra hiç bi şekilde, yazın ortalarını bulur en erken Türkiye'ye gelişi bu modelin ama kamerası biraz daha yüksek olaymış daha iyi olurdu sanki.
  • Çok başarılı ben sevdim bu modelide inanılmaz tasarımlar yapıyorlar ve insanlar hala cıkıp samsung diyebiliyor hakikaten bu insanların algılama problemi varsa sanırım. Şu telefonun üstünde sony değilde samsung yazsaydı delirirdi bu şaşkınlar :D
  • Herkez led ışığı beğenmiş ama bana basit geldi bu ışık meselesi ama boyut çok ideal
  • Reklamı ve fiyatı düzgün olursa Z den çok satabilecek bir telefon. Pili gayet iyi, Glonass'ı var, bluetooth 4, hd çözünürlük ekran (kağıt üstündeki özelliklerin kölesi olmayanlar için gayet iyi) adreno 320. Bence her işi rahatlıkla görebileceğimiz güzel bir telefon. Umarım fiyatlandırması 1500-1600 olmaz. 1000-1200 civarı olursa çok satar.
  • tasarım süper.. xperia z ye parası yetmeyenler ve son donanım olsun diye takıntısı olmayanlar için ideal..1200 den fazla olmamalı fiyatı.. 1300 e nexus 4 var.. multimedya özelliklerde ve tasarımda sony önde olsada 2 gb ram 4 çekirdek ve yazılım desteğiyle nexus 4 seçilebilir..f/p açısından bakınca nexus u karşılaştırma gereği duydum...1200 ve altı olursa z den bile çok satar...dört gözle fiyatını bekliyorum
  • bunun lensi xperia l gibi exmor rs değil sanırım? peh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 19 Mart 2013; 5:51:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

bunun lensi xperia l gibi exmor rs değil sanırım? peh

sony sitesinde exmor rs yazıyor
  • @ .::ÇaĞLaR::.

Mesaj başlığına RAM bilgisinide eklermisin ? Hiç bir açıklamayı okumayıp RAM 1GB mı yoksa 2 GB mı diyecek kullanıcıların geleceğini hissediyorum

+ SAR değeri hakkında bilgisi olan lütfen paylaşabilirmi ? Bu telefonu kesin alacaklardan birisiyim ancak, son done olarak SAR değerinide öğrenmem lazım. 0.90 ve altı gibi bir değer olurs açok iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By40bir -- 19 Mart 2013; 10:43:18 >
  • 1200den yukarı olmadıkça bu telefonu ilk alacaklardan biriyim beyazı çok şık duruyor umarım 1 ay içinde ülkemizde satışı başlar Z gibi bekletmez bizi
  • Hele bir çıksın fiyatını görelim beni mutlu ederse Xperia P me elveda diyebilirim
  • türkiyeye ne zaman gelir bu telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mew55

türkiyeye ne zaman gelir bu telefon

Mayıs gibi gelir diye tahmin ediyorum umarım yanıltmaz Sony beni
  • sdn haberinde ram in 1 gb ya da 2 gb olacağı söyleniyordu,kesin 1 gb olacak diye bir ibare yoktu.
    yamulmuyorsam sony'nin sitesinde de yok.
    yani hasbelkader bir de 2 gb ram atarlarsa,şu donanım ile cidden arşivlik bir telefon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

sdn haberinde ram in 1 gb ya da 2 gb olacağı söyleniyordu,kesin 1 gb olacak diye bir ibare yoktu.
    yamulmuyorsam sony'nin sitesinde de yok.
    yani hasbelkader bir de 2 gb ram atarlarsa,şu donanım ile cidden arşivlik bir telefon olur.

Arkadaşlar biraz araştırın, sağa sola bakın Allah aşkına ! Konunun ilk mesajında arkadaş yazmış, Sony'ni Türkiye sitesinde, Global İngişizce sitede ve neredeyse tüm Teknoloji sitelerinde detaylı özellikler verilmiş. Siz hala RAM kaç GB, hasbelkader 2 GB olur belki v.s diyorsunuz. Allah aşkına biraz araştırın, pardon araştırmayada gerek yok. Zahmet edip biraz okuyun...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.