T

Çavuş
04 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba sayın dh haber forum abileri ve ablaları sorun laptopumun klavyesinde normal dururken bi anda bi kaç tuşa basmamaya başladı fakat o bikaç tuş genellikle kullandığım tuşlar . işte o tuşlar :2,4,5,7,0,-,ı,o,ctrl+c, silme tuşu (backspace) ,ctrl+v dur . Not : ekran klavyesiyle yazdım . kimi zaman çalışmayan tuşlara çok fazla bastırınca çalışıyr fakat zedelemek istemiyorum . konu yanlış yerde ise kusuruma bakmayın
Merhaba arkadaşlar fotoğraf makinem gayet iyiydi sonra kendi kendine sorunlar oluşturdu mesela fotoğraf çekerken bembeyazz oluryor ve tüm ekranda çizgiler oluşuyor ama bu sorun video çekerken yok onun dışında bilgisayıram bir türlü bağlayamıyorum usbyi takıyorum blgsyr ve yazıcı diye 2 seçenek diyor eskiden bilgisayar diyodum hemen açılıyordu şimdi blgsyra tıkladığımda bilg.bağlanıyor diyor ve öyle kaldı tamı tamına 20 dakkadır bekliyorum ama hala bağlanamadı eskiden bağlanıyordu ve eskiden harika fotoğraflar çekiyordu Fotoğraf makinem: Samsung ES70
Merhaba ben bisiklet jantıma şerit led takmak istiyorum ya dinamo yada 9v dikdörtgen pille internette fazlasıyla araştırma yaptım ama bulamadım janta dinamoyla buldum çok karmaşıktı daha önce yapan mutlakaki vardır söyleyebilirmisiniz

Not:Akü alamam çünkü 120 tl civarında
Arkadaşlar ben 12 yaşındayım telefonla mesajlaşıyorum bakmasını istemediğim şeyler var zorla okumaya çalışıyo sonra tartışıyoruz bağrışıyoruz okuldayım eve geliyorum facem açık mesajlarıma bakıyo whatsapp sesi geliyo zorla bakmak istiyo bakmasını istemiyorum biz seni büyütelim senin gizlin saklın olsun diyo herşeyimi annemle paylaşıcak değilim sizce ne yapmalıyım lütfen yorumlarda annene göster annen ölünce oda olmaz demiyin
Arkadaşlar ben 5 C aldım ama Türkiyeden her hangi bir şekilde yurt dışından felan gelmedi bana. Çok güzel kullanıyordum sonra hata verdi app storeyi açarken bende gittim sorunu yazdım fabrika ayarlarına dönün yazıyodu döndüm sorun düzeldi fakat sim kartım doğru çalışmıyordu açılırken pin kodu istiyordu fakat ne biri beni arıyordu nede ben birini ne olmuş olailir not : tekrar fabrika ayarlarını dönmeye denedim sim kartı taktım çıkardım ucak modunu actım kapadım telefonu actım kapadım ama bişi olmadı yardım
arkadaşlar telefon aldım kargo ile kütahyadan gelicek bir türlü gelmedi yardım edin

1.
Kabul Edildi - KÜTAHYA(KÜTAHYA/KÜTAHYA)
25/11/2013 14:59:18
2.
Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - KÜTAHYA(KÜTAHYA/KÜTAHYA)
25/11/2013 18:04:22
3.
Torbaya Eklendi - KÜTAHYA(KÜTAHYA/KÜTAHYA)
25/11/2013 18:05:43
4.
Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM)
26/11/2013 08:12:52
5.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM)
26/11/2013 11:10:56

bu nedemek birde
Merhaba zaten forumda yeniyim hiç kullanmadım işallah konuyu doğru yere açmışımdır arkadaşlar ben ttnet zyxel kullanıcısıyım şifreyi değiştirdim bir çok olay oldu internet ışığım kırmızı yandı felan 2 gün içinde yetkili servisle konuştuk düzelttirdik ama bu sefer ethernetten giriyorum internete kablosuz değil . Kablosuz olması lazım hem ortak kullanıyoruz aşşağıdakiler yararlanamıyor bende tabletten internetime giremiyorum yani kablolu girebiliyorum lütfen yardım edin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 79
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.410 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.