Şimdi Ara

Sony'nin 3D LCD TV'sini denedik! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
64.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D TV ler ince ince geliyor,ama tabi her marka ilk partlar daha geniş ve modlüllü tvler ,seri ile çıkıcak ilk partlar onun için beklemekte yarar var
  • videoların her baslangıcında bölümsonucanavarı reklamını izlemek zorundamıyız? bıktık artık yanii
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

3 boyutlu tv ler maç yayını yaparken ıslak çim ve yanmış maytap-meşale kokusu da vereceklermiş. Ambiyansı daha iyi yakalama hesabı:)

Neyse, bu 3 boyut işi gözlükle filan çok baş ağrıtır gibi geliyor bana... Hele daha zaman var bence 3 boyuta. Bilim kurgu filmlerindeki gibi hologram tv ler filan çıkarsa o zaman gerçek 3 boyutlu tv olur...

• Mükemmel.

Gözlüklerde yalnız.
  • bıraz tuzludur bu tv ler , kafadan bı 4 5 senesı var evlere gırmesı ıcın dıye dusunuyorum .
  • ben de denedim aynı yerde.gerçekten gözü çok yorar bu 3d tvler ama keyifli...
  • Video raportajları izleyemiyoruz bi el atıverin. çok takılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

3 boyutlu tv ler maç yayını yaparken ıslak çim ve yanmış maytap-meşale kokusu da vereceklermiş. Ambiyansı daha iyi yakalama hesabı:)

Neyse, bu 3 boyut işi gözlükle filan çok baş ağrıtır gibi geliyor bana... Hele daha zaman var bence 3 boyuta. Bilim kurgu filmlerindeki gibi hologram tv ler filan çıkarsa o zaman gerçek 3 boyutlu tv olur...

futbolcu çimlere tükürdüğündeki durumu düşünsene

ben bu yeniliğe olumlu bakıyorum . keşke para olsa da alsak hemen
  • çok artis olmuşsunuz yakışmış gözlükler.
  • sony yine milletin cebinde para bırakmıcak anlaşılan
  • Bi deneyemedik şu teknolojiyi gitti.
  • gözlükler yakışmış gençler:):)):
  • gözlere ne kadar ne yapar acaba
  • ben aslında Panasonic'in 65 inchlik 3D plazmasını merak ediyorum.Bu ay satışa çıkıcaktı ama Türkiye'ye gelmez herhalde.
  • Ben avatar 3d yi iki kere izledim sinemada hiç gözüm ağırmadı ama bazılarının gözleri bu olaya uygun değil sanırım kan çanağı oluyor ama bende tık yoktu belkide zaten gözlerim bozuktur diye olabilr numaralı gözlük kullnıyorum 3d gözlüğüde numaralı gözlügün üstüne taktım
  • şu bizim maaşlarıda 3 d yapsalar
  • Peki biz bu teknoloji'yi neredelerde deneme fırsatımız var ?.3Dlcd alınır alınırda mağlesef 40'inc gibi ekranlarda değilde 56 gibi büyük ekranda bir başka olur tabi onu almak içinde biraz fazla paran olucak.
  • Teknoloji günden güne hizla ilerliyo..

2015 yilinda piyasada olucak olan ürünleri düşünemiyorum bile....

Başlik '' Sony'nin 6D LCD TV'sini denedik! ''

veya

Başlik '' Nvidia Yeni Ekran Karti Serisi 670, 680 ve 690 GTX'leri Tanitti '' gibi..
  • şu gözlük kadar aptalca bişey yok, gözlük olayını çözebilirlerse işte ozaman gözüme gircek şu 3d teknolojisi
  • Sony bir numara gerçekten güzel görüntüler var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.