Şimdi Ara

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
33
Favori
52.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha kurmadım focal kargoda pazartesi gelir 2.5 derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnynr

Daha kurmadım focal kargoda pazartesi gelir 2.5 derken

• hsnynr kullanıcısına yanıt
    Sub’ın modeli nedir yada arka kısmın fotosunu atabilir misiniz

Çünkü bazı sublarda ikili giriş oluyor kimisinde tekli
    Misal benimki tekli
    Ki ikili olanlarda avr’den tek tablo geldiği için şu tarafa takın gibi bir yönerge olur
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI
  • quote:

Y tipi subwoofer kablosu linkini verdiğiniz uygundur. Y tipi olmayan da olur. Y tipi ekstradan 2-3 dblik boost sağlar. Cihaza tek giriş subwoofera 2 giriş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Daimos -- 5 Şubat 2021; 20:28:36 >
  • arkadaşlar bu ürün 4ohm hoparlörler le çalışırmı elimde araç hoparlörleri var hepsi 4ohm ürünlerde sq kaliteli

Audison voce 3 way

hertz hsk 2 way 16 cm

audison voce 30 cm subwofer

bir takım daha center bir takımda tavan için atmos alsam bu ürünleri kullanabilirmiyim veya kullanacağım bir amfi varmıdır uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: soner07

arkadaşlar bu ürün 4ohm hoparlörler le çalışırmı elimde araç hoparlörleri var hepsi 4ohm ürünlerde sq kaliteli

Audison voce 3 way

hertz hsk 2 way 16 cm

audison voce 30 cm subwofer

bir takım daha center bir takımda tavan için atmos alsam bu ürünleri kullanabilirmiyim veya kullanacağım bir amfi varmıdır uygun

6 ohm ve üzeri destekler 4 ohm zarar verir
  • Focal sib evo dolby atmos u 1080 ne bağladım ses ve kalite muazzam Sony xf 9005 4K dolby vision destekleyen tv de var ama Netflix ten dolby vison görüntü alıyorum fakat dolby atmos alamıyorum sebebi nedir bir de sub arkadasın da ki ayarları nasıl kullanmalıyım auto calibrasyon yaptım resmini yükledim doğru mu yapmışım acaba
    Hoparlör ayarlarından 5.1.2 yaptım

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI

• dn1080 modeme 2 metre uzaklıkta wifi ağına bağlanmıyor ağı görmüyor 500 metre ötedeki ağı ve bir sürü ağı görüyor odanın içindeki ağı görmüyor

• Geçenlerde elimdeki satılık subwooferı almaya gelenlere subwooferı test etmek için test yaptırdım adamlar subwooferdan ziyade DN1080e hayran olup gittiler SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI 

Forumdan @***radyo*** abimde Pioneer'ın LX serisinden bu cihaza geçti deneyimlerini aktarırsa seviniriz.

• Bildiğin gibi lx76'dan geçtim Yavuz. Detay, güç sinematik ses olarak ben daha hoş buldum Sony'i . Lx76'da güzel amfi de Sonybdaha iyi geldi bana .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Bildiğin gibi lx76'dan geçtim Yavuz. Detay, güç sinematik ses olarak ben daha hoş buldum Sony'i . Lx76'da güzel amfi de Sonybdaha iyi geldi bana .

Evet Atilla Abi dediğin gibi daha üst modellerden de bu cihaza geçenler memnun kalıyorlar valla.

Eve gelenler dediğim gibi surroundlardan gelen seslere hayran kaldı özellikle, gelen kişide de denon x4400 vardı benimki böyle değil dedi üstelik açtığım film Netflix olunca daha da şaşırdılar :)

Muhtemelen pandemi dolayısı ile Sony bu avr işini iptal edecek veya çok geç çıkaracak yeni modeli o yüzden bence direk alın. Bu makul fiyatlarda bu devirde bunun gibi cihaz çok zor gelir stereosu da gayet başarılı bir avrye göre gerçekten tatmin oldum diyebilirim.

• Aslına bakarsan 2,3 saat anca kullanabildim ama kullandığım diğer avrlerden çok daha iyi netice aldim. Apartman için bundan fazlası zor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Aslına bakarsan 2,3 saat anca kullanabildim ama kullandığım diğer avrlerden çok daha iyi netice aldim. Apartman için bundan fazlası zor gibi.

Hayırlı olsun,keyifle kullanın,aramıza hoş geldiniz,tecrubelerinizden faydalanmak isteriz, uzun yıllar bu avr işine gönül vermiş tecrubeli arkadaşları burada görmek çok güzel..

• erdote kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam . Sony salonda ortak kullanım alanında olduğundan sık sık açamıyorum da kullandıkça daha iyi öğrenirim avr'yi inşallah. Dediğim gibi 2,3 saatlik kullanımda bile bayağı memnun kaldım. Kalibrasyondaki seste bile yüzümde bir gülümse oluşmuştu zaten.
  • quote:

Focal sib evo dolby atmos u 1080 ne bağladım ses ve kalite muazzam Sony xf 9005 4K dolby vision destekleyen tv de var ama Netflix ten dolby vison görüntü alıyorum fakat dolby atmos alamıyorum sebebi nedir bir de sub arkadasın da ki ayarları nasıl kullanmalıyım auto calibrasyon yaptım resmini yükledim doğru mu yapmışım acaba
    Hoparlör ayarlarından 5.1.2 yaptım

Netflix ses ayarlarını orjınal yapın, Türkçe izliyorsanız Atmos ses alamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Netflix ses ayarlarını orjınal yapın, Türkçe izliyorsanız Atmos ses alamazsınız.

Alıntıları Göster

Cevap için teşekkürler dün akşam netfilix de vision atmos ibaresini gördüm ama av cihazında dd + yazı çıkıyor atmos yazmıyor akşam dediğinizi denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablosuz ağımı bir türlü bağlanmıyor görmüyor ağı usb den yeni sürümü yüklesem düzelir mi acaba

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.