Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M4 aqua almayi dusunenler okusun,oncelikle kronik bi cihaz alma.sansiniz var.sorunlari olan frame kasmalari vs.eger saglam bir m4 aqua bulursaniz sizi 800 liraya cok cok memnun edicektir.m5 ise biraz daha guvenilir bi cihaz tercih sizin.ben olsam m5 e yonelerim,ilerki yillara daha uyumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kişi bile bu telefonda her hangi bir sorun yaşamadan kullanabildi mi?
  • 2-3 gündür bir sorun yaşamadığımı defalarca yazdım( kapanma sorunuda dahil),sadece kameranın manuelde odaklama hızını beğenmediğimi ve 3g de pil ömrünü yeterli bulmadığımı söyledim. Bu telefonu almayı düşünenler konuya devamlı " bu telefonda sorun yaşamayan yokmu" diye yazanlardan etkileniyor,her elektronik cihazda sorun yaşanabilir,gidermenin yolu servise vermek veya iade yollarını araştırmaktır.Her cihazda sorun olsa bendekinde de olması lazım değilmi?

• Android 6.0 güncellemesiyle Sony’nin Xperia cihazlarda yer verdiği arayüzün büyük oranda aynı kalacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra performans artışı, güvenlik iyileştirmeleri, sadeleştirilmiş uygulama izinleri ve pil verimliliği güncellemede yer alan önemli detaylar olacak.

• Hafta başında ben de siyah rengini aldım, şu an sorun yok.
  • ışık sızıntısına gözüm takılıyor, 1 ay geçirmenden değişim için servise bırakayım diyorum telefonu.

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghan87

ışık sızıntısına gözüm takılıyor, 1 ay geçirmenden değişim için servise bırakayım diyorum telefonu.

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Eğer bu siyah bir arkaplan ise telefonun ekranı pert.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    backlight bleed test programında ''black'' seçili iken çektim bu fotoyu.

program için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeleveque.backlightbleedtest
  • Dostlar Z3 kullanıyorum, mediamarktta M5 ile karşılaştırma yaptım. Ses kalitesi, kamera kalitesi ekran kalitesi dokunmatik hassasiyeti ve menü hızında kesinlikle Z3 önde. (Bataryaya değinmiyorum arada Z3'ün batarya 3100 mah çünkü)

Not: M5 alacaktım ama kameraya önem veren birisi olduğum için ve karşılaştırmalarım sonucunda (otomatik ve manuel mod dahil) Z3'ün daha net ve daha canlı fotoğraf çektiğini kendi gözlerimle gördüm. Alacaklara hayırlı olsun şimdiden. M5 Gold Muhteşem
  • ghan87 kullanıcısına yanıt
    ekranın sorunu yok. telefonun camının üst tarafı sağlam yapıştırıldığından dolayı iç ekranı bastırıyor. beyazlık oyuzden. beyaz olmayan yere bastır aynı beyazlığı ordada göreceksin
  • Sorun yaşamıyorum ve telefonumu seviyorum
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    yan ve alt kısma bastırdığımda herhangi bi değişlik yok, üst kısımda dediğin gibi

sen telefonu garantiye göndermiştin diye hatırlıyorum, son durum nedir ? yarın kvk ye kendim teslim edicem, doa kapsamında cihazın yenisi ile değiştirilmesini isticem.

önerisi olan varmı ?
  • Hocam bende z3 kullanıyorum evde m5 te var ve m5 in otomatik modu süper detaylı çekiyor,bizimki gibi grenli çekmiyor ama manuelde ise z3 üstün,ön kamera süper m5 te,seste m5 daha iyi,ekran kalitesi ve dokunmatik hassasiyeti z3 te daha iyi, pilde zaten belirtmişsin tabiki z3...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 10 Aralık 2015; 19:25:16 >
  • 1: Arkadaşlar lütfen yardım edin acilen telefon almam lazım Xperia m5'te kararlıydım ama almayacağım. 10 kişiden 8'i aldığından pişman,servise gönderen,sorunlar yaşayanlarla dolu 1-2 kişide hiç sorun almadım vs diyor anlamadım ama 1.5000e bu riske giremem

2: BATARYASI GÜÇLÜ OLAN VE HIZLI SARJ ÖZELLİĞİ BULUNAN TELEFON LAZIM ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM

3: "" Z3 COMPACT "" ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİLGİSİ OLAN VEYA KULLANANLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ..... 1.500TL bütçem var BATARYASI GÜÇLÜ --- HIZLI SARJ özelliği olan TELEFON ÖNERİN ACİLLLL 2-3 GÜNE ALMAM LAZIM
  • capche C kullanıcısına yanıt
    Z3 compact bataryası güçlü ve yanılmıyorsam uygun bir şarj cihazı alırsanız hızlı şarj edebilirsiniz

• Arkadaşlar cihazımda bir sorun var ekranın sağ üst tarafına doğru açılırken veya ekran çok siyah olduğunda sarı bir ışık çıkıyor . Kırılmaz cam taktırırken ordan hava aldı aynı yerden ama adam dedi ekranda sıkıntı yok dedi kırılmaz camlar sorunludur iade ederiz dedi . Bugün yine masada şık bir şekilde duruyordu . Işık yansıması dediğim yerden kırılıyordu düz bakınca anlaşılmıyor fakat ışıktı o yer kırıldı diğer yerlerde birşey olmadı . Işık kırılması derken ne dediğimi anlamışsınızdır ampul yansıyor diyelim heryerde düz o sağ üs tarafa gelince kıvrıldı . Sizdede böyle bir sıkıntı varmı yoksa ne yapmalıyım iyi forumalar.
  • M5 1500 değil 1425 tl
    Yüzde 24 şarjım var şuan ve halen oyun oynayıp bir yandan müzik dinliyorum gayet de şarjı uzun gidiyor

Saat 🕒 4:30 da şarjdan yüzde 50 olarak aldım

• bende aldım m5 ..2 hafta oldu..gayat iyi sorun yok..
  • Telefonu hep kötüleme, hep bir karalama var nedense bu forumda. Neden iyi yönlerini paylaşmıyorsunuz? Ayrıca rehber niteliğinde ve kullanımı hakkında hiç yazan yok. Yeni özellikleri ve uygulamaları tartışsak, paylaşsak iyi olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laseer -- 10 Aralık 2015; 21:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Telefonu hep kötüleme, hep bir karalama var nedense bu forumda. Neden iyi yönlerini paylaşmıyorsunuz? Ayrıca rehber niteliğinde ve kullanımı hakkında hiç yazan yok. Yeni özellikleri ve uygulamaları tartışsak, paylaşsak iyi olmaz mı?

Aynen katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.