Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.745
Cevap
111
Favori
355.485
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      731 Mesaj
      08 Aralık 2015 11:07:45

aynen öyle şans işi birazda msela ben memnun olanardanım çok şükür :)
      |
      |
      tstdrvr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      178 Mesaj
      08 Aralık 2015 11:23:47

valla bende size güvenip alacak olanlardanım hayırlısı olsun
      |
      |
      ts2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Çavuş
      77 Mesaj
      08 Aralık 2015 11:42:13
      Bugün alalı tam iki hafta oldu kapanma sorunu hiç yaşamadım şarj 2 saat de doluyor kamerasında ilk başlarda kamera kullanılamıyor diye bir kaç kez gördüm sonra hiç yapmadı şarjı 1.5 günü çok rahat çıkartıyor...Ben telefondan gayet memnunum kasılma donma ısınma vs yok çok şükür....
      |
      |

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      08 Aralık 2015 11:51:51
      quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

evet yanlarına dikkat etmeniz gerek ufak bi sürtmeye bile kılcal çizik olabiliyor

mediatekde hızlı şarj yok oyuzden geç doluyor güncellemeleri geç alacaktır o yüzden

evet Z den sonra M serisi geliyor

bu çizilme ile ilgili kuşkularımı daha önce belirtmiştim. Çok sayıda yanı metal görünümlü plastik telefonların çizilmesine, soyulmasına herkes gibi şahit oldum. Bu telefonda da bunlar karşımıza çıkacaksa gold rengin hiç bir espirisi yok.. Sizin tecrübe ettiğiniz çiziklerin nasıl göründüğü merakımızı gidermemiz için resim paylaşabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

#4ThePlayers PSN : ErKaN-EG7
    • Çavuş
      67 Mesaj
      08 Aralık 2015 16:35:31

Çizikler normal kullanımda belli olmuyor . Fakat telefonu icelerseniz fazlasıyla sırıytıyor çirkin gözüküyor o yüzden dikkat edin ayrıyetten ben hala kap alamadım 15-20 telefoncuya gittim koskoca Bayrampaşa'da ama yok sinir oldum .
      |
      |
      Bahsedilenler: er7an

• Yüzbaşı
      480 Mesaj
      08 Aralık 2015 18:57:47
      Geç şarj oluşunu başka 1.5 yada 2 Amperlik şarj cihazıyla çözülebilir, tabi bunlar hep ek masraf demek, telefonun kapanma ve Kilit ekranı sorunları da can sıkıcı gözüküyor.

Ben Gold rengini hiç beğenmedim, beyaz rengi harika duruyor, siyahı henüz görmedim. Kılıf olayına gelirsek, bu konuda Samsung öncü tabii ki, diğer bütün telefonların kılıf çeşitleri çok az.
      |
      |

• Yarbay
      2413 Mesaj
      08 Aralık 2015 19:54:21
      Arkadaş C4 kullanıyorum ondada abuk subuk yazılım hataları var canımı sıkmaya başladı..Satayım lanet olsun üstüne ekleyip 3-5 bişeyler gidip M5 alayım diyorum ama aynı aptal hatalar burada da konuşuluyor yazılıp çiziliyor..

Kamera kullanılamıyor

Boşta fazla şarj tüketimi vs vs gibi saçma sapan yazılımsal hataları bende yaşadım C4'de şimdi aynı şeyleri burada da görmek sinir bozucu...Yıllarca nokia ve windows kullandım hiç sıkıntı yaşamadım android'e geçtim bi htc aldım kutusundan bozuk çıktı 2 ay uğraştım mahkemelik olacakken kurtardım paçamı şimdi c4 aldım onda da incik-boncuk şeyler çıkınca moralim bozuluyor..He büyütülecek kullanımı engelleyecek şeyler değil ama yinede can sıkıyor.. İşin kötü tarafı c4 m5'den çok çok uzun süre önce çıktı hatalar eksikler görüldü ama yinede 1 ay önce çıkan telefonda aynı hatalar mevcut..

Bilmiyorum M5'i biraz daha takipde kalacağım yorumları okuyacağım duruma göre adım atacağım...Bazen de şeytan diyor sat c4'ü git microsoft lumia 640 xl al otur aşağı diyor 850 liraya mis gibi..Windows'a zaten alışkın ve seven biriyim fakat şimdi de android'de ki uygulama rahatlığına alışınca windows çok yavan gelecek ondan korkuyorum
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      08 Aralık 2015 20:41:50
      Lenovo vibe p1 alin canavar gibi tel bu sirf guzel resim cekiyo diye tel alinmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      22 Mesaj
      08 Aralık 2015 20:46:27
      quote:

Orijinalden alıntı: tuncerdyr21

quote:

Orijinalden alıntı: tuncerdyr21

arka amera otomatik moddayken 3-4 mt ilerisini bulanık gösteriyor. netleşmesi için ayar var mıdır?

Bilgisi veya önerisi olan var mı?

Yardım lütfen

|
      |

Dell STUDIO 1535 A81P3
    • Binbaşı
      1113 Mesaj
      08 Aralık 2015 20:49:22

One hocam önü samsung A7, arkası htc one m7. telefonun biraz karizması olur ya.

Bu arada benim cihaz geldi kusur tespit edilememiş
      |
      |
      ozzi52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      08 Aralık 2015 21:16:09

nokta kadar hocam çok dibine inince görünüyor fotoğrafını çekecek makina yok elimde ama makinada bile belli olmaz
      |
      |
      er7an kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12509 Mesaj
      08 Aralık 2015 21:40:53
      8 gündür kullanıyorum ve kullanımda oluşan ufak tefek hatalardan bahsedeyim

Öncelikle telefonum ısınması ve kamera hatası verme dışında bir sorun yaşamadım ve bu sorunların 6.0 ile gidebileceğini düşünüyorum çünkü donanımsal bir hata değil

Geç şarj olayı benim için bir soru değil fakat onun da çözümünü clean master yükleyerek hallettim.

Isınma sorunu cihaz eriyecek kadar olmuyor ama hissedilir derecede ısınıyor ama ısındığında ise ne kasma ne de donma gibi bir sorun oluşturuyor gayet stabil çalışıyor ve bu sorunun da bir nebze de olsa sorunlu olan 5.0'ı geçtiğimiz zaman düzelecektir

Kamera sorunu ise ısındıktan sonra veriyor ve yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor. Telefonu kapatıp açmak yeniden başlatmakdan daha hızlı bir şekilde açılıyor. Power tuşuna bastıktan 5 saniye sonra ekrandasınız ilk defa bu kadar hızlı açılan bir telefon kullanıyorum

Tek elle kullanım gayet güzel ve bir sıkıntı yaşamıyorsunuz zaten klavye sekmesinde tek el kullanım moduunu açınca çok daha güzel oluyor

Tek sinir olduğum ve araştırıp hiçbir yanıt bulamadığım ön kamera ile çektikten sonra resime aynalama yapması sağa bakarken sola bakıyormuş gibi göstermesi garip bir durum ve bu çoğu telefonda varmış

Normal kullanımda telefon ısınmıyor ısınsa bile hissetmiyorsunuz ve birde tam şarj da 1,5 günü çıkarıyorsunuz normal kullanımda

Şimdilik bu kadar

|
      |

• Onbaşı
      33 Mesaj
      08 Aralık 2015 22:09:14
      Merhaba arkadaşlar m5 kullanıcısıyım 20. günüm hiç bir sorun yaşamadım herşey mükemmeldi ancak 2 gündür telefon kendi kendine kapanıyo ve açılmıyı sadece şarja takınca açılıyooo acill yardım ne yapmalıyım?

• Teğmen
      192 Mesaj
      08 Aralık 2015 22:40:45
      Az önce N11den çekle falan 1230TL tutara mal ettim. Aldığım renk ise siyah.

• Binbaşı
      1098 Mesaj
      08 Aralık 2015 22:47:23
      quote:

Orijinalden alıntı: unknown_123

Az önce N11den çekle falan 1230TL tutara mal ettim. Aldığım renk ise siyah.

Hocam hangi satıcıdan aldınız ve hangi indirimi kullandınız paylaşabilir misiniz?

• Teğmen
      192 Mesaj
      08 Aralık 2015 23:24:22

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sony-xperia-m5-e5603-cep-telefonu-P88470664

bu linkteki satıcıdan aldım. %20 İndirim kullandım 200TL indirim yaptı. %20 İndirim 50TL civarına forumda satılıyor.
      |
      |
      Yalnız Yolcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      14 Mesaj
      08 Aralık 2015 23:54:34

merhaba arkadasım aynı sorunu bende yasıyorum bugun kvk servısıne bıraktım telı kesınlıkle degısım ıstedıgımı soyledım ve yurt dısındakı sıtelerı arastırdım telefondan bu buyuk sorun heryerde var bazı telllerde 40 gun sonra bıle cıkıyormus degısım onaylanırsa ben ıade edıcem vakıt gecırmeden hemen servıse ver garantısıne normalde eskı kanunda ılk bır ayda servıse gıren cıhazlar ayıplı mal sayılırdı artık oyle bısey yok tamamen sony vıcdanına kaldık
      |
      |
      Baki35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

besıktas
    • Teğmen
      154 Mesaj
      09 Aralık 2015 01:19:12
      Bu telefonu almalı mıyım? Bahsedilen bu problemleri herkes yaşıyor mu?
      Ve bu problemler android 6.0'la birlikte çözülebilen şeyler mi?

• Onbaşı
      33 Mesaj
      09 Aralık 2015 07:13:40

Teşekkürler yarın göndereceğim servise değişim isteyeceğim bende saolun

|
      |
      nakamura__10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Kurmay Yarbay
      7479 Mesaj
      09 Aralık 2015 09:02:56
      quote:

Orijinalden alıntı: WiSTAR

Bu telefonu almalı mıyım? Bahsedilen bu problemleri herkes yaşıyor mu?
      Ve bu problemler android 6.0'la birlikte çözülebilen şeyler mi?

Telefon genel olarak güzel, bazı yazılımsal hatalar yok değil ama kamera kapanma hatası hiç almadım yada telefon kendiliğinden kapanmadı donmadı sadece kilit ekranı açma çok stabil değil

Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.